Абай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 8 маусымдағы 6 сессиясының N 6/59 "Абай ауданы бойынша тұрғын үй көмегін көрсету Ережесін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қарағанды облысы Абай ауданының мәслихатының 17 сессиясының 2013 жылғы 20 маусымдағы N 17/179 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 16 шілдеде N 2358 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Абай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 12 қыркүйектегі № 23/216 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Абай аудандық мәслихатының 12.09.2024 № 23/216 шешімімен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 1997 жылғы 16 сәуірдегі "Тұрғын үй қатынастары туралы" Заңдарына және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2009 жылғы 30 желтоқсандағы N 2314 "Тұрғын үй көмегін көрсету ережесін бекіту туралы" қаулысына сәйкес, Абай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Абай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 8 маусымдағы 6 сессиясының N 6/59 "Абай ауданы бойынша тұрғын үй көмегін көрсету Ережесін бекіту туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-9-137 болып тіркелген, 2012 жылғы 14 шілдедегі N 26 (3927) "Абай-Ақиқат" аудандық газетінде жарияланған), Абай аудандық мәслихатының 14 сессиясының 2013 жылғы 13 ақпандағы N 14/145 "Абай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 8 маусымдағы 6 сессиясының N 6/59 "Абай ауданы бойынша тұрғын үй көмегін көрсету Ережесін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімімен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2222 болып тіркелген, 2013 жылғы 30 наурыздағы N 14 (3965) "Абай-Ақиқат" аудандық газетінде жарияланған), келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) Абай ауданы бойынша тұрғын үй көмегін көрсету Ережесінің (бұдан әрі - Ереже) 3-тармағы келесі мазмұндағы азат жолмен толықтырылсын:
"Топар кентінде және Көксу ауылдық округінің Жартас ауылында тұрақты тұратын, орталық жылытуы бар отбасыларға (азаматтарға) шекті жол берілетін шығыстар үлесі отбасының жиынтық табысына 10 пайыз мөлшерінде анықталады.";
2) Ереженің 4-тармақтың 1) тармақшасы алынып тасталсын;
3) Ереженің 11-тармағындағы "осы Ереженің 4-тармағының 1) тармақшасына сәйкес өтемақы шараларымен қамтамасыз етілетін тұрғын үй ауданының нормаларына сәйкес" сөздері алынып тасталсын;

О внесении изменений и дополнения в решение 6 сессии Абайского районного маслихата от 8 июня 2012 года N 6/59 "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи по Абайскому району"
Решение 17 сессии Абайского районного маслихата Карагандинской области от 20 июня 2013 года N 17/179. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 16 июля 2013 года N 2358. Утратило силу решением Абайского районного маслихата Карагандинской области от 12 сентября 2024 года № 23/216
Сноска. Утратило cилу решением Абайского районного маслихата Карагандинской области от 12.09.2024 № 23/216 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года N 2314 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи", Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 6 сессии Абайского районного маслихата от 8 июня 2012 года N 6/59 "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи по Абайскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-9-137, опубликовано в районной газете "Абай-Ақиқат" от 14 июля 2012 года N 26 (3927)), внесены изменения и дополнения решением 14 сессии Абайского районного маслихата от 13 февраля 2013 года N 14/145 "О внесении изменений и дополнений в решение 6 сессии Абайского районного маслихата от 8 июня 2012 года N 6/59 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи по Абайскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2222, опубликовано в районной газете "Абай-Ақиқат" от 30 марта 2013 года N 14 (3965)), следующие изменения и дополнение:
1) пункт 3 Правил оказания жилищной помощи по Абайскому району (далее - Правила) дополнить абзацем следующего содержания:
"Семьям (гражданам), постоянно проживающим в поселке Топар и селе Жартас Коксунского сельского округа, имеющим центральное отопление, доля предельно-допустимых расходов устанавливается к совокупному доходу семьи в размере 10 процентов.";
2) подпункт 1) пункта 4 Правил исключить;
3) в пункте 11 Правил слова: "в соответствии с нормами площади жилья, обеспечиваемой компенсационными мерами, согласно пункта 4 подпункта 1) настоящих Правил" исключить;

4) Ереженің 12-тармағы алынып тасталсын;
5) Ереженің 15-тармағындағы "алуға" сөзі "алу құқығына" сөздерімен ауыстырылсын.
2. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы
Г. Бахраева
Абай аудандық
мәслихатының хатшысы
Б. Цай
КЕЛІСІЛДІ
"Абай ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
басшысы
Б. Муталяпова
20.06.2013 ж.
"Абай ауданының жұмыспен қамту
және әлеуметтік бағдарламалар
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
басшысы
З. Шакентаев
20.06.2013 ж.

4) пункт 12 Правил исключить;
5) в пункте 15 Правил слово "получения" заменить словами "право получения".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официально опубликования.
Председатель сессии
Г. Бахраева
Секретарь Абайского
районного маслихата
Б. Цай
СОГЛАСОВАНО
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного
планирования Абайского района"
Б. Муталяпова
20.06.2013 г.
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел занятости и социальных
программ Абайского района"
З. Шакентаев
20.06.2013 г.