2013 жылға өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға облыстық бюджет қаражатынан ауыл шаруашылығы тауар өндірушілерін субсидиялаудың кейбір мәселелері туралы
Қызылорда облыстық әкімдігінің 2013 жылғы 13 мамырдағы N 118 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 17 мамырда N 4448 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда облысының ауыл шаруашылығы басқармасының 2014 жылғы 14 қаңтардағы N 01-1/2-12/26 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда облысының ауыл шаруашылығы басқармасының 14.01.2014 N 01-1/2-12/26 хатымен).
"Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 наурыздағы N 221 қаулысына сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Белгіленсін:
1) осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес аудандар бойынша субсидиялар көлемдері (басым дақылдардың егістік алқабының болжамды құрылымына қарай);
2) осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес, басым дақылдардың тiзбесi және көктемгi егiс және егiн жинау жұмыстарын жүргiзуге қажеттi жанар-жағар май материалдары мен басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуға арналған субсидиялар нормалары;
3) осы қаулының 3-қосымшасына сәйкес, субсидияланатын тыңайтқыш түрлері және өндірушілер сатқан тыңайтқыштардың 1 тоннасына арналған субсидия нормалары;
4) осы қаулының 4-қосымшасына сәйкес субсидияланатын тыңайтқыш түрлері және тыңайтқыш жеткізушіден және (немесе) шетелдік тыңайтқыш өндiрушiлерден сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне) арналған субсидия нормалары;
5) осы қаулының 5-қосымшасына сәйкес жеміс-жидек дақылдары мен жүзімнің көп жылдық екпелерін отырғызуға және өсіруге жұмсалған шығындардың құнын ішінара өтеуге арналған субсидиялар нормалары;
6) осы қаулының 6-қосымшасына сәйкес субсидияланатын гербицид түрлері және гербицидтерді жеткізушілерден сатып алынған гербицидтердің 1 килограмына (литріне) арналған субсидия нормалары.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - Қызылорда облысы әкімдігінің 23.09.2013 N 292 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. "Қызылорда облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қызылорда облысы әкімінің орынбасары Р. Нұртаевқа жүктелсін.

О некоторых вопросах субсидирования сельхозтоваропроизводителей из средств областного бюджета на повышение урожайности и качества продукции растениеводства на 2013 год
Постановление Кызылординского областного акимата от 13 мая 2013 года N 118. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 17 мая 2013 года за N 4448. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Управление сельского хозяйства Кызылординской области от 14 января 2014 N 01-1/2-12/26)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Управление сельского хозяйства Кызылординской области от 14.01.2014 N 01-1/2-12/26).
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года N 221 "Об утверждении Правил субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства" акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Уcтановить:
1) объемы субсидий по районам (в зависимости от прогнозной структуры посевных площадей приоритетных культур) согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
2) перечень приоритетных культур и нормы субсидий на удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, согласно приложению 2 к настоящему постановлению;
3) виды субсидируемых удобрений и нормы субсидий на 1 тонну удобрений, реализованных производителями, согласно приложению 3 к настоящему постановлению;
4) виды субсидируемых удобрений и нормы субсидий на 1 тонну (литр) удобрений, приобретенных у поставщика удобрений и (или) у иностранных производителей удобрений, согласно приложению 4 к настоящему постановлению;
5) нормы субсидий на частичное возмещение стоимости затрат на закладку и выращивание многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда согласно приложению 5 к настоящему постановлению;
6) виды субсидируемых гербицидов и нормы субсидий на 1 килограмм (литр) гербицидов, приобретенных у поставщиков гербицидов, согласно приложению 6 к настоящему постановлению.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлением Кызылординского областного акимата от 23.09.2013 N 292 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Кызылординской области" в установленном законодательством порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Кызылординской области Нуртаева Р.

4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысының әкімі                     Қ. Көшербаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі
_____________А. Мамытбеков
2013 жылғы "08" мамырдағы
Қызылорда облысы әкімдігінің
2013 жылғы "13" мамырдағы
N 118 қаулысына 1-қосымша
Аудандар бойынша субсидиялар көлемдері (басым дақылдардың егістік алқабының болжамды құрылымына қарай)

4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Аким Кызылординской области                    К. Кушербаев
"СОГЛАСОВАНО"
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
_______________ Мамытбеков А.
"08" мая 2013 года
Приложение 1
к постановлению акимата
Кызылординской области
от "13" мая 2013 года N 118
Объемы субсидий по районам (в зависимости от прогнозной структуры посевных площадей приоритетных культур)

162513
Қызылорда облысы әкімдігінің
2013 жылғы 13 мамырдағы
N 118 қаулысына 6-қосымша
Субсидияланатын гербицид түрлері және гербицидтерді жеткізушілерден сатып алынған гербицидтердің 1 килограмына (литріне) арналған субсидиялар нормалары
Ескерту. Қаулы 6-қосымшасымен толықтырылды - Қызылорда облысы әкімдігінің 23.09.2013 N 292 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
р/с
Субсидияланатын гербицидтердің түрлері
Өлшем бірлігі
1 килограммға (литрге) субсидия нормалары, теңге
1
Солито 320, к.э.
(претилахлор, 300 г/л
+ пирибензоксим, 20 г/л)
кг (л)

162513
Приложение 6
к постановлению акимата
Кызылординской области
от 13 мая 2013 года N 118
Виды субсидируемых гербицидов и нормы субсидий на 1 килограмм (литр) гербицидов, приобретенных у поставщиков гербицидов
Сноска. Постановление дополнено приложением 6 в соответствии с постановлением Кызылординского областного акимата от 23.09.2013 N 292 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
N
п/п
Виды субсидируемых гербицидов
Единица измерения
Нормы субсидии на одну единицу, тенге
1
Солито 320, к.э.
(претилахлор, 300 г/л
+ пирибензоксим, 20 г/л)
кг (л)