Мемлекеттік қызмет регламенттерін бекіту туралы
Қарағанды облысы Нұра ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 20 ақпандағы N 06/03 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 20 наурызда N 2251 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Нұра ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 6 мамырдағы N 12/02 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Нұра ауданы әкімдігінің 06.05.2013 N 12/02 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы "Әкiмшiлiк рәсiмдер туралы" Заңының 9-1 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңының 31 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2010 жылғы 20 шiлдедегi "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтердiң тiзiлiмiн бекiту туралы" N 745 қаулысына сәйкес, Нұра ауданының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қоса берілген мемлекеттік қызмет регламенттері бекітілсін:
1) "Жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы анықтама беру" мемлекеттік қызмет регламенті;
2) "Жануарға ветеринариялық паспорт беру" мемлекеттік қызмет регламенті;
3) "Ветеринариялық анықтама беру" мемлекеттік қызмет регламенті.
2. Осы қаулының орындалуын бақылауын Нұра ауданы әкімі аппаратының басшысы Салтанат Аққошқарқызы Мұқановаға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күннен кейiн он күнтiзбелiк күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Нұра ауданының әкімі                       Қ. Бексұлтанов
Нұра ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 20 ақпандағы N 06/03
қаулысымен бекітілген
"Жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы анықтама беру"
мемлекеттік қызмет регламенті
1. Негізгі ұғымдар
1. Осы "Жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы анықтама беру" мемлекеттік қызмет регламентінде (бұдан әрі – Регламент) келесі түсініктер пайдаланылады:
1) жауапты орындаушы – уәкілетті органның маманы;
2) орталық – Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникация министрлігінің Мемлекеттік қызметтерді автоматтандыруды бақылау және халыққа қызмет көрсету орталықтарының қызметін үйлестіру комитетінің "Халыққа қызмет көрсету орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны Қарағанды облысы бойынша филиалының Нұра ауданының бөлімі;
3) тұтынушы – жеке тұлға;
4) уәкілетті орган – ауыл (село), ауылдық (селолық) округі әкімінің аппараты, ауданның ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі.

Об утверждении регламентов государственных услуг
Постановление акимата Нуринского района Карагандинской области от 20 февраля 2013 года N 06/03. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 20 марта 2013 года N 2251. Утратило силу постановлением акимата Нуринского района Карагандинской области от 6 мая 2013 года N 12/02
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Нуринского района Карагандинской области от 06.05.2013 N 12/02.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах", пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года N 745 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам", акимат Нуринского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые регламенты государственных услуг:
1) регламент государственной услуги "Выдача справок о наличии личного подсобного хозяйства";
2) регламент государственной услуги "Выдача ветеринарного паспорта на животное";
3) регламент государственной услуги "Выдача ветеринарной справки".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Нуринского района Муканову Салтанат Аккошкаровну.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Нуринского района                          К. Бексултанов
Утвержден
постановлением акимата
Нуринского района
от 20 февраля 2013 года N 06/03
Регламент государственной услуги
"Выдача справок о наличии личного подсобного хозяйства"
1. Основные понятия
1. В настоящем регламенте государственной услуги "Выдача справок о наличии личного подсобного хозяйства" (далее – Регламент) используются следующие понятия:
1) ответственный исполнитель – специалист уполномоченного органа;
2) Центр – районный отдел филиала Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Центр обслуживания населения" по Карагандинской области Комитета по контролю автоматизации государственных услуг и координации деятельности центров обслуживания населения Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан;
3) потребитель – физическое лицо;
4) уполномоченный орган – аппарат акима поселка, аула (села), аульного (сельского) округа, отдел сельского хозяйства и ветеринарии района.

2. Жалпы ережелер
2. Осы Регламент "Әкімшілік рәсімдер туралы" Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы Заңының 9-1 бабына және "Жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы анықтама беру" мемлекеттік қызмет стандартын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 31 желтоқсандағы N 2318 қаулысына сәйкес әзірленді.
3. Мемлекеттік қызмет осы Регламентке 1-қосымшада көрсетілген уәкілетті органдармен, сондай-ақ баламалы негізде осы Регламентке 2-қосымшада көрсетілген Орталықпен көрсетіледі.
4. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
5. Мемлекеттік қызмет "Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 17 шiлдедегi Заңының 3-бабы 1-тармағының 3) тармақшасы, және "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтердiң тiзiлiмiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2010 жылғы 20 шiлдедегi N 745 қаулысы негiзiнде көрсетiледi.
6. Мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесі жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы анықтама (қағаз жеткізгіште) не мемлекеттік қызмет ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап болып табылады.
7. Мемлекеттік қызмет қағаз жеткізгіште тегін көрсетіледі.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету
Тәртібіне қойылатын талаптар
8. Мемлекеттік қызмет көрсету мәселелері бойынша, сондай-ақ, мемлекеттік қызмет көрсету барысы туралы ақпаратты мекенжайлары осы Регламентке 1 және 2-қосымшаларда көрсетілген уәкілетті органнан және Орталықтан, сонымен қатар Нұра ауданның әкімдігінің интернет-ресурстарынан алуға болады.
9. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері:
1) тұтынушы уәкілетті органға өтініш берген кезде:
мемлекеттік қызмет өтініш берілген сәттен бастап ұсынылады;
мемлекеттік қызметті алғанға дейінгі күтудің ең жоғары шекті уақыты – 10 (он) минуттан аспайды;
мемлекеттік қызметті тұтынушыға қызмет көрсетудің ең жоғары шекті уақыты – 10 (он) минуттан аспайды.
2) тұтынушы Орталыққа өтініш берген кезде:
тұтынушының осы Регламенттің 14-тармағында көрсетілген қажет құжаттарды тапсырған сәтінен бастап мемлекеттік қызметті көрсету мерзімі 2 (екі) жұмыс күннен аспайды;
мемлекеттік қызметті алғанға дейінгі күтудің ең жоғары шекті уақыты – 10 (он) минуттан аспайды;
мемлекеттік қызметті тұтынушыға қызмет көрсетудің ең жоғары шекті уақыты – 10 (он) минуттан аспайды.
10. Мемлекеттік қызметті уәкілетті органда демалыс және мереке күндерінен басқа жұмыс күндері, сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін көрсетеді. Қабылдау алдын ала жазылусыз және тездетілген қызмет көрсетусіз кезек күту тәртібімен жүзеге асырылады;

2. Общие положения
2. Настоящий Регламент разработан в соответствии со статьей 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2009 года N 2318 "Об утверждении стандарта государственной услуги "Выдача справок о наличии личного подсобного хозяйства".
3. Государственная услуга оказывается уполномоченными органами, указанных в приложении 1 к настоящему Регламенту, а также на альтернативной основе через Центры, указанные в приложении 2 к настоящему Регламенту.
4. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
5. Государственная услуга осуществляется на основании подпункта 3) пункта 1 статьи 3 Закона Республики Казахстан от 17 июля 2001 года "О государственной адресной социальной помощи" и постановления Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года N 745 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам".
6. Результатом оказываемой государственной услуги является справка о наличии личного подсобного хозяйства (на бумажном носителе), либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги.
7. Государственная услуга представляется на бумажном носителе бесплатно.
3. Требования к порядку оказания государственной услуги
8. Информацию по вопросам оказания государственной услуги, а также о ходе оказания государственной услуги можно получить в уполномоченном органе и Центре, адреса которых указаны в приложениях 1 к настоящему Регламенту, а также на интернет-ресурсах акимата Нуринского района.
9. Сроки оказания государственной услуги:
1) при обращении потребителя в уполномоченный орган:
государственная услуга предоставляется с момента обращения;
максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги – не более 10 (десяти) минут;
максимально допустимое время обслуживания потребителя государственной услуги – не более 10 (десяти) минут;
2) при обращении потребителя в Центр:
сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов, указанных в пункте 14 настоящего Регламента составляют не более 2 (двух) рабочих дней;
максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги – не более 10 (десяти) минут;
максимально допустимое время обслуживания потребителя государственной услуги – не более 10 (десяти) минут.
10. Государственная услуга оказывается уполномоченным органом в рабочие дни, кроме выходных и праздничных дней с 9.00 до 18.00 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов. Прием осуществляется в порядке очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания.

Мемлекеттік қызметті Орталықпен демалыс және мереке күндерінен басқа жұмыс күндері, сағат 9.00-ден 20.00-ге дейін үзіліссіз ұсынады. Қабылдау алдын ала жазылусыз және тездетілген қызмет көрсетусіз кезек күту тәртібімен жүзеге асырылады.
11. Келесі жағдайларда тұтынушыға мемлекеттік қызмет ұсынудан бас тартылады:
1) осы Регламенттің 14-тармағында көрсетілген құжаттардың толық емес пакетін ұсынғанда;
2) уәкілетті органның шаруашылық кітабында жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы деректер жоқ болғанда;
3) "Ақпараттандыру туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 11 қаңтардағы Заңының 40-бабында көзделген негіздемелер бойынша бас тартылада.
12. Мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушымен өтініш жасаған сәттен мемлекеттік қызметтің нәтижесін беру сәтіне дейін мемлекеттік қызметті көрсету кезеңдері:
1) тұтынушы уәкілетті органға жүгінеді немесе Орталыққа өтініш береді;
2) Орталықтың инспекторы өтінішті тіркеуді жүргізеді және Орталықтың жинақтау бөлімінің инспекторына береді;
3) Орталықтың жинақтау бөлімінің инспекторы құжаттардың тiзiлiмiн әзірлейді және уәкілетті органға жолдайды;
4) жауапты орындаушы құжаттарды тексереді, қызмет көрсету нәтижесін ресiмдейдi, дәлелді бас тартуды немесе анықтаманы дайындайды, мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін Орталыққа немесе тұтынушыға жолдайды;
5) Орталықтың инспекторы тұтынушыға анықтаманы немесе дәлелді бас тартуды береді.
13. Мемлекеттік қызметті көрсету үшін тұтынушының құжаттарын қабылдауды бір тұлға уәкілетті органның және Орталықтың жұмыс кестесінің негізінде жұмыс күні бойы жүзеге асырады.
4. Мемлекеттік қызметтерді көрсету үрдісінде әрекет
(өзара әрекет) тәртібінің сипаттамасы
14. Мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушы келесі құжаттарды ұсынады:
1) уәкілетті органға өтініш жасаған кезде тұтынушы жеке куәлігін ұсынумен ауызша түрде жүгінеді;
2) орталыққа өтініш жасаған кезде:
еркін нысандағы өтініш;
салыстырып тексеру үшін түпнұсқасын ұсынумен жеке куәліктің көшірмесі.
15. Орталық арқылы мемлекеттік қызметті алу үшін: тұтынушы осы Регламенттің 14-тармағында көрсетілген құжаттарды осы Регламентке 2-қосымшада көрсетілген мекенжай бойынша Орталықтың лауазымды адамдарына тапсырады.
16. Орталықта тұтынушыға мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушының барлық қажет құжаттарды тапсырғандығын растайтын анықтама беріледі, онда Орталықтың мәртебені мен тұтынушының мемлекеттік қызметті алу күні қамтылады.

Государственная услуга предоставляется Центром в рабочие дни, кроме выходных и праздничных дней, с 9.00 до 20.00 часов без перерыва. Прием осуществляется в порядке электронной очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
11. В предоставлении государственной услуги потребителю будет отказано в следующих случаях:
1) предоставление неполного пакета документов, указанных в пункте 14 настоящего Регламента;
2) отсутствие данных о наличии личного подсобного хозяйства в по хозяйственной книге уполномоченного органа;
3) при обслуживании в Центрах по основаниям, предусмотренным статьей 40 Закона Республики Казахстан от 11 января 2007 года "Об информатизации".
12. Этапы оказания государственной услуги с момента обращения потребителя для получения государственной услуги и до момента выдачи результата государственной услуги:
1) потребитель обращается в уполномоченный орган или подает заявление в Центр;
2) инспектор Центра проводит регистрацию заявления и передает инспектору накопительного отдела Центра;
3) инспектор накопительного отдела Центра составляет реестр документов и направляет в уполномоченный орган;
4) ответственный исполнитель проверяет поступившие документы, оформляет результат оказания услуги, подготавливает мотивированный отказ либо справку, направляет результат оказания государственной услуги в Центр или потребителю;
5) инспектор Центра выдает потребителю справку либо мотивированный отказ.
13. Прием документов потребителя для оказания государственной услуги осуществляется одним лицом в течение рабочего дня на основании графика работы уполномоченного органа и Центра.
4. Описание порядка действия (взаимодействия) в процессе оказания государственной услуги
14. Для получения государственной услуги потребитель представляет следующие документы:
1) при обращении в уполномоченный орган получатель государственной услуги обращается в устной форме с предоставлением оригинала документа, удостоверяющего личность и его копии (после сверки оригинал документа удостоверяющего личность, возвращается);
2) при обращении в Центры получатель государственной услуги предоставляет заявление по установленной форме и оригинал документа, удостоверяющего личность.
15. Для получения государственной услуги через Центр – потребитель сдает необходимые документы, указанные в пункте 14 настоящего Регламента, должностным лицам Центра по адресу, указанному в приложении 1 к настоящему Регламенту.
16. В Центре потребителю выдается справка, подтверждающая сдачу потребителем всех необходимых документов для получения государственной услуги, в которой содержится штамп Центра и дата получения потребителем государственной услуги.

17. Мемлекеттік қызмет тұтынушының жеке өзі келген кезде ұсынылады.
18. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде келесі құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі – ҚФБ) тартылады – мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне қатысатын уәкілетті органның және Орталықтың жауапты тұлғалары:
1) Орталықтың инспекторы;
2) Орталықтың жинақтау бөлімінің инспекторы;
3) уәкілетті органның басшылығы;
4) уәкілетті органның жауапты орындаушысы.
19. Әр әкімшілік әрекеттің, әр ҚФБ әкімшілік әрекеттер реттілігін және өзара әрекетінің мәтінді кестелік сипаттамасы осы Регламентке 3-қосымшада келтірілген.
20. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіндегі әкімшілік әрекеттердің функционалдық өзара әрекетінің сызбасы осы Регламентке 4-қосымшада келтірілген.
5. Мемлекеттік қызметті көрсететін
тұлғалардың жауапкершілігі
21. Уәкілетті органның және Орталықтың басшысы (бұдан әрі – лауазымды тұлғалар) мемлекеттік қызмет көрсетуге жауапты тұлға болып табылады.
Лауазымды тұлғалар Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес белгіленген мерзімде мемлекеттік қызмет көрсетуді жүзеге асыруға жауапты болады.
"Жеке қосалқы шаруашылығының бар
екендігі туралы анықтама беру"
мемлекеттік қызмет регламентіне
1 қосымша
Уәкілетті органдардың мекенжайлары
Р/с
N
Мекеме атауы
Елдi мекен атауы
Байланыс телефоны
Орналасқан мекенжайы
Нұра ауданы
1
"Нұра ауданының ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі" ММ
Киевка кенті
8(721) 4422370
Нұра ауданы, Киевка кентi, Сейфуллин көшесi, N 34
2
"Киевка кентi әкiмiнің аппараты" ММ
Киека кентi
8(721) 4421385
Нұра ауданы, Киевка кентi, Абай көшесi, N 48
3
"Көбетей ауылы әкiмiнiң аппараты" ММ
Көбетей ауылы
8(721) 4452024
Нұра ауданы, Көбетей ауылы, Қазақстан көшесі N 8
4
"Ахмет ауылы әкiмiнiң аппараты" ММ
Ахмет ауыл
8(721) 4441472
Нұра ауданы, Ахмет ауыл ауылы, Н. Абдиров көшесі N 28
5
"Майоровка ауылы әкiмiнiң аппараты" ММ
Майоровка ауылы
8(721) 4437219
Нұра ауданы, Майоровка ауылы, Майоровка көшесі N 23
6
"Шахтерское ауылы әкiмiнiң аппараты" ММ
Шахтерское ауылы
8(721) 4442295
Нұра ауданы, Шахтерское ауылы, Советская көшесі N 1б
7
"Пржевальское ауылы әкiмiнiң аппараты" ММ
Пржевальское ауылы
8(721) 4452210
Нұра ауданы, Пржевальское ауылы, Ленин көшесі N 15
8
"Тассуат ауылы әкiмiнiң аппараты" ММ
Тассуат ауылы
8(721) 4431216
Нұра ауданы, Тассуат ауылы, Ленин көшесі N 14
9
"Изенді ауылы әкiмiнiң аппараты" ММ
Изенді ауылы
8(721)-44-51-4-71
Нұра ауданы, Изенді ауылы, Бокаев көшесі N 12
10
"Құланөтпес ауылы әкiмiнiң аппараты" ММ
Құланөтпес ауылы
8(721) 4451310
Нұра ауданы, Құлаөтпес ауылы, Школьная көшесі N 47
11
"Жараспай ауыл әкiмiнiң аппараты" ММ
Жараспай ауылы

17. Государственная услуга предоставляется при личном посещении потребителя.
18. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее – СФЕ) – ответственные лица уполномоченного органа и Центра, участвующие в процессе оказания государственной услуги:
1) инспектор Центра;
2) инспектор накопительного отдела Центра;
3) руководство уполномоченного органа;
4) ответственный исполнитель уполномоченного органа.
19. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий каждой СФЕ, каждого административного действия приведено в приложении 3 к настоящему Регламенту.
20. Схема функционального взаимодействия административных действий в процессе оказания государственной услуги приведены в приложении 3 к настоящему Регламенту.
5. Ответственность лиц, оказывающих государственные услуги
21. Ответственным лицом за оказание государственной услуги является руководитель уполномоченного органа и Центра (далее – должностные лица).
Должностные лица несут ответственность за реализацию оказания государственной услуги в установленные сроки в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Выдача справок о наличии
личного подсобного хозяйства"
Адреса уполномоченных органов
N
Наименование учреждения
Наименование населенного пункта
Контактный телефон
Юридический адрес
1
2
3
4
5
Нуринский район
1
ГУ "Отдел сельского хозяйства и ветеринарии Нуринского района"
поселок Киевка
8 (721)-44-22-3-70
Нуринский район, поселок Киевка, улица Сейфуллина, N 34
2
ГУ "Аппарат акима поселка Киевка"
поселок Киевка
8 (721)-44-21-3-85
Нуринский район, поселок Киевка, улица Абая, N 48
3
ГУ "Аппарат акима села Кобетей"
село Кобетей
8 (721)-44-52-0-24
Нуринский район, село Кобетей, улица Қазақстан N 8
4
ГУ "Аппарат акима села Ахметауыл"
село Ахмет ауыл
8 (721)-44-41-4-72
Нуринский район, село Ахметауыл, улица Н. Абдирова N 28
5
ГУ "Аппарат акима села Майоровка"
село Майоровка
8 (721)-44-37-2-19
Нуринский район, село Майоровка, улица Майоровка,  N 23
6
ГУ "Аппарат акима села Шахтерское"
село Шахтерское
8 (721)-44-42-2-95
Нуринский район, село Шахтерское, улица Советская, N 1 б
7
ГУ "Аппарат акима села Пржевальское"
село Пржевальское
8 (721)-44-52-2-10
Нуринский район, село Пржевальское, улица Ленина N 15
8
ГУ "Аппарат акима села Тассуат"
село Тассуат
8 (721)-44-31-2-16
Нуринский район, село Тассуат, улица Ленина N 14
9
ГУ "Аппарат акима села Изенда"
село Изенда
8 (721)-44-51-4-71
Нуринский район, село Изенда, улица Бокаева, N 12
10
ГУ "Аппарат акима села Куланотпес"
село Куланотпес
8 (721)-44-51-3-10
Нуринский район, село Қуланотпес, улица Школьная,  N 47
11
ГУ "Аппарат акима села Жараспай"
село Жараспай

8(721)-44-51-2-99
Нұра ауданы, Жараспай ауылы, Орталық көшесі N 6
12
"Заречное ауылы әкiмiнiң аппараты" ММ
Заречное ауылы
8(721) 4439233
Нұра ауданы, Заречное ауылы, Ленин көшесі N 7
13
"Ақмешіт ауылы әкiмiнiң аппараты" ММ
Ақмешіт ауылы
8(721) 4450150
Нұра ауданы, Ақмешіт ауылы, С.Сейфуллин көшесі N 16
14
"Байтуған ауылы әкiмiнiң аппараты" ММ
Байтуған ауылы
8(721) 4436218
Нұра ауданы, Байтуған ауылы, Ауэзов көшесі N 55
15
"Кәрім Мынбаев ауыл әкiмiнiң аппараты" ММ
Кәрім Мынбаев ауылы
8(721) 4444422
Нұра ауданы, Кәрім Мынбаев ауылы, Центральная көшесі N 19
16
"Кертінді ауылы әкiмiнiң аппараты" ММ
Кертінді ауылы
8(721) 44504092
Нұра ауданы, Кертінді ауылы, Айнабеков көшесі N 1
17
"Щербаковское ауылы әкiмiнiң аппараты" ММ
Щербаковское ауылы
8(721) 4451018
Нұра ауданы, Щербаковское ауылы, Мира көшесі N 5 а
18
"Қарой ауылы әкiмiнiң аппараты" ММ
Қарой ауылы
8(721) 4447385
Нұра ауданы, Қарой ауылы, Абай көшесі N 31
19
"Баршын ауыл әкiмiнiң аппараты" ММ
Баршын ауылы
8(721) 5960602
Нұра ауданы, Баршын ауылы, Аблахатова көшесі N 10
20
"Соналы ауылы әкiмiнiң аппараты" ММ
Соналы ауылы
8(721) 5960629
Нұра ауданы, Соналы ауылы, Абай көшесі N 59
21
"Шұбаркөл кенті әкiмiнiң аппараты" ММ
Шұбаркөл кенті
8(721) 5961655
Нұра ауданы, Шұбаркөл кенті, Рыскулбеков көшесі N15
22
"Балықтыкөл ауылы әкiмiнiң аппараты" ММ
Балықтыкөл ауылы
8(721) 3248222
Нұра ауданы, Балықтыкөл ауылы, Балабиева көшесі N 1
23
"Кұланутпес ауылы әкiмiнiң аппараты" ММ
Кұланутпес ауылы
8(721) 3233617
Нұра ауданы, Кұланутпес ауылы.
24
"Талдысай ауылы әкiмiнiң аппараты" ММ
Талдысай ауылы
8(721) 3253549
Нұра ауданы, Талдысай ауылы, Строительная көшесі N 6
25
"Жанбобек ауылы әкiмiнiң аппараты" ММ
Жанбобек ауылы
8(721) 3256589
Нұра ауданы, Жанбобек ауылы, Ш. Уалиханов көшесі N 17
26
"Ткенекті ауылы әкiмiнiң аппараты" ММ
Ткенекті ауылы
8(721) 3254727
Нұра ауданы, Ткенекті ауылы, Бейбітшілік көшесі N 1
Ескерту: ММ – мемлекеттік мекеме.
"Жеке қосалқы шаруашылығының бар
екендігі туралы анықтама беру"
мемлекеттік қызмет регламентіне
2 қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету бойынша халыққа қызмет көрсету
Орталықтың мекенжайлары және жұмыс кестесі
Р/с
N
Орталықтың атауы
Орталықтың орналасқан мекенжайы
Басшының телефон нөмірі
Электронды мекенжай
Жұмыс кестесі
1
2
3
5
6
7
1
"Қарағанды облысы бойынша ХҚК" шаруашылық жүргізу құқығындағы РМК-ның Нұра аудандық филиалы
Нұра ауданы, Киевка кенті, Сулейменовтар көшесі 2
8 (72144) 21313, 21919
Nurinski.con
Күн сайын дүйсенбіден сенбіге дейін сағат 9.00-дан 20.00-ге дейін, түскі үзіліссіз, демалыс күндерін, сондай-ақ мереке күндерінен басқа
Ескерту: РМК - республикалық мемлекеттік кәсіпорын.
"Жеке қосалқы шаруашылығының бар
екендігі туралы анықтама беру"
мемлекеттік қызмет регламентіне
3-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде ҚФБ-ның әкімшілік іс-әрекеті дәйектілігінің және өзара байланысының мәтінді кестелік сипаттамасы
1-кесте. ҚФБ iс-әрекетінің сипаттамасы
Негізгі үдерістің іс-қимылдары (барысы, жұмыстар ағыны)
1.
Іс-қимылдардың
(барысы, жұмыстар ағыны) N
1
2
3
4
2.
ҚФБ атауы
Орталық инспекторы
Орталықтың жинақтау бөлiмiнiң инспекторы
Уәкілетті органның жауапты орындаушысы
Орталықтың инспекторы
3.
Іс-қимылдардың (үдерістің, операция рәсімінің) атауы және олардың сипаттамасы
Құжаттарды қабылдау және тіркеу
Құжаттарды қарау және жинақтау
Құжаттарды қарау және анықтаманы немесе дәлелді бас тарту жауапты әзірлеу
Анықтаманы немесе дәлелді бас тарту жауапты тіркеу
4.
Аяқталу нысаны (деректер, құжат, ұйымдастыру-өкiмдiк шешiм)
Орталық жинақтау бөлімінің инспекторына ұсыну
Уәкілетті органға жолдау
Анықтаманы немесе дәлелді бас тарту жауапты Орталыққа не тұтынушыға жолдау
Анықтаманы немесе дәлелді бас тарту жауапты беру
5.
Орындалу мерзімдері
10 минут
1 күн
10 минут
1 күн
2 кесте. Пайдалану нұсқалары. Негізгі үдеріс – жеке қосалқы шаруашылығының бар екендігі туралы анықтама берілген жағдайда
Негізгі үдеріс (барысы, жұмыстар ағыны)
Орталық инспекторы
Орталықтың жинақтау бөлiмiнiң инспекторы
Уәкілетті органның жауапты орындаушысы
Уәкілетті органның басшылығы

8 (721)-44-51-2-99
Нуринский район, село Жараспай, улица Орталық, N 6
12
ГУ "Аппарат акима села Заречное"
село Заречное
8 (721)-44-39-2-33
Нуринский район, село Заречное, улица Ленина, N 7
13
ГУ "Аппарат акима села Акмешит"
село Акмешит
8 (721)-44-50-1-50
Нуринский район, село Акмешит, улица С. Сейфуллина, N 16
14
ГУ "Аппарат акима села Байтуган"
село Байтуган
8 (721)-44-36-2-18
Нуринский район, село Байтуган, улица Ауэзова, N 55
15
ГУ "Аппарат акима села имени К. Мынбаева"
село им. К. Мынбаева
8 (721)-44-44-4-22
Нуринский район, село имени К. Мынбаева, улица Центральная, N 19
16
ГУ "Аппарат акима села Кертинди"
село Кертинди
8 (721)-44-50-40-92
Нуринский район, село Кертинди, улица Айнабекова,  N 1
17
ГУ "Аппарат акима села Щербаковское"
село Щербаковское
8 (721)44-51-0-18
Нуринский район, село Щербаковское, улица Мира, N 5 а
18
ГУ "Аппарат акима села Карой"
село Карой
8 (721)-44-47-3-85
Нуринский район, село Карой, улица Абая, N 31
19
ГУ "Аппарат акима села Баршино"
село Баршино
8 (721)-596-06-02
Нуринский район, село Баршино, улица Аблахатова, N 10
20
ГУ "Аппарат акима села Соналы"
село Соналы
8 (721)-596-06-29
Нуринский район, село Соналы, улица Абая N 59
21
ГУ "Аппарат акима поселка Шубарколь"
поселок Шубарколь
8 (721)-596-16-55
Нуринский район, поселок Шубарколь, улица Рыскулбекова N 15
22
ГУ "Аппарат акима села Балыктыколь"
село Балыктыколь
8 (721)-324-82-22
Нуринский район, село Балыктыколь улица Балабиева, N 1
23
ГУ "Аппарат акима села Куланутпес"
село Куланутпес
8 (721)-323-36-17
Нуринский район, село Куланутпес
24
ГУ "Аппарат акима села Талдысай"
село Талдысай
8 (721)-325-35-49
Нуринский район, село Талдысай улица Строительная, N 6
25
ГУ "Аппарат акима села Жанбобек"
село Жанбобек
8 (721)-325-65-89
Нуринский район, село Жанбобек, улица Ш. Уалиханова, N 17
26
ГУ "Аппарат акима села Ткенекти"
село Ткенекти
8 (721)-325-47-27
Нуринский район, село Ткенекти улица Бейбитшилик, N 1
Примечание: ГУ – государственное учреждение.
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Выдача справок о наличии
личного подсобного хозяйства"
Адрес и график работы Центра обслуживания населения по оказанию государственной услуги
N
п/п
Наименование Центра
Адрес расположения Центра
Номер телефона руководителя
Электронный адрес
График работы
1
2
3
5
6
7
1
Отдел Нуринского районного филиала РГП на праве хозяйственного ведения "ЦОН по Карагандинской области"
Нуринский район, п. Киевка, ул. Сулейменовых 2
8 (72144) 21313, 21919
Nurinski.con
Ежедневно с понедельника по субботу, с 9.00 до 20.00 часов, без перерыва на обед, кроме выходных, а также праздничных дней
Примечание: РГП - республиканское государственное предприятие.
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
"Выдача справок о наличии
личного подсобного хозяйства"
Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий каждой СФЕ каждого административного действия
Таблица 1. Описание действий СФЕ
Действия основного процесса (хода, потока работ)
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
Наименование СФЕ
инспектор Центра
инспектор накопительного отдела Центра
ответственный исполнитель уполномоченного органа
инспектор Центра
Наименование действия (процесса, процедуры операции) и их описание
Прием и регистрация документов
Рассмотрение и свод документов
Рассмотрение документов и подготовка справки или мотивированного отказа
Регистрация справки или мотивированного отказа
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Предоставление инспектору накопительного отдела Центра
Направление в уполномоченный орган
Отправка справки или мотивированного отказа Центру или потребителю
Выдача справки или мотивированного отказа
Сроки исполнения
10 минут
1 день
10 минут
1 день
Таблица 2. Варианты использования. Основной процесс – в случае выдачи справки о наличии личного подсобного хозяйства
Основной процесс (ход, поток работ)
инспектор Центра
инспектор накопительного отдела Центра
ответственный исполнитель уполномоченного органа
руководство уполномоченного органа

1. Құжаттарды қабылдау және тіркеу
3. Құжаттарды қарау және жинақтау
5. Құжаттарды қарау және анықтамаға әзірлеу
7. Анықтамаға қол қою
2. Орталықтың жинақтау бөлімінің инспекторына ұсыну
4. Уәкілетті органға жолдау
6. Уәкілетті органның басшылығына қол қоюға ұсыну
9. Тұтынушыға беру
8. Анықтаманы Орталыққа немесе тұтынушыға жолдау
3 кесте. Пайдалану нұсқалары. Баламалы үдеріс – жеке қосалқы шаруашылығының бар екендігі туралы анықтама бермеу жөнінде дәлелді бас тарту жағдайда
Баламалы үдеріс (барысы, жұмыстар ағыны)
Орталық инспекторы
Орталықтың жинақтау бөлiмiнiң инспекторы
Уәкілетті органның жауапты орындаушысы
Уәкілетті органның басшылығы
1. Құжаттарды қабылдау және тіркеу
3. Құжаттарды қарау және жинақтау
5. Құжаттарды қарау және дәлелді бас тартуды әзірлеу
7. Дәлелді бас тартуға қол қою
2. Орталықтың жинақтау бөлімінің инспекторына ұсыну
4. Уәкілетті органға жолдау
6. Уәкілетті органның басшылығына қол қоюға ұсыну
9. Тұтынушыға беру
8. Дәлелді бас тартуды Орталыққа немесе тұтынушыға жолдау
"Жеке қосалқы шаруашылығының бар
туралы анықтама беру" мемлекеттік
қызмет регламентіне 4-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіндегі функционалдық өзара іс-қимыл сызбасы
Нұра ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 20 ақпандағы N 06/03
қаулысымен бекітілген
"Жануарға ветеринариялық паспорт беру"
мемлекеттік қызмет регламенті
1. Негізгі ұғымдар
1. Осы "Жануарға ветеринариялық паспорт беру" мемлекеттік қызмет регламентінде келесі түсініктер пайдаланылады:
1) жауапты орындаушы – аудандық, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің атқарушы органы бөлімшесінің ветеринариялық дәрігері;
2) тұтынушы – жеке және заңды тұлға;
3) уәкілетті орган – ауданның ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округі әкімінің аппараты.
2. Жалпы ережелер
2. Осы Регламент "Әкімшілік рәсімдер туралы" Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы Заңының 9-1 бабына және "Асыл тұқымды мал шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік қызметтер стандарттарын бекіту және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі N 745 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 29 сәуірдегі N 464 қаулысымен бекітілген "Жануарға ветеринариялық паспорт беру" мемлекеттік қызмет стандартына сәйкес әзірленді.
3. Мемлекеттік қызмет осы Регламентке 1-қосымшада көрсетілген уәкілетті органдармен көрсетіледі.
4. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.

1. Прием и регистрация документов
3. Рассмотрение и свод документов
5. Рассмотрение документов и подготовка справки
7. Подписывает справку
2. Предоставление инспектору накопительного отдела
4. Направление в уполномоченный орган
6. Направление на подпись руководству
9. Выдача потребителю
8. Отправка справки Центру или потребителю
Таблица 3. Варианты использования. Альтернативный процесс – в случае отказа в выдаче справки о наличии личного подсобного хозяйства
Альтернативный процесс (ход, поток работ)
инспектор Центра
инспектор накопительного отдела Центра
ответственный исполнитель уполномоченного органа
руководство уполномоченного органа
1. Прием и регистрация документов
3. Рассмотрение и свод документов
5. Рассмотрение документов и подготовка мотивированного отказа
7. Подписывает мотивированный отказ
2. Предоставление инспектору накопительного отдела
4. Направление в уполномоченный орган
6. Направление на подпись руководству
9. Выдача потребителю
8. Отправка мотивированного отказа Центру или потребителю
Приложение 4
к регламенту государственной услуги
"Выдача справок о наличии
личного подсобного хозяйства"
Схема функционального взаимодействия действий в процессе оказания государственной услуги
Утвержден
постановлением акимата
Нуринского района
от 20 февраля 2013 года N 06/03
Регламент государственной услуги
"Выдача ветеринарного паспорта на животное"
1. Основные понятия
1. В настоящем регламенте государственной услуги "Выдача ветеринарного паспорта на животное" (далее – Регламент) используются следующие понятия:
1) ответственный исполнитель – ветеринарный врач подразделения исполнительного органа района, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа;
2) потребитель – физическое и юридическое лицо;
3) уполномоченный орган – отдел сельского хозяйства и ветеринарии, аппарат акима поселка, аула (села), аульного (сельского) округа.
2. Общие положения
2. Настоящий Регламент разработан в соответствии со статьей 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах", стандартом государственной услуги "Выдача ветеринарного паспорта на животное", утвержденным постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 2011 года N 464 "Об утверждении стандартов государственных услуг в области племенного животноводства и ветеринарии и внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года N 745".
3. Государственная услуга оказывается уполномоченными органами, адреса которых указаны в приложении 1 к настоящему Регламенту.
4. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.

5. Мемлекеттік қызмет "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-бабы 2-тармағының 20) тармақшасының және 35-бабы 2-тармағының және "Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 31 желтоқсандағы N 2331 қаулысының негізінде жүзеге асырылады.
6. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі жануарға ветеринариялық паспортты (ветеринариялық паспорттың телнұсқасын, жануарға ветеринариялық паспорттың үзіндісін) (қағаздағы тасымалдағышта) беру не жазбаша түрдегі мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап болып табылады.
7. Мемлекеттік қызмет ақылы жүзеге асырылады (жануарға ветеринариялық паспорттың бланкісін беру). Тұтынушы екінші деңгейдегі банктер немесе банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдар арқылы мемлекеттік сатып алу туралы конкурс нәтижесі бойынша анықталған бланктің құнын төлейді.
Тұтынушы мемлекеттік қызметке ақы төлеу кезінде мынадай құжаттардың нысандарын толтырады:
1) қолма-қол ақы төлеу тәсілі кезінде – ақы төлеу туралы түбіртек;
2) "Қазақстан Республикасының аумағында төлем құжаттарын пайдалану және ақшаның қолма-қол жасалмайтын төлемдері мен аударымдарын жүзеге асыру ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының 2000 жылғы 25 сәуірдегі N 179 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасының аумағында төлем құжаттарын пайдалану және ақшаның қолма-қол жасалмайтын төлемдері мен аударымдарын жүзеге асыру ережесіне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 1155 болып тіркелген) сәйкес қолма-қол жасалмайтын ақы төлеу тәсілі кезінде – төлем тапсырмасы.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету
Тәртібіне қойылатын талаптар
8. Мемлекеттік қызмет көрсету мәселелері бойынша, сондай-ақ, мемлекеттік қызмет көрсету барысы туралы ақпаратты мекенжайлары осы Регламентке 1 және 2-қосымшаларда көрсетілген уәкілетті органнан және Орталықтан, сонымен қатар Нұра ауданның әкімдігінің интернет-ресурстарынан алуға болады.
9. Мемлекеттік қызмет келесі мерзімдерде ұсынылады:
1) жануарға ветеринариялық паспорт беру (жануарға ветеринариялық паспортынан үзінді беру) мерзімі, жануарға жеке нөмір берген сәттен бастап немесе оны беруден бас тартқанда - 3 (үш) жұмыс күн ішінде;
2) жануарға ветеринариялық паспорттың телнұсқасын беру, жануар иесі жануарға ветеринариялық паспорттың жоғалғаны туралы өтініш берген күнінен бастап – 10 (он) жұмыс күн ішінде;
3) мемлекеттік қызметті алушыға қызмет ұсынудың ең жоғарғы рұқсат етілетін күту уақыты 30 (отыз) минуттан аспайды;

5. Государственная услуга осуществляется на основании подпункта 20) пункта 2 статьи 10 и пункта 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и постановления Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2009 года N 2331 "Об утверждении Правил идентификации сельскохозяйственных животных".
6. Результатом оказываемой государственной услуги является выдача ветеринарного паспорта на животное (дубликата ветеринарного паспорта на животное, выписки из ветеринарного паспорта на животное) (на бумажном носителе) либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги в письменном виде.
7. Государственная услуга (выдача бланков ветеринарного паспорта на животное) оказывается платно. Потребитель оплачивает через банки второго уровня или организации, осуществляющие отдельные виды банковских операций, стоимость бланка, определенную по результатам конкурса о государственных закупках.
Потребитель при оплате государственной услуги заполняет следующие формы документов:
1) при наличном способе оплаты - квитанцию об оплате;
2) при безналичном способе оплаты, в соответствии с Правилами использования платежных документов и осуществления безналичных платежей и переводов денег на территории Республики Казахстан, утвержденных Постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 25 апреля 2000 года N 179 "Об утверждении Правил использования платежных документов и осуществления безналичных платежей и переводов денег на территории Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1155) – платежное поручение.
3. Требования к порядку оказания государственной услуги
8. Информацию по вопросам оказания государственной услуги, а также о ходе оказания государственной услуги можно получить в уполномоченном органе, адрес которого указан в приложении 1 к настоящему Регламенту, а также на интернет-ресурсах акимата Нуринского района.
9. Государственная услуга предоставляется в следующие сроки:
1) срок выдачи ветеринарного паспорта на животное (выписки из ветеринарного паспорта на животное) с момента присвоения животному индивидуального номера или отказ в их выдаче – в течение 3 (трех) рабочих дней;
2) срок выдачи дубликата ветеринарного паспорта на животное со дня подачи потребителем заявления о потере паспорта на его животное – в течение 10 (десяти) рабочих дней;
3) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги – не более 30 (тридцати) минут;

4) мемлекеттік қызметті алушыға ең жоғары рұқсат етілетін қызмет көрсету уақыты 40 (қырық) минуттан аспайды.
10. Мемлекеттік қызмет "Қазақстан Республикасындағы мерекелер туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 13 желтоқсандағы Заңында белгіленген демалыс және мереке күндерінен басқа, жұмыс күндері, сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі үзіліспен ұсынылады. Қабылдау алдын-ала жазылусыз және тездетілген қызмет көрсетусіз, кезек күту тәртібімен жүзеге асырылады.
11. Мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тартуға, жануардың берілген бірдейлендіру нөмірі болмауы негіз болып табылады.
12. Мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушы өтініш жасаған сәттен мемлекеттік қызметтің нәтижесін беру сәтіне дейін мемлекеттік қызметті көрсету кезеңдері:
1) тұтынушы уәкілетті органға жүгінеді;
2) уәкілетті органның жауапты орындаушысы түскен құжаттарды тексереді, мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесін немесе дәлелді бас тартуды әзірлейді және рәсімдейді, тұтынушыға мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін береді.
13. Мемлекеттік қызмет көрсету үшін тұтынушының құжаттарын қабылдауды бір тұлға уәкілетті органның жұмыс кестесінің негізінде күні бойы жүзеге асырады.
4. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде әрекеттер
Тәртібінің сипаттамасы
14. Тұтынушы уәкілетті органға өтініш жасаған кезде:
1) жануарға ветеринариялық паспорт алу кезінде тұтынушыға қажетті құжаттар өткізгенін растайтын құжат қажет емес;
2) жануарға ветеринариялық паспорттың телнұсқасын (бұдан әрі – телнұсқа) немесе жануарға ветеринариялық паспорттан үзіндісін (бұдан әрі – үзінді) алу үшін жүгінген кезде, тұтынушының өтініші тіркеу журналына тіркеліп, мемлекеттік қызметті тұтынушыға күні мен уақыты, мерзімі және орны көрсетілген талон беріледі.
15. Мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушы уәкілетті органға келесі құжаттарды тапсыруы қажет:
1) жануарға ветеринариялық паспортты алу үшін тұтынушы жануарға ветеринариялық паспорттың бланкісінің құнын төлегенін растайтын құжатты береді. Бұдан басқа, жануарда - жануарға берілген бірдейлендіру нөмірі болуы қажет;
2) ветеринариялық паспорттың телнұсқасын (жануарға ветеринариялық паспорттан үзінді) алу үшін тұтынушы;
еркін нысандағы жазбаша өтініш;
жануардың ветеринариялық паспортының жоғалған, бүлінген фактісін растайтын құжаттар (болған жағдайда) қоса береді.
16. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде келесі құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі – ҚФБ) тартылады – мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне қатысатын уәкілетті органның жауапты тұлғалары:

4) максимально допустимое время обслуживания потребителя государственной услуги – не более 40 (сорока) минут.
10. Государственная услуга предоставляется в рабочие дни, с 9.00 до 18.00 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов, кроме выходных и праздничных дней, установленных Законом Республики Казахстан от 13 декабря 2001 года "О праздниках в Республике Казахстан". Прием осуществляется в порядке очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
11. Основанием для отказа в предоставлении государственной услуги является отсутствие присвоенного индивидуального номера животного.
12. Этапы оказания государственной услуги с момента обращения потребителя для получения государственной услуги и до момента выдачи результата государственной услуги:
1) потребитель обращается в уполномоченный орган;
2) ответственный исполнитель уполномоченного органа проверяет поступившие документы, оформляет и подготавливает результат оказания услуги либо мотивированный отказ, выдает результат оказания государственной услуги потребителю.
13. Прием документов потребителя для оказания государственной услуги осуществляется одним лицом в течение рабочего дня на основании графика работы уполномоченного органа.
4. Описание порядка действий в процессе оказания государственной услуги
14. При обращении потребителя в уполномоченный орган:
1) для получения ветеринарного паспорта на животное (далее – паспорт), документ, подтверждающий сдачу потребителем необходимых документов, не требуется;
2) при обращении для получения дубликата ветеринарного паспорта на животное (далее – дубликат) или выписки из ветеринарного паспорта на животное (далее – выписка) заявление потребителя регистрируется в журнале регистрации и выдается талон с указанием даты и времени, срока и места получения потребителем государственной услуги.
15. Для получения государственной услуги потребителю необходимо предоставить следующие документы в уполномоченный орган:
1) для получения ветеринарного паспорта на животное потребителем предоставляется документ, подтверждающий оплату стоимости бланка ветеринарного паспорта на животное. Кроме того, необходимо наличие на животном – присвоенного индивидуального номера;
2) для получения дубликата ветеринарного паспорта (выписки из ветеринарного паспорта) на животное потребителем предоставляются:
письменное заявление произвольной формы;
документы, подтверждающие факт утери (порчи) ветеринарного паспорта на животное (при их наличии).
16. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее – СФЕ) – ответственные лица уполномоченного органа, участвующие в процессе оказания государственной услуги:

1. Құжаттарды тіркеу
3. Құжаттарды қарау, паспортты және үзіндіні дайындау
5. Паспортқа және үзіндіге қол қою
2. Құжаттарды қабылданғаны туралы талон беру
4. Паспортты және үзіндіні басшылыққа қол қоюға ұсыну
6. Тұтынушыға паспортты және үзіндіні беру
3-кесте. Пайдалану нұсқалары. Баламалы үдеріс – жануарға ветеринариялық паспорт беруден бас тартылған жағдайда
Баламалы үдеріс (барысы, жұмыстар ағыны)
Уәкілетті органның жауапты орындаушысы
Уәкілетті органның жауапты орындаушысы
Уәкілетті органның басшылығы
1. Құжаттарды тіркеу
3. Құжаттарды қарау, дәлелді бас тартуды дайындау
5. Дәлелді бас тартуға қол қою
2. Құжаттарды қабылданғаны туралы талон беру
4. Дәлелді бас тартуды басшылыққа қол қоюға ұсыну
6. Тұтынушыға дәлелді бас тартуды беру
"Жануарға ветеринариялық паспорт беру"
мемлекеттік қызмет регламентіне
3-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіндегі әкімшілік іс-әрекеттердің логикалық реттілігі мен ҚФБ арасындағы өзара байланысты көрсететін сызбасы
Нұра ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 20 ақпандағы N 06/03
қаулысымен бекітілген
"Ветеринариялық анықтаманы беру" мемлекеттік қызмет регламенті
1. Негізгі ұғымдар
1. Осы "Ветеринариялық анықтаманы беру" мемлекеттік қызмет регламентінде (бұдан әрі - Регламент) келесі түсініктер пайдаланылады:
1) жауапты орындаушы – облыстық маңызы бар қаланың, аудандық, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің жергілікті атқарушы органы бөлімшесінің ветеринариялық дәрігері;
2) тұтынушы – жеке және заңды тұлға;
3) уәкілетті орган – ауданның ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округі әкімінің аппараты.
2. Жалпы ережелер
2. Осы Регламент "Әкімшілік рәсімдер туралы" Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы Заңының 9-1 бабына және "Асыл тұқымды мал шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік қызметтер стандарттарын бекіту және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі N 745 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 29 сәуірдегі N 464 қаулысымен бекітілген "Ветеринариялық анықтама беру" мемлекеттік қызмет стандартына сәйкес әзірленді.
3. Мемлекеттік қызмет мекенжай осы Регламентке 1-қосымшада көрсетілген уәкілетті органдармен көрсетіледі.
4. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: автоматтандырылмаған.
5. Мемлекеттік қызмет "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10 бабы 2-тармағы 20-1) тармақшасының және 35-бабы 2-тармағының негізінде жүзеге асырылады.

1. Регистрация документов
3. Рассмотрение документов, подготовка паспорта, выписки
5. Подписание паспорта, выписки
2. Выдача талона о приеме документов
4. Представление паспорта, выписки руководству на подпись
6. Выдача паспорта потребителю
Таблица 3. Варианты использования. Альтернативный процесс – в случае отказа в выдаче ветеринарного паспорта на животное (выписки из ветеринарного паспорта на животное)
Альтернативный (ход, поток работ)
ответственный исполнитель уполномоченного органа
ответственный исполнитель уполномоченного органа
руководство уполномоченного органа
1. Регистрация документов
3. Рассмотрение документов, подготовка мотивированного отказа
5. Подписание мотивированного отказа
2. Выдача талона о приеме документов
4. Представление мотивированного отказа руководству на подпись
6. Выдача мотивированного отказа потребителю
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
"Выдача ветеринарного паспорта
на животное"
Схема функционального взаимодействия действий в процессе оказания государственной услуги
Утвержден
постановлением акимата
Нуринского района
от 20 февраля 2013 года N 06/03
Регламент государственной услуги
"Выдача ветеринарной справки"
1. Основные понятия
1. В настоящем регламенте государственной услуги "Выдача ветеринарной справки" (далее - Регламент) используются следующие понятия:
1) ответственный исполнитель – ветеринарный врач подразделения местного исполнительного органа города областного значения, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа;
2) потребитель – физическое лицо и юридическое лицо;
3) уполномоченный орган – отдел ветеринарии сельского хозяйства и ветеринарии района, аппарат акима района, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа.
2. Общие положения
2. Настоящий Регламент разработан в соответствии со статьей 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах", стандартом государственной услуги "Выдача ветеринарной справки", утвержденным постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 2011 года N 464 "Об утверждении стандартов государственных услуг в области племенного животноводства и ветеринарии и внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года  N 745".
3. Государственная услуга оказывается уполномоченными органами, адрес которого указан в приложении 1 к настоящему Регламенту.
4. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
5. Государственная услуга осуществляется на основании подпункта 20-1) пункта 2 статьи 10 и пункта 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии".

6. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі ветеринариялық анықтама (қағаздағы тасымалдағышта) беру (бұдан әрі – анықтама) не жазбаша түрдегі мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап болып табылады.
7. Мемлекеттік қызмет ақылы көрсетіледі (ветеринариялық анықтаманың бланктерін беру).
Тұтынушы екінші деңгейдегі банктер немесе банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдар арқылы мемлекеттік сатып алу туралы конкурс нәтижесі бойынша анықталған бланктің құнын төлейді.
Тұтынушы мемлекеттік қызметке ақы төлеу кезінде келесі құжаттардың нысандарын толтырады:
1) қолма-қол ақы төлеу тәсілі кезінде – ақы төлеу туралы түбіртек;
2) "Қазақстан Республикасының аумағында төлем құжаттарын пайдалану және ақшаның қолма-қол жасалмайтын төлемдері мен аударымдарын жүзеге асыру ережесін бекіту туралы"Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының 2000 жылғы 25 сәуірдегі N 179 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасының аумағында төлем құжаттарын пайдалану және ақшаның қолма-қол жасалмайтын төлемдері мен аударымдарын жүзеге асыру ережесіне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 1155 болып тіркелген) сәйкес қолма-қол жасалмайтын ақы төлеу тәсілі кезінде – төлем тапсырмасы.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету тәртібіне қойылатын талаптар
8. Мемлекеттік қызмет көрсету мәселелері бойынша, сондай-ақ, мемлекеттік қызмет көрсету барысы туралы ақпаратты мекенжайы осы Регламентке 1-қосымшада көрсетілген уәкілетті органнан, сонымен қатар Нұра ауданы әкімдігінің интернет-ресурстарынан алуға болады.
9. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері:
1) мемлекеттік қызмет жүгінген күннің ішінде көрсетіледі;
2) мемлекеттік қызметті алуға дейінгі ең жоғары рұқсат етілетін күту уақыты 30 (отыз) минуттан аспайды;
3) мемлекеттік қызметті алушыға қызмет ұсынудың ең жоғары рұқсат етілетін уақыты 30 (отыз) минуттан аспайды.
10. Мемлекеттік қызмет "Қазақстан Республикасындағы мерекелер туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 13 желтоқсандағы Заңында белгіленген демалыс және мереке күндерінен басқа, жұмыс күндері, сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі үзіліспен ұсынылады.
11. Мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту үшін мыналар:
1) егер жануар, жануардан алынатын өнім және шикізат (бұдан әрі – объект) қолайсыз аймақтан тасымалданған жағдайда;
2) жұқпалы сипаттағы ауру анықталғанда;
3) жануардың жеке нөмірі болмағанда;
4) орны ауыстырылатын (тасымалданатын) объектінің, көлік құралының ветеринариялық-санитариялық талаптарға және қауіпсіздік талаптарына сәйкессіздігі негіз болып табылады.

6. Результатом оказываемой государственной услуги является выдача ветеринарной справки (на бумажном носителе), (далее – справка) либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги в письменном виде.
7. Государственная услуга оказывается платно (выдача бланков ветеринарной справки).
Потребитель оплачивает через банки второго уровня или организации, осуществляющие отдельные виды банковских операции, стоимость бланка, определенную по результатам конкурса о государственных закупках.
Потребитель при оплате государственной услуги заполняет следующие формы документов:
1) при наличном способе оплаты – квитанцию об оплате;
2) при безналичном способе оплаты, в соответствии с Правилами использования платежных документов и осуществления безналичных платежей и переводов денег на территории Республики Казахстан, утвержденных Постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 25 апреля 2000 года N 179 "Об утверждении Правил использования платежных документов и осуществления безналичных платежей и переводов денег на территории Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1155) – платежное поручение.
3. Требования к порядку государственной услуги
8. Информацию по вопросам оказания государственной услуги, а также о ходе оказания государственной услуги можно получить в уполномоченном органе, адрес которого указан в приложении 1 к настоящему Регламенту, а также на интернет-ресурсах акимата Нуринского района.
9. Сроки оказания государственной услуги:
1) государственная услуга предоставляется в течение дня обращения;
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги – не более 30 (тридцати) минут;
3) максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги – не более 30 (тридцати) минут.
10. Государственная услуга оказывается в рабочие дни, с 9.00 до 18.00 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов, кроме выходных и праздничных дней, установленных Законом Республики Казахстан от 13 декабря 2001 года "О праздниках в Республике Казахстан".
11. Основаниями для отказа в предоставлении государственной услуги являются следующие случаи:
1) в случае, если животное, продукция и сырье животного происхождения (далее – объект) перемещаются из неблагополучной зоны;
2) обнаружение болезни заразного характера;
3) отсутствие индивидуального номера животного;
4) несоответствие перемещаемого (перевозимого) объекта, транспортного средства ветеринарно-санитарным требованиям и требованиям безопасности.

12. Мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушыдан құжаттар алған сәттен мемлекеттік қызметтің нәтижесін беру сәтіне дейін мемлекеттік қызметті көрсету кезеңдері:
1) тұтынушы уәкілетті органға жүгінеді және осы Регламенттің 15-тармағына сәйкес құжаттарды ұсынады;
2) уәкілетті органның жауапты орындаушысы түскен құжаттарды тексереді, қызмет көрсетудің нәтижесін ресімдейді, дәлелді бас тарту немесе анықтаманы дайындайды, басшылыққа қол қоюға ұсынады, тұтынушыға мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін береді.
13. Мемлекеттік қызмет көрсету үшін тұтынушының құжаттарын қабылдауды бір тұлға уәкілетті органның жұмыс кестесінің негізінде жұмыс күні бойы жүзеге асырады.
4. Мемлекеттік қызметтерді көрсету үдерісінде әрекеттер тәртібінің сипаттамасы
14. Мемлекеттік қызмет тұтынушы не оның өкілі тікелей жүгінгенде көрсетіледі.
Мемлекеттік қызмет тұтынушысының өтінішін жауапты орындаушы жеке және заңды тұлғалардың өтініштерін тіркеу журналында, тұтынушының мемлекеттік қызметті алатын уақытын көрсетіп тіркейді.
15. Мемлекеттік қызметті алуға қажетті құжаттар және оларға қойылатын талаптар тізбесі:
1) жануарға ветеринариялық паспорт;
2) тері-жүн шикізатына, жануардың жеке нөмірі көрсетілген жапсырма міндетті түрде қажет;
3) ветеринариялық анықтама бланкі құнын төлеуін растайтын құжат.
16. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде келесі құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі – ҚФБ) тартылады – мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне қатысатын уәкілетті органның жауапты тұлғалары:
1) уәкілетті органның басшылығы;
2) уәкілетті органның жауапты орындаушысы.
17. Әр әкімшілік әрекетінің орындалу мерзімін көрсете отырып, әр ҚФБ әкімшілік әрекеттер реттілігінің және өзара әрекетінің мәтінді кестелік сипаттамасы осы Регламентке 2-қосымшада келтірілген.
18. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіндегі әкімшілік әрекеттердің логикалық реттілігі мен ҚФБ арасындағы өзара байланысты көрсететін сызбасы осы Регламентке 3-қосымшада келтірілген.
5. Мемлекеттік қызметті көрсететін
тұлғалардың жауапкершілігі
21. Уәкілетті органның және Орталықтың басшысы (бұдан әрі – лауазымды тұлғалар) мемлекеттік қызмет көрсетуге жауапты тұлға болып табылады.
Лауазымды тұлғалар Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес белгіленген мерзімде мемлекеттік қызмет көрсетуді жүзеге асыруға жауапты болады.
"Ветеринариялық анықтаманы беру"
мемлекеттік қызмет регламентіне
1-қосымша
Уәкілетті органдардың мекенжайлары
Р/с
N
Мекеме атауы
Елдi мекен атауы
Байланыс телефоны
Орналасқан мекенжайы
Нұра ауданы
1
"Нұра ауданының ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі" ММ
Киевка кенті
8(721) 4422370
Нұра ауданы, Киевка кентi, Сейфуллин көшесi, N 34
2
"Киевка кентi әкiмiнің аппараты" ММ
Киевка кентi
8(721) 4421385
Нұра ауданы, Киевка кентi, Абай көшесi, N 48
3
"Көбетей ауылы әкiмiнiң аппараты" ММ
Көбетей ауылы
8(721) 4452024
Нұра ауданы, Көбетей ауылы, Қазақстан көшесі N 8
4
"Ахмет ауылы әкiмiнiң аппараты" ММ
Ахмет ауыл
8(721) 4441472
Нұра ауданы, Ахмет ауыл ауылы, Н. Абдиров көшесі N 28
5
"Майоровка ауылы әкiмiнiң аппараты" ММ
Майоровка ауылы
8(721) 4437219
Нұра ауданы, Майоровка ауылы, Майоровка көшесі N 23
6
"Шахтерское ауылы әкiмiнiң аппараты" ММ
Шахтерское ауылы
8(721) 4442295
Нұра ауданы, Шахтерское ауылы, Советская көшесі N 1б
7
"Пржевальское ауылы әкiмiнiң аппараты" ММ
Пржевальское ауылы
8(721) 4452210
Нұра ауданы, Пржевальское ауылы, Ленин көшесі N 15
8
"Тассуат ауылы әкiмiнiң аппараты" ММ
Тассуат ауылы
8(721) 4431216
Нұра ауданы, Тассуат ауылы, Ленин көшесі N 14
9
"Изенді ауылы әкiмiнiң аппараты" ММ
Изенді ауылы

12. Этапы оказания государственной услуги с момента получения документов от потребителя для получения государственной услуги и до момента выдачи результата государственной услуги:
1) потребитель обращается в уполномоченный орган и представляет документы согласно пункту 15 настоящего Регламента;
2) ответственный исполнитель уполномоченного органа проверяет поступившие документы, оформляет результат оказания услуги, подготавливает справку либо мотивированный отказ, представляет на подпись руководству, выдает результат оказания государственной услуги потребителю.
13. Прием документов потребителя для оказания государственной услуги осуществляется одним лицом в течение рабочего дня на основании графика работы уполномоченного органа.
4. Описание порядка действий в процессе государственной услуги
14. Государственная услуга предоставляется при непосредственном обращении потребителя либо его представителя.
Обращение потребителя государственной услуги регистрируется ответственным исполнителем в журнале учета обращения физических и юридических лиц, в котором указывается дата получения потребителем государственной услуги.
15. Перечень необходимых документов и требований к ним для получения государственной услуги:
1) ветеринарный паспорт на животное;
2) на кожевенно-меховое сырье обязательно наличие ярлыка, с указанием индивидуального номера животного;
3) документ, подтверждающий оплату стоимости бланка ветеринарной справки.
16. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее – СФЕ) – ответственные лица уполномоченного органа, участвующие в процессе оказания государственной услуги:
1) руководство уполномоченного органа;
2) ответственный исполнитель уполномоченного органа.
17. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия приведено в приложении 2 к настоящему Регламенту.
18. Схемы, отражающие взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ, приведены в приложении 3 к настоящему Регламенту.
5. Ответственность должностных лиц, оказывающих
государственные услуги
19. Ответственным лицом за оказание государственной услуги является руководитель уполномоченного органа (далее – должностное лицо).
Должностное лицо несет ответственность за реализацию оказания государственной услуги в установленные сроки в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Выдача ветеринарной справки"
Адреса уполномоченных органов
N
Наименование учреждения
Наименование населенного пункта
Контактный телефон
Юридический адрес
1
2
3
4
5
Нуринский район
1
ГУ "Отдел сельского хозяйства и ветеринарии Нуринского района"
поселок Киевка
8 (721)-44-22-3-70
Нуринский район, поселок Киевка, улица Сейфуллина, N 34
2
ГУ "Аппарат акима поселка Киевка"
поселок Киевка
8 (721)-44-21-3-85
Нуринский район, поселок Киевка, улица Абая, N 48
3
ГУ "Аппарат акима села Кобетей"
село Кобетей
8 (721)-44-52-0-24
Нуринский район, село Кобетей, улица Қазақстан  N 8
4
ГУ "Аппарат акима села Ахметауыл"
село Ахмет ауыл
8 (721)-44-41-4-72
Нуринский район, село Ахметауыл, улица Н. Абдирова N 28
5
ГУ "Аппарат акима села Майоровка"
село Майоровка
8 (721)-44-37-2-19
Нуринский район, село Майоровка, улица Майоровка, N 23
6
ГУ "Аппарат акима села Шахтерское"
село Шахтерское
8 (721)-44-42-2-95
Нуринский район, село Шахтерское, улица Советская, N 1 б
7
ГУ "Аппарат акима села Пржевальское"
село Пржевальское
8 (721)-44-52-2-10
Нуринский район, село Пржевальское, улица Ленина, N 15
8
ГУ "Аппарат акима села Тассуат"
село Тассуат
8 (721)-44-31-2-16
Нуринский район, село Тассуат, улица Ленина N 14
9
ГУ "Аппарат акима села Изенда"
село Изенда

1. Құжаттарды тіркеу
4. Анықтаманы басшылыққа қол қоюға ұсыну
5. Анықтамаға қол қою
3. Құжаттарды қарау, анықтаманы дайындау
6. Тұтынушыға анықтаманы беру
3 Кесте. Пайдалану нұсқалары. Баламалы үдеріс – тиiстi әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң аумағында қолданылатын ветеринариялық анықтама ресiмдеуден бас тартқан жағдайда.
Баламалы үдеріс (барысы, жұмыстар ағыны)
Уәкілетті органның жауапты орындаушысы
Уәкілетті органның жауапты орындаушысы
Уәкілетті органның басшылығы
1. Құжаттарды тіркеу
4. Дәлелді бас тартуды басшылыққа қол қоюға ұсыну
5. Дәлелді бас тартуға қол қою
3. Құжаттарды қарау, дәлелді бас тартуды дайындау
6. Тұтынушыға дәлелді бас тартуды беру
"Ветеринариялық анықтаманы
беру"мемлекеттік қызмет көрсету
регламентіне 3-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіндегі функционалдық өзара іс-қимыл сызбасы

1. Регистрация документов
4. Представление справки руководству на подпись
5. Подписание справки
3. Рассмотрение документов, подготовка справки
6. Выдача справки потребителю
Таблица 3. Варианты использования. Альтернативный процесс – в случае отказа в выдаче ветеринарной справки действующей на территории соответствующей административно-территориальной единицы
Альтернативный процесс (ход, поток работ)
ответственный исполнитель уполномоченного органа
ответственный исполнитель уполномоченного органа
руководство уполномоченного органа
1. Регистрация документов
4. Представление мотивированного отказа руководству на подпись
5. Подписание мотивированного отказа
3. Рассмотрение документов, подготовка мотивированного отказа
6. Выдача мотивированного отказа потребителю
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
"Выдача ветеринарной справки"
Схема функционального взаимодействия действий в процессе оказания государственной услуги