Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 14 желтоқсандағы N 12/90 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы мәслихатының XIV сессиясының 2013 жылғы 27 наурыздағы N 14/121 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 9 сәуірде N 2293 болып тіркелді. Шешім қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты өзінің қолданылуын тоқтатады (Қарқаралы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 3 наурыздағы № 51 хаты)
Ескерту. Шешім қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты өзінің қолданылуын тоқтатады (Қарағанды облысы Қарқаралы аудандық мәслихатының 03.03.2016 № 51 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарқаралы аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 14 желтоқсандағы N 12/90 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2063 болып тіркелген, 2012 жылғы 29 желтоқсандағы N 103-104 (11121) "Қарқаралы" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшада:
"3920007" сандары "3783852" сандарына ауыстырылсын;
"7935" сандары "8097" сандарына ауыстырылсын;
"3515235" сандары "3378918" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"3920007" сандары "3786437" сандарына ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"алу 5703" сандары "алу 8288" сандарына ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"5703" сандары "8288" сандарына ауыстырылсын;
"0" саны "2585" сандарына ауыстырылсын;
2) көрсетілген шешімге 1, 4 қосымшалары осы шешімге 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение районного маслихата от 14 декабря 2012 года N 12/90 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение XIV сессии Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 27 марта 2013 года N 14/121. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 9 апреля 2013 года N 2293. Прекращено действие в связи с истечением срока, на который решение было принято (письмо Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 3 марта 2016 года № 51)
Сноска. Прекращено действие в связи с истечением срока, на который решение было принято (письмо Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 03.03.2016 № 51).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каркаралинского районного маслихата от 14 декабря 2012 года N 12/90 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2063, опубликовано в газете "Қарқаралы" от 29 декабря 2012 года N 103-104 (11121) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "3920007" заменить цифрами "3783852";
цифры "7935" заменить цифрами "8097";
цифры "3515235" заменить цифрами "3378918";
в подпункте 2):
цифры "3920007" заменить цифрами "3786437";
в подпункте 5):
цифры "минус 5703" заменить цифрами "минус 8288";
в подпункте 6):
цифры "5703" заменить цифрами "8288";
цифру "0" заменить цифрами "2585";
2) приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

385054
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
258765
Нысаналы даму трансферттері
118500
Бюджеттік кредиттер
7789
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
258765
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
2266
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
2266
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
85792
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
16388
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы көлемін ұлғайтуға
27060
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарына мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
14170
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне
20034
Білім саласында үш дәрежелі жүйе бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбек ақыны арттыруға
8140
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
11298
Арнаулы әлеуметтік қызмет стандарттарын енгізуге
11298
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
133669
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
133669
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
679
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялауға
679
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
25061
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
25061
Нысаналы даму трансферттері
118500
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
118500
Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға
118500
Бюджеттік кредиттер
7789
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
7789
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер
7789

385054
в том числе:
Целевые текущие трансферты
258765
Целевые трансферты на развитие
118500
Бюджетные кредиты
7789
в том числе:
Целевые текущие трансферты
258765
в том числе:
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
2266
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
2266
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
85792
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии и биологии в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
16388
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
27060
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
14170
На ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
20034
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе образования
8140
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
11298
На введение стандартов специальных социальных услуг
11298
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
133669
Проведение противоэпизоотических мероприятий
133669
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
679
На субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
679
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
25061
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
25061
Целевые трансферты на развитие
118500
в том числе:
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
118500
На развитие систем водоснабжения
118500
Бюджетные кредиты
7789
в том числе:
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
7789
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
7789