Абай ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 17 қаңтардағы N 03/03 "2013 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы Абай ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 29 наурыздағы N 12/07 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 30 сәуірде N 2319 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Абай ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 42/03 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Абай ауданы әкімдігінің 10.12.2013 № 42/03 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2002 жылғы 26 сәуірдегі N 91-ө "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы N 836 қаулысын іске асыру туралы" бұйрығына сәйкес, Абай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Абай ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 17 ақпандағы N 03/03 "2013 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2159 болып тіркелген, 2013 жылғы 16 ақпандағы N 8 "Абай-Ақиқат" аудандық газетінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымшасы осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Абай ауданы әкімінің орынбасары Әсем Айтжанқызы Жүніспековаға жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң колданысқа енгізіледі.
Абай ауданының әкімі                       Е. Нашаров
Абай ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 29 наурыздағы
N 12/07 қаулысына
қосымша
Абай ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 17 қаңтардағы
N 03/03 қаулысына
қосымша
2013 жылға Абай ауданының ұйымдары, кәсіпорындары және мекемелері бойынша қоғамдық жұмыстардың түрлері мен көлемдерінің тізімі
Ұйымдар, кәсіпорындар және мекемелер
Жылына қоғамдық қызметкерлерге сұраныс, адам
Жұмыстардың ұзақтығы, ай
Айына қызметкерлер саны, адам
Қоғамдық жұмыстардың түрлері мен көлемдері
"Абай-Көркем" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі

О внесении изменения в постановление акимата Абайского района от 17 января 2013 года N 03/03 "Об организации общественных работ на 2013 год"
Постановление акимата Абайского района Карагандинской области от 29 марта 2013 года N 12/07. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 30 апреля 2013 года N 2319. Утратило силу постановлением акимата Абайского района Карагандинской области от 10 декабря 2013 года № 42/03
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Абайского района Карагандинской области от 10.12.2013 № 42/03 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 26 апреля 2002 N 91-п "О реализации постановления Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года N 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат Абайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Абайского района от 17 января 2013 года N 03/03 "Об организации общественных работ на 2013 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2159, опубликовано в районной газете "Абай-Ақиқат" от 16 февраля 2013 года N 8), следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Абайского района Джунуспекову Асем Айтжановну.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Абайского района                      Е. Нашаров
Приложение
к постановлению
акимата Абайского района
от 29 марта 2013 года N 12/07
Приложение
к постановлению
акимата Абайского района
от 17 января 2013 года N 03/03
Перечень
видов и объемов общественных работ по организациям,
предприятиям и учреждениям Абайского района на 2013 год
Организации, предприятия и учреждения
Спрос в общественных работниках на год, человек.
Продолжительность работ, месяц.
Количество работников в месяц, человек
Виды и объемы общественных работ
Товарищество с ограниченной ответственностью "Абай - Көркем"