2013 жылға арналған Арал ауданының аумағында тұратын нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесін белгілеу туралы
Қызылорда облысы Арал ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 22 сәуірдегі N 131 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 21 мамырда N 4452 тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Арал ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 15 қаңтардағы N 5-қ қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Арал ауданы әкімдігінің 15.01.2014 N 5-қ қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 Заңының 31-бабының 2-тармағына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 149 Заңының 5-бабының 2-тармағына сәйкес Арал ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2013 жылға арналған Арал ауданының аумағында тұратын нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесі осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Е. Раймбетовке жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Арал ауданының әкімі                       М. Жайымбетов
Аудан әкімдігінің
2013 жылғы "22" сәуірдегі
N 131 қаулысына қосымша
2013 жылға арналған Арал ауданының аумағында тұратын нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесі
1. Жиырма бір жастан жиырма тоғыз жасқа дейінгі жастар.
2. Жасы елуден асқан жұмыссыз тұлғалар.
3. Отбасында бірде-бір адам жұмыс істемейтін тұлғалар.
4. Ұзақ уақыт жұмыс істемейтін тұлғалар (бір жылдан артық).
5. Техникалық және кәсіби білім беру оқу орындарының түлектері.

Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам, проживающих на территории Аральского района на 2013 год
Постановление Аральского районного акимата Кызылординской области от 22 апреля 2013 года N 131. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 21 мая 2013 года N 4452. Утратило силу постановлением Аральского районного акимата Кызылординской области от 15 января 2014 года N 5-қ
Сноска. Утратило силу постановлением Аральского районного акимата Кызылординской области от 15.01.2014 N 5-қ.
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 149 "О занятости населения" акимат Аральского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам, проживающих на территории Аральского района на 2013 год согласно приложению к данному постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Раймбетова Е.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Аральского района                     М. Жайымбетов
Приложение к постановлению
акимата района N 131
от "22" апреля 2013 года
Дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам, проживающих на территории Аральского района на 2013 год
1. Молодежь в возрасте от двадцати одного года до двадцати девяти лет.
2. Безработные лица, старше пятидесяти лет.
3. Лица из семей, где нет ни одного работающего.
4. Лица, длительное время не работающие (более одного года).
5. Выпускники учебных заведений технического и профессионального образования.