Ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 29 қаңтардағы N 34 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментімен 2013 жылғы 8 ақпанда N 2157 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 16 қаңтардағы № 40 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы әкімдігінің 16.01.2014 № 40 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 19 маусымдағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы" N 836 Қаулысына сәйкес Қарқаралы ауданының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. 2013 жылы қоса берiлiп отырған ұйымдардың тiзбелерi және жұмыссыздар үшiн ұйымдастырылатын қоғамдық жұмыстардың түрлерi бекiтiлсiн.
2. "Қарқаралы ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi" мемлекеттiк мекемесi жұмыссыздарды қоғамдық жұмыстарға жiбергенде осы қаулыны басшылыққа алсын.

Об организации оплачиваемых общественных работ
Постановление акимата Каркаралинского района Карагандинской области от 29 января 2013 года N 34. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 8 февраля 2013 года N 2157. Утратило силу постановлением акимата Каркаралинского района Карагандинской области от 16 января 2014 года № 40
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Каркаралинского района Карагандинской области от 16.01.2014 № 40 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года N 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат Каркаралинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень организаций и виды общественных работ, организуемых для безработных в 2013 году.
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Каркаралинского района" руководствоваться данным постановлением при направлении безработных на общественные работы.

3. Тiзбеде белгiленген ұйымдар мен "Қарқаралы ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiнiң арасында, қолданыстағы заңнамаға сәйкес жасасқан қоғамдық жұмыстарды орындау келiсiм-шартында көрсетiлген шарттар негiзiнде қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылсын.
4. Қоғамдық ақылы жұмыстарға жiберiлгендердiң еңбекақысы Қазақстан Республикасы заңнамасымен ағымдағы жылға белгiленетiн ең төменгi жалақы мөлшерiнде бекiтiлсiн.

3. Организацию общественных работ производить на условиях, указанных в договоре на выполнение общественных работ, заключенном в соответствии с действующим законодательством между государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ Каркаралинского района" и организациями, определенными в перечне.
4. Утвердить оплату труда граждан направленных на общественные работы, в размере минимальной заработной платы, установленной законодательством Республики Казахстан на соответствующий год.

5. "Қарқаралы ауданының қаржы бөлiмi" мемлекеттiк мекемесi 451-002-100 "Қоғамдық жұмыстар" бюджеттiк бағдарламасы бойынша жергiлiктi бюджеттен қаржыландыруды жүзеге асырсын.
6. Қарқаралы ауданы әкiмдiгiнiң 2012 жылғы 11 қаңтарындағы "Ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" N 42 қаулысы (нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеудiң Тiзiлiмiне N 8-13-115 болып тiркелiп, 2012 жылдың 13 қаңтарында "Қарқаралы" аудандық газетiнiң N 5-6 (11025) жарияланған), күшi жойылсын деп танылсын.

5. Государственному учреждению "Отдел финансов Каркаралинского района" осуществлять финансирование из средств местного бюджета по бюджетной программе 451-002-100 "Общественные работы".
6. Постановление акимата Каркаралинского района от 11 января 2012 года N 42 "Об организации оплачиваемых общественных работ" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-13-115, опубликовано в районной газете "Қарқаралы" 13 января 2012 года N 5-6 (11025)), признать утратившим силу.

7. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкiмiнiң орынбасары С. Әлиұлына жүктелсiн.
8. Осы қаулы оның алғаш рет ресми жарияланған күннен бастап он күнтiзбелiк күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi және 2013 жылдың 3 қаңтарынан бастап туындаған қатынастарға қолданылады.
Қарқаралы ауданының әкімі                  К. Максутов
Қарқаралы аудан әкімдігінің
2013 жылдың 29 қаңтардағы
N 34 қаулысына қосымша
2013 жылы жұмыссыздар үшін ұйымдастырылатын қоғамдық жұмыстардың түрлері мен ұйымдардың тізбесі
N р/н
Ұйымның атауы
Жұмыс түрлері
Адамның саны
Қаржыландыру сомасы (мың теңге)
Қатысу мерзімі, ай
1
"Қарқаралы қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қала аумағын, елді мекендерді тазарту, көгалдандыруға және санитарлық тазалық сақтау

7. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района С. Әлиұлы.
8. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 3 января 2013 года.
Аким Каркаралинского района                К. Максутов
Приложение
к постановлению акимата
Каркаралинского района
N 34 от 29 января 2013 года
Перечень организаций и виды общественных работ, организуемых для безработных в 2013 году
N п/п
Наименование организаций
Виды работ
Количество человек
Сумма финансирования (в тысячах тенге)
Срок участия месяц
1
Государственное учреждение "Аппарат акима города Каркаралинск"
Благоустройство, уборка территории, озеленение, санитарная очистка