Қарақойын селолық округінің аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Қарағанды облысы Нұра ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 18 желтоқсандағы № 34/02 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 26 желтоқсанда № 2477 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Нұра ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 28 ақпандағы № 07/07 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Нұра ауданы әкімдігінің 28.02.2014 № 07/07 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10 бабының 2 тармағының 9) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабының 1 тармағының 18) тармақшасына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 28 сәуірдегі № 407 "Ветеринария саласындағы нормативтік құқықтық кесiмдердi бекiту туралы" қаулысына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Малдың аса қауіпті (құтырма) ауруына байланысты, Қарақойын селолық округінің аумағында құтырма бойынша шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 28 сәуірдегі № 407 "Ветеринария саласындағы нормативтік құқықтық кесiмдердi бекiту туралы" қаулысымен көзделген талаптарға сәйкес, мал иелеріне шектеулі іс-шараларын орындау бойынша шаралары қабылдансын.
3. Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 26-бабында белгіленген, "Нұра ауданының ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесіне жануарлардың (құтырма) жұқпалы ауруларының таралуына жол бермеу мақсатында, эпизоотия ошағында және қолайсыз пунктте ветеринариялық-санитариялық қолайлы жағдайға қол жеткізу, қажетті ветеринариялық-санитариялық іс-шаралары өткізілсін.
4. "Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылығы Министрлігі ветеринариялық бақылау және қадағалау Комитетінің Нұра аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің басшысы Ансари Нагаманович Алшымбаевқа (келісім бойынша) Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 26 бабымен көзделген шектеу іс-шараларының орындалуын қамтамасыз ету ұсынылсын.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Асхат Қанаұлы Аймағамбетовке жүктелсін.
6. Осы қаулы оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Қ. Бексұлтанов
КЕЛІСІЛДІ
"Қазақстан Республикасы ауыл
шаруашылығы Министрлігі ветеринариялық
бақылау және қадағалау Комитетінің
Нұра аудандық аумақтық инспекциясы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
А. Алшымбаев

Об установлении ограничительных мероприятий на территории Каракойынского сельского округа
Постановление акимата Нуринского района Карагандинской области от 18 декабря 2013 года № 34/02. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 26 декабря 2013 года № 2477. Утратило силу постановлением акимата Нуринского района Карагандинской области от 28 февраля 2014 года № 07/07
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Нуринского района Карагандинской области от 28.02.2014 года № 07/07.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 9) пункта 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", подпунктом 18) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 апреля 2003 года № 407 "Об утверждении нормативных правовых актов в области ветеринарии", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В связи с особо опасной болезнью животных (бешенство), установить ограничительные мероприятия по бешенству на территории Каракоинского сельского округа.
2. Владельцам животных принять меры по исполнению ограничительных мероприятий согласно требований, предусмотренных постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 апреля 2003 года № 407 "Об утверждении нормативных правовых актов в области ветеринарии".
3. Государственному учреждению "Отдел сельского хозяйства и ветеринарии Нуринского района" в целях недопущения распространения заразного заболевания животных (бешенство), достижения ветеринарно-санитарного благополучия в эпизоотическом очаге и неблагополучном пункте, провести необходимые ветеринарно-санитарные мероприятия, установленные статьей 26 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии".
4. Рекомендовать руководителю государственного учреждения "Нуринская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" Алшымбаеву Ансари Нагамановичу (по согласованию) обеспечить выполнение ограничительных мероприятий, предусмотренных статьей 26 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии".
5. Контроль за выполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Аймагамбетова Асхата Канатовича.
6. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Бексултанов К
СОГЛАСОВАНО
Руководитель
государственного учреждения
"Нуринская районная территориальная
инспекция Комитета ветеринарного
контроля и надзора Министерства
сельского хозяйства Республики
Казахстан"
Алшымбаев А.

2013 жылғы 18 желтоқсан

18 декабря 2013 года