Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 14 желтоқсандағы N 12/90 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы аудандық мәслихатының XХII сессиясының 2013 жылғы 30 қазандағы N 22/183 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 7 қарашада N 2414 болып тіркелді. Шешім қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты өзінің қолданылуын тоқтатады (Қарқаралы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 3 наурыздағы № 51 хаты)
Ескерту. Шешім қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты өзінің қолданылуын тоқтатады (Қарағанды облысы Қарқаралы аудандық мәслихатының 03.03.2016 № 51 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарқаралы аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 12/90 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2063 болып тіркелген, 2012 жылғы 29 желтоқсандағы № 103-104 (11121) "Қарқаралы" газетінде жарияланған), оған Қарқаралы аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 27 наурыздағы "Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 12/90 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 14/121 шешімімен (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2293 болып тіркелген, 2013 жылғы 20 сәуірдегі № 31-32 (11153) "Қарқаралы" газетінде жарияланған), Қарқаралы аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 5 шілдедегі "Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 12/90 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 18/152 шешімімен (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2356 болып тіркелген, 2013 жылғы 20 шілдедегі № 57-58 (11179) "Қарқаралы" газетінде жарияланған), Қарқаралы аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 4 қазандағы "Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 12/90 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 21/177 шешімімен (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2394 болып тіркелген, 2013 жылғы 19 қазандағы № 83-84 (11206) "Қарқаралы" газетінде жарияланған) өзгерістер енгізілген, келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 5 тармақтағы:
"8000" сандары "6000" сандарына ауыстырылсын;
2) көрсетілген шешімге 1, 6 қосымшалары осы шешімге 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение районного маслихата от 14 декабря 2012 года N 12/90 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение XХII сессии Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 30 октября 2013 года N 22/183. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 7 ноября 2013 года N 2414. Прекращено действие в связи с истечением срока, на который решение было принято (письмо Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 3 марта 2016 года № 51)
Сноска. Прекращено действие в связи с истечением срока, на который решение было принято (письмо Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 03.03.2016 № 51).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каркаралинского районного маслихата от 14 декабря 2012 года № 12/90 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2063, опубликовано в газете "Қарқаралы" от 29 декабря 2012 года № 103-104 (11121)), в которое внесены изменения решением Каркаралинского районного маслихата от 27 марта 2013 года № 14/121 "О внесении изменений в решение районного маслихата от 14 декабря 2012 года № 12/90 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2293, опубликовано в газете "Қарқаралы" от 20 апреля 2013 года № 31-32 (11153)), решением Каркаралинского районного маслихата от 5 июля 2013 года № 18/152 "О внесении изменений в решение районного маслихата от 14 декабря 2012 года № 12/90 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2356, опубликовано в газете "Қарқаралы" от 20 июля 2013 года № 57-58 (11179)), решением Каркаралинского районного маслихата от 4 октября 2013 года № 21/177 "О внесении изменений в решение районного маслихата от 14 декабря 2012 года № 12/90 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2394, опубликовано в газете "Қарқаралы" от 19 октября 2013 года № 83-84 (11206)), следующие изменения:
1) в пункте 5:
цифры "8000" заменить цифрами "6000";
2) приложения 1, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.