Приозерск қалалық мәслихатының 2012 жылғы 13 желтоқсандағы N 14/96 "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Приозерск қалалық мәслихатының XХII сессиясының 2013 жылғы 4 шілдедегі N 22/157 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 12 шілдеде N 2353 болып тіркелді. Қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты өзінің қолданылуын тоқтатады
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Приозерск қалалық мәслихатының 2012 жылғы 13 желтоқсандағы N 14/96 "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2066 болып тіркелген, 2012 жылғы 28 желтоқсандағы N 48/281 "Приозерский вестник" газетінде жарияланған), оған Приозерск қалалық мәслихатының 2013 жылғы 14 ақпандағы N 16/117 "Приозерск қалалық мәслихатының 2012 жылғы 13 желтоқсандағы N 14/96 "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімімен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2164 болып тіркелген, 2013 жылғы 22 ақпандағы N 8/289 "Приозерский вестник" газетінде жарияланған), Приозерск қалалық мәслихатының 2013 жылғы 29 наурыздағы N 18/135 "Приозерск қалалық мәслихатының 2012 жылғы 13 желтоқсандағы N 14/96 "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімімен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2276 болып тіркелген, 2013 жылғы 12 сәуірдегі N 15/296 "Приозерский вестник" газетінде жарияланған), Приозерск қалалық мәслихатының 2013 жылғы 03 мамырдағы N 19/138 "Приозерск қалалық мәслихатының 2012 жылғы 13 желтоқсандағы N 14/96 "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімімен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2324 болып тіркелген, 2013 жылғы 10 мамырдағы N 19/300 "Приозерский вестник" газетінде жарияланған) өзгерістер енгізілген, келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақтағы:
1) тармақшадағы:
"4051885" сандары "4161254" сандарына ауыстырылсын;
"3890305" сандары "3999674" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"3999700" саны "4111826" сандарына ауыстырылсын;
4) тармақшадағы:
бірінші абзацтағы "78373" сандары "75616" сандарына ауыстырылсын;
екінші абзацтағы "78373" сандары "75616" сандарына ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение Приозерского городского маслихата от 13 декабря 2012 года N 14/96 "О городском бюджете на 2013-2015 годы"
Решение XХII сессии Приозерского городского маслихата Карагандинской области от 4 июля 2013 года N 22/157. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 12 июля 2013 года N 2353. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Приозерского городского маслихата от 13 декабря 2012 года N 14/96 "О городском бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2066, опубликовано в газете "Приозерский вестник" N 48/281 от 28 декабря 2012 года), в которое внесены изменения решением Приозерского городского маслихата от 14 февраля 2013 года N 16/117 "О внесении изменений в решение Приозерского городского маслихата от 13 декабря 2012 года N 14/96 "О городском бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2164, опубликовано в газете "Приозерский вестник" N 8/289 от 22 февраля 2013 года), решением Приозерского городского маслихата от 29 марта 2013 года N 18/135 "О внесении изменений в решение Приозерского городского маслихата от 13 декабря 2012 года N 14/96 "О городском бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2276, опубликовано в газете "Приозерский вестник" N 15/296 от 12 апреля 2013 года), решением Приозерского городского маслихата от 03 мая 2013 года N 19/138 "О внесении изменений в решение Приозерского городского маслихата от 13 декабря 2012 года N 14/96 "О городском бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2324, опубликовано в газете "Приозерский вестник" N 19/300 от 10 мая 2013 года), следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "4051885" заменить цифрами "4161254";
цифры "3890305" заменить цифрами "3999674";
в подпункте 2):
цифры "3999700" заменить цифрами "4111826";
в подпункте 4):
в абзаце первом цифры "78373" заменить цифрами "75616";
в абзаце втором цифры "78373" заменить цифрами "75616";