Тіркелген салықтың ставкаларының мөлшерін белгілеу туралы
Қарағанды облысы Шет аудандық мәслихатының 2013 жылғы 4 сәуірдегі N 12/117 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 6 мамырда N 2327 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Шет аудандық мәслихатының 2018 жылғы 5 мамырдағы N 21/180 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Шет аудандық мәслихатының 05.05.2018 N 21/180 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінің 419, 420, 421 және 422 баптарына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:

Об установлении размера ставок фиксированного налога
Решение Шетского районного маслихата Карагандинской области от 4 апреля 2013 года N 12/117. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 6 мая 2013 года N 2327. Утратило силу решением Шетского районного маслихата Карагандинской области от 5 мая 2018 года N 21/180
Сноска. Утратило силу решением Шетского районного маслихата Карагандинской области от 05.05.2018 N 21/180 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
В соответствии со статьями 419, 420, 421 и 422 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" районный маслихат РЕШИЛ: