Бұқар жырау аудандық мәслихатының 11 сессиясының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы N 4 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихатының 15 сессиясының 2013 жылғы 10 шілдедегі N 4 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 19 шілдеде N 2365 болып тіркелді. 2014 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Бұқар жырау аудандық мәслихатының 11 сессиясының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы N 4 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2065 болып тіркелген, 2013 жылғы 31 қаңтардағы N 5 "Сарыарқа" аудандық газетінде жарияланған), Бұқар жырау аудандық мәслихатының 12 сессиясының 2013 жылғы 28 наурыздағы N 5 "Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2013 жылғы 14 желтоқсандағы 11 сессиясының "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімімен (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2287 болып тіркелген, 2013 жылғы 27 сәуірдегі N 17 "Бұқар жырау жаршысы" аудандық газетінде жарияланған) өзгерістер енгізілген, келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақта:
1) тармақшадағы:
"5162787" сандары "5180020" сандарымен ауыстырылсын;
"1129521" сандары "1132514" сандарымен ауыстырылсын;
"6477" сандары "9295" сандарымен ауыстырылсын;
"4016789" сандары "4028211" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"5296843" сандары "5314076" сандарымен ауыстырылсын;
2) көрсетілген шешімге 1, 4, 6-қосымшалары осы шешімге 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение 11 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата от 14 декабря 2012 года N 4 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение 15 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 10 июля 2013 года N 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 19 июля 2013 года N 2365. Срок действия решения - до 1 января 2014 года
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 11 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата от 14 декабря 2012 года N 4 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2065, опубликовано в районной газете "Сарыарқа" N 5 от 31 января 2013 года), внесены изменения решением 12 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата от 28 марта 2013 года N 5 "О внесении изменений в решение 11 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата от 14 декабря 2012 года N 4 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2287, опубликовано в районной газете "Бұқар жырау жаршысы" N 17 от 27 апреля 2013 года), следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "5162787" заменить цифрами "5180020";
цифры "1129521" заменить цифрами "1132514";
цифры "6477" заменить цифрами "9295";
цифры "4016789" заменить цифрами "4028211";
в подпункте 2):
цифры "5296843" заменить цифрами "5314076";
2) приложения 1, 4, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.