Саран қалалық мәслихатының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы 14 сессиясының "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" N 144 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Саран қаласы мәслихатының 15 сессиясының 2013 жылғы 15 ақпандағы N 157 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 25 ақпанда N 2182 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес, Саран қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Саран қалалық мәслихатының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы 14 сессиясының "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" N 144 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2070 болып тіркелген, 2012 жылғы 27 желтоқсандағы N 52 "Спутник" газетінде жарияланған, келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақта:
2) тармақшада:
"3844155" саны "3871763" санымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
"3000" саны "21000" санымен ауыстырылсын;
екінші азат жолда "3000" саны "21000" санымен ауыстырылсын;
4) тармақшада:
"0" саны "45608" санымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
бірінші азат жолда "0" саны "45608" санымен ауыстырылсын;
төртінші азат жолда "0" саны "45608" санымен ауыстырылсын.
2) көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение 14 сессии Саранского городского маслихата от 14 декабря 2012 года N 144 "О городском бюджете на 2013-2015 годы"
Решение 15 сессии Саранского городского маслихата Карагандинской области от 15 февраля 2013 года N 157. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 25 февраля 2013 года N 2182. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Саранский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 14 сессии Саранского городского маслихата от 11 декабря 2012 года N 144 "О городском бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2070, опубликовано в газете "Спутник" 27 декабря 2012 года N 52), следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 2):
цифры "3844155" заменить на цифры "3871763";
в подпункте 3):
цифры "3000" заменить на цифры "21000";
в абзаце втором цифры "3000" заменить на цифры "21000";
в подпункте 4):
цифры "0" заменить на цифры "45608";
в подпункте 5):
в абзаце первом цифры "0" заменить на цифры "45608";
в абзаце четвертом цифры "0" заменить на цифры "45608".
2) приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.