Әкімшілік-аумақтық құрылыстың кейбір мәселелері туралы
Қызылорда облыстық әкімдігінің 2013 жылғы 25 сәуірдегі N 98 қаулысы мен Қызылорда облыстық мәслихатының 2013 жылғы 25 сәуірдегі N 102 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 21 мамырда N 4451 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 11-бабының 3) тармақшасына сәйкес Сырдария ауданының мәслихаты мен Сырдария ауданы әкімдігінің пікірлерін ескере келе, Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Қызылорда облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Дербес елді мекен мәртебесінен айырылуына және олардың аумағының Сырдария ауданы Тереңөзек кентінің құрамына енгізілуіне байланысты Сырдария ауданы Құндызды ауылдық округі, сондай-ақ, Сырдария ауданы Құндызды ауылдық округінің О. Мәлібаев ауылы таратылсын.
2. Сырдария ауданының әкімі (Ғ.Әбілтай) осы қаулы мен шешімінен туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы мен шешімнің орындалуын бақылау Қызылорда облысы әкімінің орынбасары Н. Годуноваға жүктелсін.
4. Осы қаулы мен шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысының әкімі                 Қ. Көшербаев
Қызылорда облыстық
мәслихатының кезектен тыс
17 сессиясының төрағасы                   А. Шоманов
Қызылорда облыстық
мәслихатының хатшысы                      Б. Еламанов

О некоторых вопросах административно-территорильного устройства
Постановление Кызылординского областного акимата от 25 апреля 2013 года N 98 и решение Кызылординского областного маслихата от 25 апреля 2013 года N 102. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 21 мая 2013 года за N 4451
В соответствии с подпунктом 3) статьи 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" с учетом мнения Сырдарьинского районного маслихата и Сырдарьинского районного акимата акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Кызылординский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Упразднить сельский округ Кундызды Сырдарьинского района, а также село О. Малибаева сельского округа Кундызды Сырдарьинского района в связи с утратой ими статуса самостоятельного населенного пункта и включением их территории в состав поселка Теренозек Сырдарьинского района.
2. Акиму Сырдарьинского района (Абильтай Г.) принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления и решения.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления и решения возложить на заместителя акима Кызылординской области Годунову Н.
4. Настоящее постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Кызылординской области          К. Кушербаев
Председатель внеочередной
17 сессии Кызылординского
областного маслихата                 А. Шоманов
Секретарь Кызылординского
областного маслихата                 Б. Еламанов