2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы
Қарағанды облысы Саран қалалық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы 28 сессиясының № 285 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 30 желтоқсанда № 2486 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Саран қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджет 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6394302 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 924730 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер бойынша – 25322 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 90006 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 5354244 мың теңге;
2) шығындар – 6355260 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 35000 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 35000 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 90822 мың. теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 90822 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 86822 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 86822 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 35000 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 51780 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Саран қалалық мәслихатының 21.11.2014 N 391 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Қалалық бюджетке 2014 жылға арналған кірістерді бөлу нормативтері келесі мөлшерлерде белгіленсін:
1) жеке табыс салығы бойынша - 50 пайыз;
2) әлеуметтік салық бойынша - 50 пайыз.
3. Осы шешімнің 4 қосымшасына сәйкес, 2014 жылға арналған қалалық бюджетті атқару барысында секвестерлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі бекітілсін.

О городском бюджете на 2014-2016 годы
Решение 28 сессии Саранского городского маслихата Карагандинской области от 25 декабря 2013 года № 285. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 30 декабря 2013 года № 2486. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Саранский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить городской бюджет на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы -6394302 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 924730 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 25322 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 90006 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 5354244 тысяч тенге;
2) затраты – 6355260 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 35000 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 35000 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 90822 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 90822 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 86780 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 86780 тысяч тенге:
поступление займов – 35000 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 51780 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Саранского городского маслихата Карагандинской области от 21.11.2014 N 391 (вводится в действие с 01.01.2014).
2. Установить на 2014 год нормативы распределения доходов в городской бюджет в следующих размерах:
1) по индивидуальному подоходному налогу – 50 процентов;
2) по социальному налогу - 50 процентов.
3. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения городского бюджета на 2014 год, согласно приложению 4 к настоящему решению.

4. Осы шешімнің 5 қосымшасына сәйкес Ақтас кентінің бюджеті бекітілсін.
5. Саран қаласы әкімдігінің 2014 жылға арналған резерві 2687 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Саран қалалық мәслихатының 21.11.2014 N 391 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы
В. Закамолкин
Мәслихат хатшысы
Р. Бекбанов
Саран қалалық мәслихатының
2013 жылғы 25 желтоқсандағы
28 сессиясының № 285 шешіміне
1 қосымша
2014 жылға арналған қалалық бюджет

4. Утвердить бюджет поселка Актас, согласно приложению 5 к настоящему решению.
5. Утвердить резерв акимата города Сарани на 2014 год в размере 2687 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 - в редакции решения Саранского городского маслихата Карагандинской области от 21.11.2014 N 391 (вводится в действие с 01.01.2014).
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
В. Закамолкин
Секретарь маслихата
Р. Бекбанов
Приложение 1
к решению 28 сессии
Саранского городского маслихата
от 25 декабря 2013 года № 285
Городской бюджет на 2014 год