2014 жылы азаматтарды шақыру учаскесінде тіркеуді ұйымдастыру туралы
Қарағанды облысы Қаражал қаласы әкімінің 2013 жылғы 23 желтоқсандағы № 01 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 17 қаңтарда № 2509 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33 бабының 1 тармағының 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2012 жылғы 16 ақпандағы "Әскери қызмет және әскери қызметшілердің мәртебесі туралы", Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 27 маусымдағы "Әскери міндеттілер мен әскерге шақырылушыларды әскери есепке алуды жүргізу қағидаларын бекіту туралы" № 859 қаулысына сәйкес, Қаражал қаласының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2014 жылдың қаңтар-наурыз айларында 2014 жылы он жеті жасқа толатын ер азаматтарды "Қаражал қаласының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесінің шақыру учаскесінде тіркеу ұйымдастырылсын.
2. Меншік нысанына және бағыныштылығына қарамастан Қаражал қаласының және Жәйрем кентінің кәсіпорындары, мекемелері, ұйымдары және оқу орындарының басшылары "Қаражал қаласының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесіне 1997 жылы туған, шақыру учаскесінде тіркеуге жататын азаматтардың тізімін белгіленген нысанда ұсынсын.
3. Қаражал қаласының әкімінің 2012 жылғы 07 желтоқсандағы № 04 "2013 жылы шақыру учаскесіне есепке тіркеуді ұйымдастыру туралы" шешімі жойылсын.
4. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау Қаражал қаласы әкімінің орынбасары А. Құрмансейітовке жүктелсін.
5. Осы шешім ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қаражал қаласының әкімі
Қ. Шорманбаев
КЕЛІСІЛДІ:
Қорғаныс істері
жөніндегі бөлім бастығы
М. Бекетаев
2013 жылғы 23 желтоқсан
Ішкі істер
бөлімінің бастығы
А. Тәкібаев
2013 жылғы 23 желтоқсан

Об организации приписки граждан к призывному участку в 2014 году
Решение акима города Каражал Карагандинской области от 23 декабря 2013 года № 01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 17 января 2014 года № 2509. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", с Законом Республики Казахстан от 16 февраля 2012 года "О воинской службе и статусе военнослужащих", постановлением Правительства Республики Казахстан от 27 июня 2012 года № 859 "Об утверждении Правил ведения воинского учета военнообязанных и призывников", аким города Каражал РЕШИЛ:
1. В январе-марте 2014 года организовать приписку граждан мужского пола, которым в 2014 году исполняется семнадцать лет, в призывной участок государственного учреждения "Отдел по делам обороны города Каражал".
2. Руководителям предприятий, учреждений, организаций и учебных заведений города Каражал и поселка Жайрем, независимо от подчинения и форм собственности, представить в государственное учреждение "Отдел по делам обороны города Каражал" списки граждан 1997 года рождения, подлежащих приписке к призывному участку, по установленной форме.
3. Отменить решение акима города Каражал от 07 декабря 2012 года № 04 "Об организации приписки к призывному участку в 2013 году".
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима города Каражал А. Курмансеитова.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Каражал
К. Шорманбаев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник отдела
по делам обороны
М. Бекетаев
23 декабря 2013 года
Начальник отдела
внутренних дел
А. Такибаев
23 декабря 2013 года