2013 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Қарағанды облысы Сәтбаев қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 18 қаңтардағы N 01/01 қаулысы. Қарағанды облысының әділет департаментімен 2013 жылғы 8 ақпанда N 2155 болып тіркелді.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 20 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы N 836 "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" қаулысымен бекітілген Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландырудың ережесіне сәйкес жұмыссыз азаматтарды әлеуметтік пайдалы бағыты бар жұмыстарға тарту мақсатында, оларды уақытша жұмыспен қамтамасыз ету үшін, Сәтбаев қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сәтбаев қаласы бойынша 2013 жылға арналған қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс 700 адам есебінде айқындалсын (1 қосымша).

Об организации общественных работ на 2013 год
Постановление акимата города Сатпаев Карагандинской области от 18 января 2013 года N 01/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 8 февраля 2013 года N 2155.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", Правилами организации и финансирования общественных работ, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года N 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", в целях привлечения безработных граждан к трудовой деятельности, имеющей социально-полезную направленность, для обеспечения их временной занятости, акимат города Сатпаев ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить спрос и предложение на общественные работы на 2013 год по городу Сатпаев в количестве 700 человек (приложение 1).

2. 2013 жылы қоғамдық жұмыстар жүргізілетін Сәтбаев қаласының ұйымдарының тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі, шарттары және қаржыландыру көздері бекітілсін (2 қосымша).
3. Қоғамдық жұмыстарды қаржыландырудың тәртібі мен шарттары айқындалсын (3 қосымша).
4. Қоғамдық жұмыстарға тартылған жұмыссыздардың жалақысы Қазақстан Республикасының заңнамасымен 2013 жылға белгіленген жалақының ең төменгі мөлшерінде белгіленсін.

2. Утвердить перечень организаций города Сатпаев, в которых будут проводиться общественные работы в 2013 году, виды, объемы, условия общественных работ и источники их финансирования (приложение 2).
3. Определить порядок и условия финансирования общественных работ (приложение 3).
4. Установить размер оплаты труда безработных, занятых на общественных работах, в сумме минимального размера заработной платы, установленной законодательством Республики Казахстан на 2013 год.

5. "Сәтбаев қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі (Т.Ғ. Қапарова) жұмыс берушілермен қоғамдық жұмыстарды орындау үшін бірыңғай шарт жасалсын.
6. Қоғамдық жұмысты ұйымдастыру үшін, жергілікті бюджеттен бекітілген қаражат шамасында "Сәтбаев қаласының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі (Е.Х. Сакеев) қаржыландыруды жүргізсін.
7. Осы қаулының орындалуын бақылау Сәтбаев қаласы әкімінің орынбасары М.С. Мәдиеваға жүктелінсін.

5. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ города Сатпаев" (Капарова Т.Г.) заключить типовые договора с работодателями на выполнение общественных работ.
6. Государственному учреждению "Отдел финансов города Сатпаев" (Сакеев Е.Х.) производить финансирование организации общественных работ из местного бюджета в пределах утвержденных средств.
7. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Сатпаев Мадиеву М.С.

895,7
2
"Сәтбаев қаласының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Әскери қару күші қатарына шақыруда,шақыру қағазын халыққа жеткізу жөнінде жұмыс жүргізуге көмектесу
аптасына 5 күн сағат 9.00 бастап 18.00 дейін түскі үзіліспен сағат 13.00 бастап сағат 14 дейін
жергілікті бюджет
3358,8
3
"Сәтбаев қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Әлеуметтік төлем алуға құқылы азаматтарды анықтау мақсатында аулалық тексеруге, қаланың әлеуметтік картасын анықтауға көмектесу және құжаттарды өңдеу
аптасына 5 күн сағат 9.00 бастап 18.00 дейін түскі үзіліспен сағат 13.00 бастап сағат 14 дейін
жергілікті бюджет
3862,6
4
"Сәтбаев қаласының білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу, құжаттарды көбейту және жіберу.
аптасына 5 күн сағат 9.00 бастап 18.00 дейін түскі үзіліспен сағат 13.00 бастап сағат 14 дейін
жергілікті бюджет
2799,0
5
"Сәтбаев қаласы бойынша салық басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Мүлік салықтарын төлеуде ескерту хабарламаларын жасау, тұрғындарға жеткізу жұмыстарына көмектесу
аптасына 5 күн сағат 9.00 бастап 18.00 дейін түскі үзіліспен сағат 13.00 бастап сағат 14 дейін
жергілікті бюджет
2239,2
6
"Сәтбаев қаласының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу, құжаттарды көбейту және жіберу
аптасына 5 күн сағат 9.00 бастап 18.00 дейін түскі үзіліспен сағат 13.00 бастап сағат 14 дейін
жергілікті бюджет
223,9
7
"Жезқазған кентінің әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу, құжаттарды көбейту және жіберу. Кентті абаттандыру және көгалдандыру
аптасына 5 күн сағат 9.00 бастап 18.00 дейін түскі үзіліспен сағат 13.00 бастап сағат 14 дейін
жергілікті бюджет
5150,2
8
"Сәтбаев қаласының ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу, құжаттарды көбейту және жіберу
аптасына 5 күн сағат 9.00 бастап 18.00 дейін түскі үзіліспен сағат 13.00 бастап сағат 14 дейін
жергілікті бюджет
783,7
9
"Сәтбаев қаласының құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу, құжаттарды көбейту және жіберу
аптасына 5 күн сағат 9.00 бастап 18.00 дейін түскі үзіліспен сағат 13.00 бастап сағат 14 дейін
жергілікті бюджет
335,9
10
"Сәтбаев қаласының тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автокөлік жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу, құжаттарды көбейту және жіберу. Қаланы абаттандыру мен көгалдандыру
аптасына 5 күн сағат 9.00 бастап 18.00 дейін түскі үзіліспен сағат 13.00 бастап сағат 14 дейін
жергілікті бюджет
7277,4
11
"Сәтбаев қаласының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу, қалалық іс-шараларды ұйымдастыруға көмектесу
аптасына 5 күн сағат 9.00 бастап 18.00 дейін түскі үзіліспен сағат 13.00 бастап сағат 14 дейін
жергілікті бюджет

895,7
2
Государственное учреждение "Отдел по делам обороны города Сатпаев"
Помощь в работе с населением по призыву в ряды Вооруженных Сил, доставка повесток
с 9.00 до 18.00 часов с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.00 часов, 5 дней в неделю
местный бюджет
3358,8
3
Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ города Сатпаев"
Помощь в подворном обходе с целью выявления граждан, имеющих право на социальную помощь, уточнении социальной карты города и обработка документов
с 9.00 до 18.00 часов с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.00 часов, 5 дней в неделю
местный бюджет
3862,6
4
Государственное учреждение "Отдел образования, физической культуры и спорта города Сатпаев"
Обработка документов, копирование и рассылка документов
с 9.00 до 18.00 часов с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.00 часов, 5 дней в неделю
местный бюджет
2799,0
5
Государственное учреждение "Налоговое управление по городу Сатпаев"
Помощь в работе с населением, доставка уведомлений по уплате налогов на имущество
с 9.00 до 18.00 часов с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.00 часов, 5 дней в неделю
местный бюджет
2239,2
6
Государственное учреждение "Отдел экономики и бюджетного планирования города Сатпаев"
Обработка документов, копирование и рассылка документов
с 9.00 до 18.00 часов с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.00 часов, 5 дней в неделю
местный бюджет
223,9
7
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Жезказган"
Обработка документов, копирование и рассылка документов. Благоустройство и озеленение поселка
с 9.00 до 18.00 часов с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.00 часов, 5 дней в неделю
местный бюджет
5150,2
8
Государственное учреждение "Отдел внутренней политики города Сатпаев"
Обработка документов, копирование и рассылка документов
с 9.00 до 18.00 часов с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.00 часов, 5 дней в неделю
местный бюджет
783,7
9
Государственное учреждение "Отдел строительства, архитектуры и градостроительства города Сатпаев"
Обработка документов, копирование и рассылка документов
с 9.00 до 18.00 часов с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.00 часов, 5 дней в неделю
местный бюджет
335,9
10
Государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автодорог города Сатпаев"
Обработка документов, копирование и рассылка документов. Благоустройство и озеленение города
с 9.00 до 18.00 часов с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.00 часов, 5 дней в неделю
местный бюджет
7277,4
11
Государственное учреждение "Отдел культуры и развития языков города Сатпаев"
Обработка документов, помощь в организации городских мероприятий
с 9.00 до 18.00 часов с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.00 часов, 5 дней в неделю
местный бюджет

895,7
12
"Сәтбаев қаласының әділет басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу жұмысы
аптасына 5 күн сағат 9.00 бастап 18.00 дейін түскі үзіліспен сағат 13.00 бастап сағат 14 дейін
жергілікті бюджет
1119,6
13
"Сәтбаев қалалық соты" мемлекеттік мекемесі
Шақыру қағазын жеткізу
аптасына 5 күн сағат 9.00 бастап 18.00 дейін түскі үзіліспен сағат 13.00 бастап сағат 14 дейін
жергілікті бюджет
1679,4
14
"Сәтбаев қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі
Балалармен жұмыс жүргізуде тәрбиешілерге көмек
аптасына 5 күн сағат 9.00 бастап 18.00 дейін түскі үзіліспен сағат 13.00 бастап сағат 14 дейін
жергілікті бюджет
335,9
15
"Сәтбаев қаласының кәсіпкерлік және ауыл шаруашылық бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу, құжаттарды көбейту және жіберу
аптасына 5 күн сағат 9.00 бастап 18.00 дейін түскі үзіліспен сағат 13.00 бастап сағат 14 дейін
жергілікті бюджет
559,8
16
"Сәтбаев қаласының жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу
аптасына 5 күн сағат 9.00 бастап 18.00 дейін түскі үзіліспен сағат 13.00 бастап сағат 14 дейін
жергілікті бюджет
223,9
17
"Сәтбаев қаласының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу және жіберу
аптасына 5 күн сағат 9.00 бастап 18.00 дейін түскі үзіліспен сағат 13.00 бастап сағат 14 дейін
жергілікті бюджет
223,9
18
"Сәтбаев қаласының мемлекеттік мұрағаты" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу және жіберу
аптасына 5 күн сағат 9.00 бастап 18.00 дейін түскі үзіліспен сағат 13.00 бастап сағат 14 дейін
жергілікті бюджет
839,7
19
"Сәтбаев қаласының спорттық мәдени-сауықтыру орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Аула клубтар жұмыстарын жүргізу
аптасына 5 күн сағат 9.00 бастап 18.00 дейін түскі үзіліспен сағат 13.00 бастап сағат 14 дейін
жергілікті бюджет
447,8
20
"Сәтбаев қалалық балалар-жасөспірімдер спорт мектебі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу және жіберу
аптасына 5 күн сағат 9.00 бастап 18.00 дейін түскі үзіліспен сағат 13.00 бастап сағат 14 дейін
жергілікті бюджет
167,9
21
"Сәтбаев қаласының ішкі істер бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу және жіберу. Тұрғындармен жұмыс
аптасына 5 күн сағат 9.00 бастап 18.00 дейін түскі үзіліспен сағат 13.00 бастап сағат 14 дейін
жергілікті бюджет
1567,4
22
"Сәтбаев қаласының ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу және жіберу
аптасына 5 күн сағат 9.00 бастап 18.00 дейін түскі үзіліспен сағат 13.00 бастап сағат 14 дейін
жергілікті бюджет
1343,5
23
"Сәтбаев қаласының мәдени – сауық орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Құжаттарды өңдеу және жіберу
аптасына 5 күн сағат 9.00 бастап 18.00 дейін түскі үзіліспен сағат 13.00 бастап сағат 14 дейін
жергілікті бюджет

895,7
12
Государственное учреждение "Управление юстиции города Сатпаев"
Работа по обработке документов
с 9.00 до 18.00 часов с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.00 часов, 5 дней в неделю
местный бюджет
1119,6
13
Государственное учреждение "Сатпаевский городской суд"
Доставка повесток
с 9.00 до 18.00 часов с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.00 часов, 5 дней в неделю
местный бюджет
1679,4
14
Государственное учреждение "Аппарат Сатпаевского городского маслихата"
Помощь воспитателям по работе с детьми
с 9.00 до 18.00 часов с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.00 часов, 5 дней в неделю
местный бюджет
335,9
15
Государственное учреждение "Отдел предпринимательства города Сатпаев"
Обработка документов, копирование и рассылка документов
с 9.00 до 18.00 часов с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.00 часов, 5 дней в неделю
местный бюджет
559,8
16
Государственное учреждение "Отдел земельных отношений города Сатпаев "
Обработка документов
с 9.00 до 18.00 часов с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.00 часов, 5 дней в неделю
местный бюджет
223,9
17
Государственное учреждение "Отдел финансов города Сатпаев"
Обработка и рассылка документов
с 9.00 до 18.00 часов с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.00 часов, 5 дней в неделю
местный бюджет
223,9
18
Государственное учреждение "Государственный архив города Сатпаев"
Обработка и рассылка документов
с 9.00 до 18.00 часов с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.00 часов, 5 дней в неделю
местный бюджет
839,7
19
Коммунальное государственное казенное предприятие "Культурно-оздоровительный спортивный центр города Сатпаев"
Работа с дворовыми клубами
с 9.00 до 18.00 часов с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.00 часов, 5 дней в неделю
местный бюджет
447,8
20
Государственное учреждение "Детско-юношеская спортивная школа города Сатпаев"
Обработка и рассылка документов
с 9.00 до 18.00 часов с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.00 часов, 5 дней в неделю
местный бюджет
167,9
21
Государственное учреждение "Отдел внутренних дел города Сатпаев"
Обработка и рассылка документов. Работа с населением
с 9.00 до 18.00 часов с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.00 часов, 5 дней в неделю
местный бюджет
1567,4
22
Государственное учреждение "Отдел сельского хозяйства и ветеринарии города Сатпаев"
Обработка и рассылка документов
с 9.00 до 18.00 часов с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.00 часов, 5 дней в неделю
местный бюджет
1343,5
23
Коммунальное государственное казенное предприятие "Культурно-досуговый центр города Сатпаев"
Обработка и рассылка документов
с 9.00 до 18.00 часов с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.00 часов, 5 дней в неделю
местный бюджет

1119,6
24
"Сәтбаев қаласының жұмыспен қамту орталығы" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу және жіберу
аптасына 5 күн сағат 9.00 бастап 18.00 дейін түскі үзіліспен сағат 13.00 бастап сағат 14 дейін
жергілікті бюджет
447,9
25
"Сәтбаев қаласының тұрғын үй инспекциясы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу және жіберу
аптасына 5 күн сағат 9.00 бастап 18.00 дейін түскі үзіліспен сағат 13.00 бастап сағат 14 дейін
жергілікті бюджет

1119,6
24
Государственное учреждение "Центр занятости города Сатпаев"
Обработка и рассылка документов
с 9.00 до 18.00 часов с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.00 часов, 5 дней в неделю
местный бюджет
447,9
25
Государственное учреждение "Отдел жилищной инспекции города Сатпаев"
Обработка и рассылка документов
с 9.00 до 18.00 часов с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.00 часов, 5 дней в неделю
местный бюджет

391,9
26
"Сәтбаев қаласы жастары бастамашылдығының орталығы" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу және жіберу
аптасына 5 күн сағат 9.00 бастап 18.00 дейін түскі үзіліспен сағат 13.00 бастап сағат 14 дейін
жергілікті бюджет
223,9
27
"Нұр Отан" халықтық демократиялық партиясының Сәтбаев қалалық филиалы
Құжаттарды өңдеу және жіберу
аптасына 5 күн сағат 9.00 бастап 18.00 дейін түскі үзіліспен сағат 13.00 бастап сағат 14 дейін
жергілікті бюджет

391,9
26
Государственное учреждение "Центр молодежных инициатив города Сатпаев"
Обработка и рассылка документов
с 9.00 до 18.00 часов с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.00 часов, 5 дней в неделю
местный бюджет
223,9
27
Сатпаевский городской филиал народно-демократической партии "Нур Отан"
Обработка и рассылка документов
с 9.00 до 18.00 часов с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.00 часов, 5 дней в неделю
местный бюджет

671,8
Барлығы:
39186,0
2013 жылғы 18 қаңтардағы
N 01/01 Сәтбаев қаласы
әкімдігінің қаулысына
3 қосымша
Қоғамдық жұмыстарды қаржыландырудың тәртібі мен шарттары
1. "Сәтбаев қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі - уәкілетті орган) жұмыс берушiмен ағымдағы жыл бойы қала әкімдігінің қаулысымен айқындалған санда қоғамдық жұмыстарды орындауға арналған шарт жасасады.
2. Қоғамдық жұмыстарды орындауға арналған шарт жасасқан мекемелерге қоғамдық жұмыстарға қатысуға уәкілетті орган тарапынан жұмыссыз азаматтарға олардың келісімімен жолдама беріледі.
3. Жұмыс берушi мен қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыз арасында қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес еңбек шарты жасалады.
4. Қоғамдық жұмыстарды қаржыландыру жергілікті бюджет тарапынан қала әкімдігінің қаулысымен айқындалған көлемде жүргізіледі.
5. Жұмыс беруші ай сайын ағымдағы айдың 20-на дейін уәкілетті органға жұмыссыздардың нақты жұмыс жасаған уақыты жөніндегі жұмыс уақытын тіркеу табелін ұсынады.
6. Жұмыс беруші ұсынған жұмыс уақытын тіркеу табелі негізінде уәкілетті орган қоғамдық жұмысқа қатысушы жұмыссыздарға еңбекақыны есептеп және төлеуді жеке есеп шоттарына ақшалай қаражат аудару арқылы қала әкімдігінің қаулысында айқындалған мөлшерде жүргізеді.

671,8
Итого:
39186,0
Приложение 3
к постановлению акимата
города Сатпаев N 01/01
от 18 января 2013 года
Порядок и условия финансирования общественных работ
1. Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ города Сатпаев" (далее - уполномоченный орган) заключает с работодателем договор на выполнение общественных работ безработными в количестве определенном постановлением акимата города в течение текущего года.
2. Уполномоченным органом выдается направление безработным гражданам с их согласия на участие в общественных работах в организации, с которыми заключены договора на выполнение общественных работ.
3. Между работодателем и безработным, участвующим в общественных работах, заключается трудовой договор в соответствии с действующим трудовым законодательством.
4. Финансирование общественных работ производится за счет средств местного бюджета в объеме определенном постановлением акимата города.
5. Работодателем ежемесячно до 20 числа текущего месяца представляется в уполномоченный орган табель учета рабочего времени безработных о фактически отработанном времени.
6. На основании табеля учета рабочего времени, представленного работодателем, уполномоченный орган производит начисление и выплату заработной платы безработным, участвующим на общественных работах, путем перечисления денежных средств на лицевые счета в размере определенном постановлением акимата города.