2013 жылға интернаттық ұйымдардың кәмелетке толмаған түлектері үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 29 сәуірдегі N 16/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 30 мамырда N 2336 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7-бабының 5-6) тармақшасына сәйкес жұмысқа орналастыруға мұқтаж интернаттық ұйымдардың кәмелетке толмаған түлектерін жұмыспен қамтуға жәрдемдесу мақсатында аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2013 жылға интернаттық ұйымдардың кәмелетке толмаған түлектерін жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының жалпы санының бір пайызы мөлшерінде жұмыс орындарына квота белгіленсін.
2. "Бұқар жырау ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі (Н.Г. Алексеева) квоталанған жұмыс орындарына интернаттық ұйымдардың кәмелетке толмаған түлектерінің жұмысқа орналастыруына жәрдем жасасын.
3. Осы қаулы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Ш. Мамалинов

Об установлении квоты рабочих мест для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций на 2013 год
Постановление акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области от 29 апреля 2013 года N 16/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 30 мая 2013 года N 2336
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктом 5-6) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", в целях оказания содействия занятости несовершеннолетних выпускников интернатных организаций, нуждающихся в трудоустройстве, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства несовершеннолетних выпускников интернатных организаций на 2013 год в размере одного процента от общей численности рабочих мест.
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Бухар-Жырауского района" (Алексеева Н.Г.) оказать содействие в трудоустройстве несовершеннолетних выпускников интернатных организаций на квотированные рабочие места.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района
Ш. Мамалинов