Шахтинск қаласында 2013 жылға арналған халықтың нысаналы топтарын анықтау туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 2 мамырдағы N 12/3 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 3 маусымда N 2340 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңдарына сәйкес, Шахтинск қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес халықтың нысаналы топтарына жататын тұлғалардың қосымша тiзбесi бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Шахтинск қаласы әкімінің орынбасары Н.Б. Рыстинге жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                                 А. Аглиулин
Шахтинск қаласы әкімдігінің
2013 жылғы 2 мамырдағы
N 12/3 қаулысына
қосымша
Халықтың нысаналы топтарына жататын
тұлғалардың қосымша тiзбесi
N
Санаттың атауы
1.
Елу жастан асқан тұлғалар.
2.
Ұзақ уақыт жұмыс істемеген тұлғалар (бір жыл және одан көп).
3.
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру мекемелерінің түлектері.
4.
Алған мамандығы бойынша жұмыс тәжірибесі және өтілі жоқ жастар (кәсіби лицейлерді, колледждерді, жоғарғы оқу орындарын бітіргеннен кейін).

Об определении целевых групп населения на 2013 год в городе Шахтинске
Постановление акимата города Шахтинск Карагандинской области от 2 мая 2013 года N 12/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 3 июня 2013 года N 2340
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат города Шахтинска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам населения согласно приложению к данному постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Шахтинска Рыстина Н.Б.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким города                                А. Аглиулин
Приложение
к постановлению акимата
города Шахтинска
от 2 мая 2013 года N 12/3
Дополнительный перечень лиц, относящихся
к целевым группам населения
N
Название категории
1.
Лица, старше пятидесяти лет.
2.
Лица, длительное время не работавшие (один год и более).
3.
Выпускники учреждений технического и профессионального, послесреднего образования.
4.
Молодежь, не имеющая опыта и стажа работы по полученной специальности (после окончания профессиональных лицеев, колледжей, высших учебных заведений).