"2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Арал аудандық мәслихатының 2012 жылғы 19 желтоқсандағы N 65 шешіміне өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 ақпандағы N 76 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 15 наурызда N 4419 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2014 жылғы 27 наурыздағы N 03-16/97 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші  жойылды - (Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 27.03.2014 N 03-16/97 хатымен).
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Арал аудандық мәслихаты ШЕШЕМІЗ:
1. "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Арал аудандық мәслихатының 2012 жылғы 19 желтоқсандағы кезекті он бірінші сессиясының N 65 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4389 нөмірімен тіркелген, 2013 жылдың 19 қаңтарында аудандық "Толқын" газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
3–тармақ мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2013 жылға арналған жергiлiктi бюджеттердi атқару процесiнде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттiк бағдарламалардың тізбесі 8-қосымшаға сәйкес бекітілсін."
осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес аталған шешім 8-қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Арал аудандық мәслихатының
кезектен тыс он үшінші
сессиясының төрағасы                     Ш. Медетов
Арал аудандық
мәслихатының хатшысы                     К. Данабай
2013 жылғы "26" ақпандағы N 76
Арал аудандық мәслихатының
кезектен тыс он үшінші сессиясының
шешіміне 1-қосымша
2012 жылғы "19" желтоқсандағы N 65
Арал аудандық мәслихатының
кезекті он бірінші сессиясының
шешіміне 8-қосымша
2013 жылға арналған жергілікті бюджеттерді атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Атауы
Жалпы білім беру
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру

О внесении изменения и дополнения в решение Аральского районного маслихата от 19 декабря 2012 года N 65 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 26 февраля 2013 года N 76. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 15 марта 2013 года за N 4419. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Аральского районного маслихата Кызылординской области от 27 марта 2014 года N 03-16/97)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Аральского районного маслихата Кызылординской области от 27.03.2014 N 03-16/97).
В соответствии с кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Аральский районный маслихат РЕШИЛИ:
1. Внести в решение очередной одиннадцатой сессии Аральского районного маслихата от 19 декабря 2012 года N 65 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4389, опубликовано в районной газете "Толқын" от 19 января 2013 года ) следующее изменение и дополнение:
пункт 3 изложить в следующей новой редакции:
"3. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестрированию в процессе исполнения местных бюджетов на 2013 год согласно приложения 8."
дополнить указанное решение приложением 8 согласно приложения 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной
тринадцатой сессии Аральского
районного маслихата                       Ш. Медетов
Секретарь Аральского
районного маслихата                       К. Данабай
Приложение 1
к решению внеочередной тринадцатой сессии
Аральского районного маслихата
от "26" февраля 2013 года N 76
Приложение 8
к решению очередной одиннадцатой сессии
Аральского районного маслихата
от "19" декабря 2012 года N 65
Перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестрированию в процессе исполнения местных бюджетов на 2013 год
Наименование
Общеобразовательное обучение
Организация доставки в экстренных случаях тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь.