Бұқар жырау аудандық мәслихатының 11 сессиясының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы N 4 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихатының 17 сессиясының 2013 жылғы 8 қазандағы N 4 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 17 қазанда N 2398 болып тіркелді. 2014 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Бұқар жырау аудандық мәслихатының 11 сессиясының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 4 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2065 болып тіркелген, 2013 жылғы 31 қаңтардағы № 5 "Сарыарқа" аудандық газетінде жарияланған), Бұқар жырау аудандық мәслихатының 12 сессиясының 2013 жылғы 28 наурыздағы № 5 "Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы 11 сессиясының "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімімен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2287 болып тіркелген, 2013 жылғы 27 сәуірдегі № 17 "Бұқар жырау жаршысы" аудандық газетінде жарияланған), Бұқар жырау аудандық мәслихатының 15 сессиясының 2013 жылғы 10 шілдедегі № 4 "Бұқар жырау аудандық мәслихатының 11 сессиясының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 4 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімімен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2365 болып тіркелген, 2013 жылғы 25 шілдедегі № 30 "Бұқар жырау жаршысы" аудандық газетінде жарияланған) өзгерістер енгізілген, келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшадағы:
"5180020" сандары "5257040" сандарымен ауыстырылсын;
"1132514" сандары "1198659" сандарымен ауыстырылсын;
"9295" сандары "15942" сандарымен ауыстырылсын;
"10000" сандары "17208" сандарымен ауыстырылсын;
"4028211" сандары "4025231" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"5314076" сандары "5391096" сандарымен ауыстырылсын;
2) 5 тармақта:
"22919" сандары "6062" сандарымен ауыстырылсын;
3) көрсетілген шешімге 1, 2, 3, 4, 6 қосымшалары осы шешімге 1, 2, 3, 4, 5 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение 11 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата от 14 декабря 2012 года N 4 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение 17 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 8 октября 2013 года N 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 17 октября 2013 года N 2398. Срок действия решения - до 1 января 2014 года
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 11 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата от 14 декабря 2012 года № 4 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2065, опубликовано в районной газете "Сарыарқа" № 5 от 31 января 2013 года), внесены изменения решением 12 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата от 28 марта 2013 года № 5 "О внесении изменений в решение 11 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата от 14 декабря 2012 года № 4 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2287, опубликовано в районной газете "Бұқар жырау жаршысы" № 17 от 27 апреля 2013 года), решением 15 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата от 10 июля 2013 года № 4 "О внесении изменений в решение 11 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата от 14 декабря 2012 года № 4 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2365, опубликовано в районной газете "Бұқар жырау жаршысы" № 30 от 25 июля 2013 года), следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "5180020" заменить цифрами "5257040";
цифры "1132514" заменить цифрами "1198659";
цифры "9295" заменить цифрами "15942";
цифры "10000" заменить цифрами "17208";
цифры "4028211" заменить цифрами "4025231";
в подпункте 2):
цифры "5314076" заменить цифрами "5391096";
2) в пункте 5:
цифры "22919" заменить цифрами "6062";
3) приложения 1, 2, 3, 4, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению.