Приозерск қалалық мәслихатының 2012 жылғы 13 желтоқсандағы N 14/96 "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Приозерск қалалық мәслихатының XIХ сессиясының 2013 жылғы 3 мамырдағы N 19/138 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 4 мамырда N 2324 болып тіркелді. Қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты өзінің қолданылуын тоқтатады
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Приозерск қалалық мәслихатының 2012 жылғы 13 желтоқсандағы N 14/96 "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2066 болып тіркелген, 2012 жылғы 28 желтоқсандағы N 48/281 "Приозерский вестник" газетінде жарияланған), оған Приозерск қалалық мәслихатының 2013 жылғы 14 ақпандағы N 16/117 "Приозерск қалалық мәслихатының 2012 жылғы 13 желтоқсандағы N 14/96 "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімімен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2164 болып тіркелген, 2013 жылғы 22 ақпандағы N 8/289 "Приозерский вестник" газетінде жарияланған), Приозерск қалалық мәслихатының 2013 жылғы 29 наурыздағы N 18/135 "Приозерск қалалық мәслихатының 2012 жылғы 13 желтоқсандағы N 14/96 "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімімен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2276 болып тіркелген, 2013 жылғы 12 сәуірдегі N 15/296 "Приозерский вестник" газетінде жарияланған) өзгерістер енгізілген, келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақтағы:
1) тармақшадағы:
"4048125" сандары "4051885" сандарына ауыстырылсын;
"150544" сандары "154304" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"4074313" сандары "3999700" сандарына ауыстырылсын;
4) тармақшадағы:
бірінші абзацтағы "0" саны "78373" сандарына ауыстырылсын;
екінші абзацтағы "0" саны "78373" сандарына ауыстырылсын;
2) көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение Приозерского городского маслихата от 13 декабря 2012 года N 14/96 "О городском бюджете на 2013-2015 годы"
Решение XIХ сессии Приозерского городского маслихата Карагандинской области от 3 мая 2013 года N 19/138. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 4 мая 2013 года N 2324. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Приозерского городского маслихата от 13 декабря 2012 года N 14/96 "О городском бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2066, опубликовано в газете "Приозерский вестник" N 48/281 от 28 декабря 2012 года), в которое внесены изменения решением Приозерского городского маслихата от 14 февраля 2013 года N 16/117 "О внесении изменений в решение Приозерского городского маслихата от 13 декабря 2012 года N 14/96 "О городском бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2164, опубликовано в газете "Приозерский вестник" N 8/289 от 22 февраля 2013 года), решением Приозерского городского маслихата от 29 марта 2013 года N 18/135 "О внесении изменений в решение Приозерского городского маслихата от 13 декабря 2012 года N 14/96 "О городском бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2276, опубликовано в газете "Приозерский вестник" N 15/296 от 12 апреля 2013 года), следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "4048125" заменить цифрами "4051885";
цифры "150544" заменить цифрами "154304";
в подпункте 2):
цифры "4074313" заменить цифрами "3999700";
в подпункте 4):
в абзаце первом цифру "0" заменить цифрами "78373";
в абзаце втором цифру "0" заменить цифрами "78373";
2) приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.