Белкөл және Тасбөгет кенттерінің шекараларын (шегін) өзгерту туралы
Қызылорда қаласы мәслихатының 2013 жылғы 28 тамыздағы N 21/3 шешімі және Қызылорда қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 28 тамыздағы N 764 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 1 қазанда N 4519 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының Жер кодексі" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Кодексінің 108-бабының 5-тармағына және Белкөл және Тасбөгет кенттерінің шекараларын (шегін) өзгерту жөніндегі 2013 жылғы 20 тамыздағы азаматтар конференциясының хаттамасына сәйкес, Қызылорда қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және  Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда қаласына солтүстік-шығыс жағынан іргелес ауданы 2000 гектар бос аймақтарды қосу жолымен Белкөл кентінің шекарасы (шегі) өзгертілсін.
2. Қызылорда қаласына оңтүстік жағынан іргелес ауданы 783 гектар бос аймақтарды қосу жолымен Тасбөгет кентінің шекарасы (шегі) өзгертілсін.
3. "Белкөл және Тасбөгет кенттерінің шекараларын (шегін) өзгерту туралы" Қызылорда қаласы мәслихатының 2012 жылғы 08 қарашадағы N 10/2 шешімі және Қызылорда қаласы әкімдігінің 2012 жылғы  08 қарашадағы N 4841 қаулысының (нормативтік құқықтық актілер Тізілімінде N 4352 тіркелген, "Ақмешіт ақшамы" 2012 жылғы 5 желтоқсандағы N 50; "Ел тілегі" 2012 жылғы 5 желтоқсандағы N 49 газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулы мен шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда қаласының әкімі               Н. Нәлібаев
Қалалық мәслихаттың кезектен
тыс XХІ сессиясының төрағасы           Ә. Медетбаев
Қызылорда қалалық
мәслихаттың хатшысы                    И. Құттықожаев

Об изменении границ (черты) поселков Белкуль и Тасбугет
Решение Кызылординского городского маслихата от 28 августа 2013 года N 21/3 и Постановление Кызылординского городского акимата от 28 августа 2013 года N 764. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 1 октября 2013 года за N 4519
В соответствии с пунктом 5 статьи 108 кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года "Земельный кодекс Республики Казахстан" и Протоколом конференции граждан по изменению границ (черты) поселков Белкуль и Тасбугет от 20 августа 2013 года акимат города Кызылорда ПОСТАНОВЛЯЕТ и Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Изменить границу (черту) поселка Белкуль путем присоединения свободных территорий площадью 2 000 гектар, прилегающих с северо-восточной стороны к городу Кызылорда.
2. Изменить границу (черту) поселка Тасбугет путем присоединения свободных территорий площадью 783 гектар, прилегающих с южной стороны к городу Кызылорда.
3. Признать утратившим силу решение Кызылординского городского маслихата от 08 ноября 2012 года N 10/2 и постановление Кызылординского городского акимата от 08 ноября 2012 года N 4841 "Об изменении границ (черты) поселков Белкуль и Тасбугет" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 30 ноября 2012 года за N 4352, опубликовано в газетах "Ел тілегі" от 5 декабря 2012 года N 49; "Ақмешіт ақшамы" от 5 декабря 2012 года N 50).
4. Настоящее постановление и решение вводятся в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Кызылорда                     Н. Налибаев
Председатель внеочередной
ХХІ сессии городского маслихата           А. Медетбаев
Секретарь Кызылординского
городского маслихата                      И. Куттыкожаев