"2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Арал аудандық мәслихатының 2012 жылғы 19 желтоқсандағы N 65 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2013 жылғы 17 шілдедегі N 110 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 26 шілдеде N 4478 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2014 жылғы 27 наурыздағы N 03-16/97 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші  жойылды - (Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 27.03.2014 N 03-16/97 хатымен).
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексіне "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына Арал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Арал аудандық мәслихатының 2012 жылғы 19 желтоқсандағы кезекті он бірінші сессиясының N 65 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4389 нөмірімен тіркелген, аудандық "Толқын" газетінің 2013 жылғы 19 қаңтардағы N 06 санында жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер - 7 324 115 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 1 072 599 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 12 286 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 49 946 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 6 189 284 мың теңге;
2) шығындар – 7 402 551 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру - 23 300 мың теңге;
бюджеттік кредиттер - 25 965 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 2 665 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 60 000 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 60 000 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті)- - 161 736 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 161 736 мың теңге".
5-тармақ:
мынадай мазмұндағы "5-45-55-65-75-8" тармақтармен толықтырылсын:
"5-4. Облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер есебінен білім беру ұйымдарының психологтары семинар-тренингін өткізу үшін 879 мың теңге бөлінгендігі ескерілсін.".
"5-5. Облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер есебінен Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген адамдарға коммуналдық қызметтердің ақысын төлеу үшін әлеуметтік көмекке бөлінген қаржыдан 5 067 мың теңге кемітілгені ескерілсін.".

О внесении изменений и дополнений в решение Аральского районного маслихата от 19 декабря 2012 года N 65 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 17 июля 2013 года N 110. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 26 июля 2013 года за N 4478. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Аральского районного маслихата Кызылординской области от 27 марта 2014 года N 03-16/97)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Аральского районного маслихата Кызылординской области от 27.03.2014 N 03-16/97).
В соответствии с кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Аральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение очередной одиннадцатой сессии Аральского районного маслихата от 19 декабря 2012 года N 65 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4389, опубликовано в районной газете "Толқын" от 19 января 2013 года N 06) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей новой редакции:
"1) доходы – 7 324 115 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 072 599 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 12 286 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 49 946 тысяч тенге;        поступления трансфертов – 6 189 284 тысяч тенге;
2) затраты - 7 402 551 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 23 300 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 25 965 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2 665 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 60 000 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 60 000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 161 736 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) – 161 736 тысяч тенге".
Пункт 5:
дополнить пунктами "5-45-55-65-75-8" следующего содержания:
"5-4. Учесть, что выделены целевые текущие трансферты за счет средств областного бюджета 879 тысяч тенге на проведение семинар-тренингов психологами учреждений образования.".
"5-5. Учесть, что уменьшены целевые трансферты на развитие за счет средств областного бюджета 5 067 тысяч тенге с социальной помощи для выплаты коммунальных услуг лицам, проработавшим не менее 6 месяцев в тылу в году Великой Отечественной войны.".

"5-6. Облыстық бюджеттен нысаналы даму трансферттері есебінен Арал ауданы бойынша Қарақұм ауылдық округінің орталығы Абай елді мекені бағытындағы аудандық маңызы бар М-32 "Самара - Шымкент" - "Жақсықылыш - Тоқабай - Абай" (85 км) автомобиль жолын қайта жаңғырту жобасының мемлекеттік сараптамадан өткізілген жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеуге бөлінген қаржыдан 4 331 мың теңге кемітілгені ескерілсін.".
"5-7. Республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер есебінен жергілікті атқарушы органдардың штат бірліктерін ұлғайтуға 15 500 мың теңге, мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға 14 342 мың теңге бөлінгендігі ескерілсін.".
"5-8. Республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер есебінен "Жұмыспен қамту – 2020" бағдарламасы шеңберіндегі іс-шараларды іске асыруға бөлінген 78 416 мың теңге және "Жұмыспен қамту – 2020" бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендерді дамытуға (жол жөндеуге) бөлінген 134 126 мың теңге қаржылардың аудандық мәслихаттың шешімінен алынып тасталғаны ескерілсін.".
"2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Арал аудандық мәслихатының 2012 жылғы 19 желтоқсандағы кезекті он бірінші сессиясының N 65 шешімінің 147-қосымшалары осы шешімнің 12,  3-қосымшаларына сәйкес жазылсын.
2. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап пайда болған қатынастарға таралады.
Арал аудандық мәслихатының
кезектен тыс он сегізінші
сессиясының төрағасы,
Арал аудандық мәслихат
хатшысының уақытша
міндетін атқарушы                              А. Бөлекбаев

"5-6. Учесть, что уменьшены целевые трансферты на развитие за счет средств областного бюджета 4 331 тысяч тенге с разработки проектно-сметной документаций и государственной экспертизой проекта "Реконструкция автодороги М-32 "Самара-Шымкент"-"Жаксыкылыш-Токабай-Абай" (85 км) районного значения в направлении центра аульного округа Каракум населенного пункта Абай Аральского района.".
"5-7. Учесть, что выделены целевые текущие трансферты за счет средств республиканского бюджета 15 500 тысяч тенге на увеличение штатных единиц местных исполнительных органов, 14 342 тысяч тенге на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных учреждениях образования.".
"5-8. Учесть, что снято с решения районного маслихата 78 416 тысяч тенге целевых текущих трансфертов выделения для реализации мероприятии в рамках "Занятость – 2020" дорожная карта и 134 126 тысяч тенге с развития сельских населенных пунктов в рамках программы "Занятость- 2020" (ремонт дорог) из средств республиканского бюджета.".
Приложения 147 решения очередной одиннадцатой сессии Аральского районного маслихата от 19 декабря 2012 года N 65 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" изложить согласно приложениям 123 к указанному решению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2013 года.
Председатель внеочередной
восемнадцатой сессии
Аральского районного маслихата,
временно исполняющий обязанности
секретаря Аральского
районного маслихата                             А. Болекбаев
Приложение 1
к решению внеочередной восемнадцатой
сессии Аральского районного маслихата