2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Қарағанды облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы XХV сессиясының № 25/158 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 10 қаңтарда № 2499 болып тіркелді. Қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты өзінің қолданылуын тоқтатады
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес бекітілсін, соның ішінде:
2014 жылға арналған аудандық бюджет 1 қосымшаға сәйкес келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 3 755 278 мың теңге:
салықтық түсімдер 854 056 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 19 718 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 258 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 2 881 246 мың теңге;
2) шығындар 3 794 747 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу 32 461 мың теңге:
бюджеттік несиелер 41 670 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 9 209 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) алу 71 930 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 71 930 мың теңге:
қарыздар түсімі 41 670 мың теңге;
қарыздарды өтеу 9 209 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары 39 469 мың теңге.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының 24.11.2014 № 37/243 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2014 жылға арналған бюджеттік инвестициялық жобалардың тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. 2014 жылға арналған аудандық бюджет шығыстарының құрамында 6 қосымшаға сәйкес 958 403 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер, дамуға нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер ескерілсін.
Ескерту. 3 тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының 24.11.2014 № 37/243 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. Жергілікті атқарушы органдарға ауылдық елді мекендердің әлеуметтік саланың мамандарын қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік несиелер 41 670 мың теңге сомасында ескерілсін.
Ескерту. 4 тармаққа өзгерістер енгізілді - Қарағанды облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының 10.09.2014 № 34/224 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

О районном бюджете на 2014-2016 годы
Решение XХV сессии Жанааркинского районного маслихата Карагандинской области от 25 декабря 2013 года № 25/158. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 10 января 2014 года № 2499. Прекращено действие в связи с истечением срока
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет района на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе:
утвердить бюджет района на 2014 год согласно приложения 1 в следующих объемах:
1) доходы 3 755 278 тысяч тенге:
налоговые поступления 854 056 тысяч тенге;
неналоговые поступления 19 718 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 258 тысяч тенге;
поступления трансфертов 2 881 246 тысяч тенге;
2) затраты 3 794 747 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 32 461 тысяч тенге:
бюджетные кредиты 41 670 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 9 209 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета минус 71 930 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 71 930 тысяч тенге:
поступление займов 41 670 тысяч тенге;
погашение займов 9 209 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 39 469 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Жанааркинского районного маслихата Карагандинской области от 24.11.2014 № 37/243 (вводится в действие с 01.01.2014).
2. Утвердить перечень бюджетных инвестиционных проектов на 2014 год согласно приложению 4.
3. Учесть в составе расходов бюджета района на 2014 год целевые текущие трансферты, целевые трансферты на развитие и бюджетные кредиты в сумме 958 403 тысяч тенге согласно приложения 6.
Сноска. Пункт 3 - в редакции решения Жанааркинского районного маслихата Карагандинской области от 24.11.2014 № 37/243 (вводится в действие с 01.01.2014).
4. Местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов учесть бюджетные кредиты в сумме 41 670 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 с изменениями, внесенными решением Жанааркинского районного маслихата Карагандинской области от 10.09.2014 № 34/224 (вводится в действие с 01.01.2014).

5. 2014 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 8 857 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 5 тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының 24.11.2014 № 37/243 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6. 2014 жылға аудандық бюджеттен қаржыландырылатын, ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласының азаматтық қызметшілеріне, қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің жалақыларымен және ставкалармен салыстырғанда кемінде жиырма бес процентке жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкалар белгіленсін.
Ескерту. 6 тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының 10.06.2014 № 31/202 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
7. 2014 жылға арналған аудандық бюджетті орындау барысында секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 5 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
8. 2014 жылға арналған аудандық бюджеттің ауылдық округтер мен кенттері бойынша шығыстары 7-13 қосымшаларға сәйкес бекітілсін.
9. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезекті
XXV сессиясының төрағасы
Б. Тезекбаев
Аудандық мәслихат хатшысы
Д. Жұмасейітов
КЕЛІСІЛДІ:
"Жаңаарқа аудандық экономика
және қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
З. Сердалинов
2013 жылғы 25 желтоқсан
Жаңаарқа аудандық мәслихатының
XXV сессиясының
2013 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 25/158 шешіміне
1-қосымша
2014 жылға арналған аудандық бюджет

5. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2014 год в сумме 8 857 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 - в редакции решения Жанааркинского районного маслихата Карагандинской области от 24.11.2014 № 37/243 (вводится в действие с 01.01.2014).
6. Установить на 2014 год гражданским служащим здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, работающим в сельской местности, финансируемым из районного бюджета, повышенные не менее чем на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
Сноска. Пункт 6 в редакции решения Жанааркинского районного маслихата Карагандинской области от 10.06.2014 № 31/202 (вводится в действие с 01.01.2014).
7. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2014 год согласно приложению 5.
8. Утвердить расходы районного бюджета по сельским округам и поселкам на 2014 год согласно приложениям 7-13.
9. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель XXV очередной
сессии районного маслихата
Б. Тезекбаев
Секретарь районного маслихата
Д. Жумасейтов
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель
государственного учреждения
"Отдела экономики и финансов
Жанааркинского района"
З. Сердалинов
25 декабря 2013 года
Приложение 1
к решению XXV сессии
Жанааркинского районного маслихата
от 25 декабря 2013 года № 25/158
Бюджет района на 2014 год