"Мемлекет жеке меншікке сататын нақты жер учаскелерінің кадастрлық (бағалау) құнын бекіту" мемлекеттік қызмет регламентін бекіту туралы
Қарағанды облысы Саран қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 24 қаңтардағы N 03/03 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 28 ақпанда N 2184 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Саран қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 17 мамырдағы N 19/01 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Саран қаласы әкімдігінің 17.05.2013 N 19/01 қаулысымен.
Мемлекеттік қызмет көрсету сапасын арттыру мақсатында, "Әкімшілік рәсімдер туралы" Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы Заңына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Жер қатынастары, геодезия және картография саласында Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару агенттігі мен жергілікті атқарушы органдар көрсететін мемлекеттік қызметтердің стандарттарын бекіту және "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі N 745 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 1 қарашадағы N 1392 Қаулысына сәйкес Саран қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берілген "Мемлекет жеке меншікке сататын нақты жер учаскелерінің кадастрлық (бағалау) құнын бекіту" мемлекеттік қызмет регламенті бекітілсін.
2. "Саран қаласының жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі:
1) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) белгіленген заңды тәртіпте бұқаралық ақпарат құралдарында осы қаулының ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Саран қаласы әкімінің орынбасары Мейрам Мұратұлы Қожықовқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Саран қаласының әкімі                      С. Касимов
Саран қаласы әкімдігінің
2013 жылғы 24 қаңтардағы N 03/03
қаулысымен бекітілген
"Мемлекет жеке меншікке сататын нақты жер учаскелерінің кадастрлық (бағалау) құнын бекіту" мемлекеттiк қызмет регламентi
1. Негiзгi ұғымдар
1. Осы Регламентте келесi негiзгi ұғымдар пайдаланылады:
1) жер қатынастары жөнiндегi уәкiлеттi орган - облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың, ауданның, облыстық маңызы бар қаланың жер қатынастары саласындағы функцияларды жүзеге асыратын облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың, ауданның, облыстық маңызы бар қаланың жергiлiктi атқарушы органдарының құрылымдық бөлiмшесi;

Об утверждении регламента государственной услуги "Утверждение кадастровой (оценочной) стоимости конкретных земельных участков, продаваемых в частную собственность государством"
Постановление акимата города Сарани Карагандинской области от 24 января 2013 года N 03/03. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 28 февраля 2013 года N 2184. Утратило силу постановлением акимата города Сарани Карагандинской области от 17 мая 2013 года N 19/01
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Сарани Карагандинской области от 17.05.2013 N 19/01.
В целях повышения качества предоставления государственных услуг, в соответствии с Законами Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах", от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановления Правительства Республики Казахстан от 1 ноября 2012 года N 1392 "Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Агентством Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами и местными исполнительными органами в сфере земельных отношений, геодезии и картографии, и внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года  N 745 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам", акимат города Сарани ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый регламент государственной услуги "Утверждение кадастровой (оценочной) стоимости конкретных земельных участков, продаваемых в частную собственность государством".
2. Государственному учреждению "Отдел земельных отношений города Сарани" обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции;
2) в установленном законом порядке официально опубликовать настоящее постановление в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Сарани Кожухова Мейрама Муратовича.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким города Сарани                         С. Касимов
Утвержден
постановлением акимата
города Сарани
от 24 января 2013 года N 03/03
Регламент государственной услуги
"Утверждение кадастровой (оценочной) стоимости конкретных земельных участков, продаваемых в частную собственность государством"
1. Основные понятия
1. В настоящем регламенте используются следующие основные понятия:
1) уполномоченный орган по земельным отношениям - структурное подразделение местных исполнительных органов области, города республиканского значения, столицы, района, города областного значения, осуществляющее функции в области земельных отношений области, города республиканского значения, столицы, района, города областного значения;

2) жер учаскесiне құқық белгiлейтiн құжат - осылардың негiзiнде жер учаскесiне құқықтар туындайтын, өзгертiлетiн немесе тоқтатылатын заңдық фактiлердiң (заңдық құрамдарының) басталғанын растайтын құжат, оның iшiнде шарттар, соттардың шешiмдерi, атқарушы органдардың құқықтық актiлерi, мұрагерлiкке құқық туралы куәлiк, меншiк құқығымен жер учаскесiне иеленген немесе уақытша өтеулi жер пайдалану (жалдау) құқығын сатып алған мемлекеттiк емес заңды тұлғаларды қайта ұйымдастыру кезiндегi табыстау актiсi немесе бөлу балансы;
3) кадастрлық (бағалау) құны - мемлекет жер учаскесін немесе оны жалға алу құқығын сатқан кезде қолданылатын жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкалары және оларға түзету коэффициенттері негізінде айқындалатын жер учаскесінің есептеу құны;
2. Жалпы ережелер
2. Осы "Мемлекет жеке меншікке сататын нақты жер учаскелерінің кадастрлық (бағалау) құнын бекіту" мемлекеттік қызметін (бұдан әрi - мемлекеттiк қызмет) байланыс деректерi осы регламентке 1-қосымшада көрсетiлген "Саран қаласының жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі – уәкілетті орган) көрсетедi.
3. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызмет нысаны автоматтандырылмаған.
4. Мемлекеттiк қызмет Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексiнiң 14-1-бабының, "Жер қатынастары, геодезия және картография саласында Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару агенттігі мен жергілікті атқарушы органдар көрсететін мемлекеттік қызметтердің стандарттарын бекіту және "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі N 745 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 1 қарашадағы N 1392 қаулысының негiзiнде жүзеге асырылады.
5. Мемлекеттік қызмет туралы ақпарат:
1) уәкілетті органның стенділерінде және бұқаралық ақпарат құралдарында мемлекеттік және орыс тілдерінде жарияланады;
2) уәкілетті органның sar_zemly@krg.gov.kz интернет-ресурсында орналастырылған.
6. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі қағаз тасымалдағыштағы бекiтілген жер учаскесінің кадастрлық (бағалау) құны актісі немесе бас тарту себептерін көрсете отырып, қызмет көрсетуден бас тарту туралы уәжделген жазбаша жауап беру болып табылады.
7. Мемлекеттік қызмет жеке және заңды тұлғаларға (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет алушы) көрсетіледі.

2) правоустанавливающий документ на земельный участок - документ, подтверждающий наступление юридических фактов (юридических составов), на основании которых возникают, изменяются или прекращаются права на земельный участок, в том числе договоры, решения судов, правовые акты исполнительных органов, свидетельство о праве на наследство, передаточный акт или разделительный баланс при реорганизации негосударственных юридических лиц, владеющих земельным участком на праве собственности или выкупивших право временного возмездного землепользования (аренды);
3) кадастровая (оценочная) стоимость – расчетная стоимость земельного участка, применяемая при продаже государством земельного участка или права аренды на него, определяемая на основе базовых ставок платы за земельные участки.
2. Общие положения
2. Государственная услуга "Утверждение кадастровой (оценочной) стоимости конкретных земельных участков, продаваемых в частную собственность государством" (далее – государственная услуга) оказывается государственным учреждением "Отдел земельных отношений города Сарани" (далее – уполномоченный орган), указанный в приложении 1 к настоящему регламенту, по местонахождению земельного участка.
3. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
4. Государственная услуга оказывается на основании статьи 14-1 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, постановления Правительства Республики Казахстан от 1 ноября 2012 года N 1392 "Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Агентством Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами и местными исполнительными органами в сфере земельных отношений, геодезии и картографии, и внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года  N 745 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам".
5. Информация о государственной услуге располагается на:
1) стендах уполномоченного органа и опубликовывается в средствах массовой информации на государственном и русском языках;
2) интернет – ресурсе уполномоченного органа: sar_zemly@krg.gov.kz.
6. Результатом оказания государственной услуги является утвержденный акт кадастровой (оценочной) стоимости земельного участка (далее - акт) на бумажном носителе или мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги с указанием причины отказа, в письменном виде.
7. Государственная услуга оказывается физическим и юридическим лицам (далее – получатель государственной услуги).

3. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі
8. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері:
1) мемлекеттік қызмет алушы осы регламенттің 14-тармағында көрсетілген құжаттарды тапсырған сәттен бастап – 3 жұмыс күні;
2) құжаттарды тапсыру және алу кезінде кезекте күтудің рұқсат берілген ең көп уақыты – 30 минут;
3) құжаттарды тапсыру және алу кезінде қызмет көрсетудің рұқсат берілген ең көп уақыты – 30 минут.
9. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
10. Уәкілетті органның жұмыс кестесі: күнделікті, дүйсенбіден жұма күнін қоса алғанда, сағат 13-00-ден 14-00-ге дейінгі түскі үзіліспен сағат 9-00-ден 18-00-ге дейін көрсетіледі, демалыс күндері: сенбі, жексенбі және "Қазақстан Республикасындағы мерекелер туралы" 2001 жылғы 13 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес мереке күндері.
Құжаттарды қабылдау кезекке тұру тәртібімен алдын ала жазылусыз және жедел қызмет көрсетусіз жүзеге асырылады.
11. Мемлекеттік қызмет уәкілетті органның ғимаратында көрсетіледі. Залда анықтама бюросы, күту орындары, толтырылған бланк үлгілері бар ақпараттық стенділер, өтініш бланкілері бар тағандар орналастырылады, физикалық мүмкіндігі шектеулі адамдар үшін жағдайлар (пандус, лифт) көзделген.
12. Мемлекеттік қызмет алушы осы регламенттің 14-тармағында көрсетілген құжаттарды табыс етпеген жағдайда, мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тартылады.
Мемлекеттік қызмет алушыға көрсетілген өтінім келіп түскен күнінен бастап бір күн ішінде жер учаскесінің кадастрлық (бағалау) құны актісін бекітуді тоқтатуға себеп болған құжатты, рәсімдеудің тоқтатылуын жоюға мемлекеттік қызмет алушының қажетті іс-әрекетерін көрсете отырып және оның мерзімі туралы жазбаша хабардар етеді.
Уәкілетті орган белгіленген мерзімде мемлекеттік қызмет алушыға бекiтілген жер учаскесінің кадастрлық (бағалау) құны актісін немесе қызмет беруден бас тарту туралы уәжделген жауап бермеген жағдайда, онда беру мерзімінің өткен күнінен бастап жер учаскесінің кадастрлық (бағалау) құны актісі бекітілді деп есептеледі.
13. Мемлекеттiк қызметтi алу үшiн тұтынушыдан өтiнiш алған сәттен бастап мемлекеттiк қызмет қорытындысын берген сәтке дейiнгi мемлекеттiк қызмет көрсету кезеңдерi:
1) мемлекеттік қызметті алушы уәкiлеттi органға өтiнiш бередi;
2) уәкiлеттi органның жауапты қызметкерi құжаттар пакетін қабылдайды, оларды тiркеу журналында тiркейдi және құжаттарды алғандығы туралы растама бередi;

3. Требования к порядку оказания государственной услуги
8. Срок оказания государственной услуги:
1) с момента сдачи получателем государственной услуги документов, указанных в пункте 14 настоящего регламента – 3 рабочих дня;
2) максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче и получении документов - 30 минут;
3) максимально допустимое время обслуживания при сдаче и получении документов - 30 минут.
9. Государственная услуга оказывается бесплатно.
10. График работы уполномоченного органа: ежедневно с понедельника по пятницу включительно с 09.00 часов до 18.00 часов, перерыв на обед с 13.00 - 14.00 часов, выходные дни: суббота, воскресенье и праздничные дни, в соответствии с Законом Республики Казахстан от 13 декабря 2001 года "О праздниках в Республике Казахстан".
Прием осуществляется в порядке очереди без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
11. Государственная услуга оказывается в здании уполномоченного органа. В зале располагаются справочное бюро, кресла ожидания, информационные стенды с образцами заполненных бланков, стойки с бланками заявлений, предусмотрены условия для людей с ограниченными физическими возможностями (пандусы, лифты).
12. В предоставлении государственной услуги отказывается в случае непредставления получателем государственной услуги документов, указанных в пункте 14 настоящего регламента.
Получателю государственной услуги направляется письменное уведомление в течение одного дня, со дня поступления заявления с указанием документа, на основании которого приостановлено утверждение акта кадастровой (оценочной) стоимости земельного участка и сроков приостановления с указанием последующих действий получателя государственной услуги для устранения причин приостановления оформления.
В случае если уполномоченный орган в установленные сроки не выдал получателю государственной услуги утвержденный акт кадастровой (оценочной) стоимости земельного участка или мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги, то с даты истечения сроков их выдачи акт кадастровой (оценочной) стоимости земельного участка считается утвержденным.
13. Этапы оказания государственной услуги с момента получения заявления от получателя государственной услуги для получения государственной услуги и до момента выдачи результата государственной услуги:
1) получатель государственной услуги подает заявление в уполномоченный орган;
2) уполномоченное лицо уполномоченного органа принимает пакет документов, регистрирует их в журнале регистрации и выдает расписку о приеме документов;

3) уәкiлеттi органның басшысы жеке меншiк құқығына актiге қол қояды және уәкілетті тұлғаға жолдайды;
4) уәкiлеттi органның уәкілетті тұлғасы бекітілген актіні мемлекеттік қызметті алушыға бередi.
14. Орталықта және уәкілетті органда мемлекеттік қызмет көрсету үшін құжаттарды қабылдауды жүзеге асыратын ең аз тұлғалар саны бір қызметкерді құрайды.
4. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде әрекет ету (өзара әрекет ету) тәртібінің сипаттамасы
14. Мемлекеттік қызметті алу үшін мынадай құжаттарды ұсыну қажет:
1) осы регламеттің 2-қосымшасына сәйкес нысан бойынша өтініш;
2) мемлекеттік қызметті алушының жеке басын куәландыратын құжаттың көшірмесі не мемлекеттік қызметті алушының атынан берілген сенімхаттың және сенім білдірілген тұлғаның жеке басын куәландыратын құжаттың көшірмесі – жеке тұлғалар үшін;
3) заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеу туралы куәлік, заңды тұлға өкілінің өкілеттігін растайтын құжат және мемлекеттік қызметті алушының жеке басын куәландыратын құжат көшірмесі – заңды тұлғалар үшін;
4) осы регламенттің 3-қосымшасына сәйкес мемлекеттік жер кадастрын жүргізетін мемлекеттік кәсіпорынмен есептелген жер учаскесінің бағалау құнын айқындау актісі;
5) тиісті жергілікті атқарушы органдармен құрылған жер учаскесіне құқық беру туралы жер комиссиясының оң қорытындысының көшірмесі.
Тұлғаның жеке куәлігінің немесе сенімхаттың көшірмелерін тексеру үшін құжаттардың түпнұсқалары ұсынылады, олар тексерілгеннен кейін қайтарылады.
15. Өтініш бланкілері уәкілетті органның кеңсе қызметкерлерімен беріледі.
16. Құжаттарды қабылдау осы стандарттың 1-қосымшасында көрсетілген мекенжайлар бойынша уәкілетті органның уәкілетті қызметкері жүзеге асырады.
17. Уәкілетті орган мемлекеттік қызмет алушыға осы стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттардың қабылдағаны туралы қолхат береді, онда:
1) сұраудың нөмірі және қабылданған күні;
2) сұрау салынған мемлекеттік қызмет түрі;
3) қоса берілген құжаттардың саны мен атаулары;
4) құжаттарды беру күні (уақыты) және орны;
5) мемлекеттік қызмет көрсету үшін өтінішті қабылдаған тұлғаның тегі, аты, әкесінің аты мен лауазымы көрсетіледі.
18. Бекiтілген жер учаскесінің кадастрлық (бағалау) құны актісі мемлекеттік қызмет алушының жеке өзіне немесе сенімхат бойынша уәкілетті тұлғаға беріледі.
19. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісіне келесі құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі – ҚФБ) қатысады:

3) руководитель уполномоченного органа утверждает акт определения оценочной стоимости земельного участка;
4) уполномоченное лицо уполномоченного органа выдает получателю государственной услуги утвержденный акт.
13. Минимальное количество лиц, осуществляющих прием документов для оказания государственной услуги в уполномоченном органе, составляет один сотрудник.
4. Описание порядка действий (взаимодействия) в процессе оказания государственной услуги
14. Для получения государственной услуги необходимо представление следующих документов:
1) заявление по форме согласно приложению 2 к настоящему регламенту;
2) копия документа, удостоверяющего личность получателя государственной услуги, либо копия доверенности от получателя государственной услуги и документа удостоверяющего личность доверенного лица – для физического лица;
3) свидетельство о государственной регистрации юридического лица, документ, подтверждающий полномочия представителя юридического лица и копия документа, удостоверяющего личность получателя государственной услуги – для юридического лица;
4) акт определения оценочной стоимости земельного участка, рассчитанный государственным предприятием, ведущим государственный земельный кадастр по форме согласно приложению 3 к настоящему регламенту.
5) копия положительного заключения комиссии о предоставлении права на земельный участок, создаваемой соответствующими местными исполнительными органами.
Для проверки достоверности копии удостоверения личности лица или доверенности предъявляются оригиналы документов, которые после проверки возвращаются.
15. Бланки заявлений выдаются сотрудниками канцелярии уполномоченного органа.
16. Прием документов осуществляется уполномоченным лицом уполномоченного органа по адресу, указанному в приложении 1 к настоящему регламенту.
17. Уполномоченным органом получателю государственной услуги выдается расписка о приеме документов, указанных в пункте 14 настоящего регламента с указанием:
1) номера и даты приема запроса;
2) вида запрашиваемой государственной услуги;
3) количества и названий приложенных документов;
4) даты (время) и места выдачи документов;
5) фамилии, имени, отчества и должности лица, принявшего заявление на оказание государственной услуги.
18. Утвержденный акт кадастровой (оценочной) стоимости земельного участка выдается при личном посещении получателю государственной услуги либо по доверенности уполномоченному лицу.
19. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее - СФЕ):

1) уәкілетті органның басшысы;
2) уәкілетті органның уәкілетті тұлғасы.
20. Әр әкімшілік іс-әрекеттің (рәсімді) орындау мерзімін көрсетумен әр ҚФБ әкімшілік іс-әрекеттері (рәсімдерінің) дәйектілігінің және өзара іс-қимыл етуінің мәтіндік кестелік сипаттамасы осы регламентке 4-қосымшада келтірілген.
21. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіндегі әкімшілік іс-әрекеттер және ҚФБ қисынды дәйектілігі арасындағы өзара байланысты көрсететін схема осы регламентке 5-қосымшада келтірілген.
5. Мемлекеттік қызметті көрсететін лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі
22. Мемлекеттік қызметті көрсету үшін уәкілетті органның басшысы (бұдан әрі – лауазымды тұлға) жауапты тұлға болып табылады.
Лауазымды тұлға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес белгіленген мерзімдерде мемлекеттік қызметті көрсетудің сапасына және іске асыруға жауапты болады.
"Мемлекет жеке меншікке сататын
нақты жер учаскелерінің кадастрлық
(бағалау) құнын бекіту" мемлекеттiк қызмет регламентiне
1-қосымша
"Мемлекет жеке меншікке сататын нақты жер учаскелерінің кадастрлық (бағалау) құнын бекіту" мемлекеттік қызмет көрсету бойынша уәкілетті органның тізбесі
Жер қатынастары саласында мемлекеттiк қызмет көрсету жөнiндегi функцияларды жүзеге асыратын уәкiлеттi органның және мамандандырылған кәсiпорынның атауы
Орналасқан жерi, мекенжайы, электрондық мекенжайы
Байланыс телефоны
Жұмыс кестесi
1
2
3
4
"Саран қаласының жер қатынастары бөлімі" мемлекеттiк мекемесi
101200, Қарағанды облысы, Саран қаласы, Жамбыл көшесi, 67, N 111 кабинет sar_zemlyago@krg.gov.kz
тел.ф. 8-721-37-4-44-03
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс, сондай-ақ мереке күндерінен басқа
"Мемлекет жеке меншікке сататын
нақты жер учаскелерінің кадастрлық
(бағалау) құнын бекіту" мемлекеттiк қызмет регламентiне
2-қосымша
"Саран қаласының жер қатынастары бөлімі" ММ бастығы
_________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты)
_________________________________________
(жеке тұлғаның тегі, аты, әкесінің аты
_________________________________________
не заңды тұлғаның толық атауы)
_________________________________________
(жеке немесе заңды тұлғаның жеке
_________________________________________
басын куәландыратын құжаттардың
_________________________________________
деректемелері, байланыс телефоны,
_________________________________________
мекенжайы)
Өтініш
________________________________________________________ мекенжайында
(жер учаскесінің орналасқан жері)
орналасқан жер учаскесінің кадастрлық (бағалау) құны актісін бекітуіңізді сұраймын.
Күні ____________
Өтініш беруші __________________
(жеке немесе заңды тұлғаның не
___________________________
уәкілетті тұлғаның тегі, аты,
___________________________
әкесінің аты, қолы))
"Мемлекет жеке меншікке сататын
нақты жер учаскелерінің кадастрлық
(бағалау) құнын бекіту" мемлекеттiк
қызмет регламентiне
3-қосымша
Жер учаскесінің кадастрлық (бағалау) құнын айқындау актісі

1) руководитель уполномоченного органа;
2) уполномоченное лицо уполномоченного органа.
20. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) согласно приложению 4 настоящего регламента.
21. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ, приведена в приложении 5 настоящего регламента.
5. Ответственность должностных лиц, оказывающих государственные услуги
22. Ответственным лицом за оказание государственной услуги является руководитель уполномоченного органа (далее - должностное лицо).
Должностное лицо несет ответственность за качество и реализацию оказания государственной услуги в установленные сроки в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Утверждение кадастровой
(оценочной) стоимости конкретных
земельных участков, продаваемых
в частную собственность государством"
Перечень уполномоченного органа
по оказанию государственной услуги "Утверждение кадастровой (оценочной) стоимости конкретных земельных участков, продаваемых в частную собственность государством"
Наименование уполномоченного органа, осуществляющего функции по оказанию государственной услуги в области земельных отношений
Месторасположение, адрес, электронный адрес
Контактный телефон
График работы
1
2
3
4
Государственное учреждение "Отдел земельных отношений города Сарани"
101200, Карагандинская область, город Сарань, улица Жамбыла, 67, кабинет N 111
sar_zemly@krg.gov.kz
тел.ф. 8 (72137) 4-44-03
Ежедневно с 09.00 часов до 18.00 часов, с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.00 часов, кроме выходных, а также праздничных дней
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Утверждение кадастровой
(оценочной) стоимости конкретных
земельных участков, продаваемых
в частную собственность государством"
Начальнику ГУ "Отдел земельных
отношений города Сарани"
____________________________________
(наименование уполномоченного органа)
____________________________________
(фамилия, имя, отчество)
от _________________________________
(Ф.И.О. физического лица или
полное наименование юридического лица)
____________________________________
(реквизиты документа, удостоверяющего
____________________________________
личность физического или юридического лица,
____________________________________
контактный телефон, адрес)
Заявление
"Утверждение кадастровой (оценочной) стоимости конкретных земельных участков, продаваемых в частную собственность государством"
Прошу выдать утвержденный акт (дубликат акта) кадастровой (оценочной) стоимости на земельный участок, расположенного по адресу: _____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(адрес (место нахождения) земельного участка)
предоставленный _____________________________________________________
(целевое назначение земельного участка)
Дата ____________     Заявитель _____________________________________
(фамилия, имя, отчество
_______________________________________________
или наименование юридического лица либо
_______________________________________________
уполномоченного лица, подпись)
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
"Утверждение кадастровой
(оценочной) стоимости конкретных
земельных участков, продаваемых
в частную собственность государством"
Акт
определения кадастровой (оценочной) стоимости земельного
участка

1. Акті азамат (ша) өтінімі негізінде жасалды
_____________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты)
заңды тұлғаның
_____________________________________________________________________
(заңды тұлғаның атауы)
_____________________________________________________________________ жер учаскесін бағалауға байланысты өтінімі негізінде жасалады.
2. Жер учаскесінің пайдалану мақсаты: _______________________________
_____________________________________________________________________
3. Жер учаскесінің орналасқан жері: _________________________________
_____________________________________________________________________
4. Жер учаскесінің бағалау құнының есебі (жер пайдалану құқығы)
Аймақ нөмірі (елді мекен жерлеріне), алқап түрлері, топырақтың үлгісі (ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге)
Көлемі
Базалық ставкасы
Түзету коэффициенті
Бағалау құны
барлығы
5. Жер учаскесінің кадастрлық (бағалау) құны
__________________________________________________________ құрайды.
(жазбаша сомасы)
Осы акт анықталды ___________________________________________________
(жер кадастрын жүргізетін кәсіпорынның атауы)
М.О. ______________ _________________________________________________
(қолы)             (басшының тегі, аты, әкесінің аты)
М.О. ____________ ___________________________________________________
(қолы)   (уәкілеті орган бастығының тегі, аты, әкесінің аты)
Күні "____" ____________
"Мемлекет жеке меншікке сататын
нақты жер учаскелерінің кадастрлық
(бағалау) құнын бекіту" мемлекеттiк қызмет регламентiне
4-қосымша
Әр әкімшілік іс-әрекеттің орындалу мерзімін көрсетіп әр ҚФБ әкімшілік іс-әрекеттерінің дәйектілігінің және өзара іс-қимылының мәтіндік кестелік сипаттамасы
1 кесте. ҚФБ іс-әрекеттерін сипаттау
р/р
Негiзгi үдерiстiң iс-әрекеттерi (жұмыс барысы, ағыны)
1.
Iс-әрекеттiң (жұмыс барысының, ағынының) N
1
2
3
2.
ҚФБ атауы
ҚФБ 1.
Уәкiлеттi органның уәкілетті тұлғасы
ҚФБ 2.
Уәкiлеттi органның басшысы
ҚФБ 1.
Уәкiлеттi органның уәкілетті тұлғасы
3.
Iс-әрекеттiң (үдерiстiң, рәсімнің, операцияның) атауы және оның сипаттамасы
Құжаттарды қабылдау, оларды тiркеу журналында тiркеу
Актіні бекітеді
Актіні беру журналында тіркеу
4.
Аяқтау нысаны (деректер, құжаттар)
Мемлекеттік қызметті алушыға құжаттарды қабылдағаны туралы қолхат беру
Уәкiлеттi органның уәкілетті тұлғасына актіні беру
Мемлекеттік қызметті алушыға акті беру
5.
Орындау мерзiмдерi
30 минут
1 жұмыс күні
1 жұмыс күні
6.
Келесi iс-әрекеттiң нөмiрi
2
3
-
2-кесте. Пайдалану нұсқалары. Негiзгi үдерiс.
р/р
Негiзгi үдерiстiң iс-әрекеттерi (жұмыс барысы, ағыны)
1.
Iс-әрекеттiң (жұмыс барысының, ағынының) N
1
2
3
2.
ҚФБ атауы
ҚФБ 1.
Уәкiлеттi органның уәкілетті тұлғасы
ҚФБ 2.
Уәкiлеттi органның басшысы
ҚФБ 1.
әкiлеттi органның уәкілетті тұлғасы
3.
Iс әрекеттiң (үдерiстiң, рәсімнің, операцияның) атауы және оның сипаттамасы
Құжаттарды қабылдау, оларды тiркеу журналында тiркеу
Мемлекеттік қызметті беруден бас тарту туралы уәжделген жауап дайындау
Актіні беру журналында актіні бекітуді тоқтата тұру туралы жазбаша хабарламаны тіркеу
4.
Аяқтау нысаны (деректер, құжаттар)
Құжаттарды қабылдағаны туралы қолхат беру
Уәкiлеттi органның уәкілетті тұлғасына мемлекеттік қызметті беруден бас тарту туралы уәжделген жауап беру
Жазбаша хабарламаны мемлекеттік қызметті алушыға беру
5.
Орындау мерзiмдерi
30 минут
1 жұмыс күнінің ішінде
1 жұмыс күнінің ішінде
6.
Келесi iс-әрекеттiң нөмiрi
2
3
-
"Мемлекет жеке меншікке
сататын нақты жер учаскелерінің
кадастрлық (бағалау) құнын бекіту"
мемлекеттiк қызмет регламентiне
5-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіндегі әкімшілік іс-әрекеттер және ҚФБ қисынды дәйектілігі арасындағы өзара байланысты көрсететін схема

1. Акт составлен в соответствии с заявлением гражданина (ки)
_____________________________________________________________________
(Ф.И.О.)
юридического лица
_____________________________________________________________________
(наименование юридического лица)
в связи с оценкой земельного участка: _______________________________
_____________________________________________________________________
2. Целевое использование земельного участка: __________________
_____________________________________________________________________
3. Местоположение земельного участка: _________________________
_____________________________________________________________________
4. Расчет оценочной стоимости земельного участка (права землепользования)
Номер зоны (для земель населенных пунктов), виды угодий, типы почв (для земель сельскохозяйственного назначения)
Площадь
Базовая ставка
Поправочный коэффициент
Оценочная стоимость
Итого
5. Оценочная стоимость земельного участка (права землепользования) составляет:
____________________________________________________________________
(сумма прописью)
Настоящий акт определен _______________________________________
(наименование предприятия, ведущего земельный кадастр)
М.П. ____________________ _________________________________
(подпись)              (Ф.И.О. руководителя)
М.П. ____________________ _____________________________________
(подпись) (Ф.И.О. начальника уполномоченного органа)
Дата «____» ____________
Приложение 4
к регламенту государственной услуги
"Утверждение кадастровой
(оценочной) стоимости конкретных
земельных участков, продаваемых
в частную собственность государством"
Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия
Таблица 1. Описание действий СФЕ
п/н
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1.
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
2.
Наименование СФЕ
СФЕ 1 Уполномоченное лицо уполномоченного органа
СФЕ 2 Руководитель уполномоченного органа
СФЕ 1 Уполномоченное лицо уполномоченного органа
3.
Наименование действий (процесса, процедуры, операции) и их описание
Принятие документов, регистрация их в журнале регистрации
Утверждает акт
Регистрация акта в журнале выдачи
4.
Форма завершения (данные, документы)
Выдача расписки о приеме документов получателю государственной услуги
Передача акта уполномоченному лицу уполномоченного органа
Выдача акта получателю государственной услуги
5.
Сроки исполнения
30 минут
1 рабочий день
1 рабочий день
6.
Номер следующего действия
2
3
-
Таблица 2. Варианты использования. Основной процесс
п/н
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1.
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
2.
Наименование СФЕ
СФЕ 1 Уполномоченное лицо уполномоченного органа
СФЕ 2 Руководитель уполномоченного органа
СФЕ 1 Уполномоченное лицо уполномоченного органа
3.
Наименование действий (процесса, процедуры, операции) и их описание
Принятие документов, регистрация их в журнале регистрации
Подготовка мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Регистрация письменного уведомления о приостановлении утверждения акта в журнале выдачи
4.
Форма завершения (данные, документы)
Выдача расписки о приеме документов
Передача мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги уполномоченному лицу уполномоченного органа
Выдача письменного уведомления получателю государственной услуги
5.
Сроки исполнения
30 минут
В течение 1 рабочего дня
В течение 1 рабочего дня
6.
Номер следующего действия
2
3
-
Приложение 5
к регламенту государственной услуги
"Утверждение кадастровой
(оценочной) стоимости конкретных
земельных участков, продаваемых
в частную собственность государством"
Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ