"2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Арал аудандық мәслихатының 2012 жылғы 19 желтоқсандағы N 65 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2013 жылғы 3 қыркүйектегі N 120 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 20 қыркүйекте N 4516 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2014 жылғы 27 наурыздағы N 03-16/97 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші  жойылды - (Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 27.03.2014 N 03-16/97 хатымен).
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына Арал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Арал аудандық мәслихатының 2012 жылғы 19 желтоқсандағы кезекті он бірінші сессиясының N 65 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4389 нөмірімен тіркелген, аудандық "Толқын" газетінің 2013 жылғы 19 қаңтардағы N 06 санында жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер - 7 327 133 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 1 072 599 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 12 286 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 49 946 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 6 192 302 мың теңге;
2) шығындар – 7 405 569 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру - 23 300 мың теңге;
бюджеттік кредиттер - 25 965 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 2 665 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 60 000 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 60 000 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті)- - 161 736 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 161 736 мың теңге".
5-тармақтағы:
5-7) тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"5-7. Республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер есебінен жергілікті атқарушы органдардың штат бірліктерін ұлғайтуға 15 965 мың теңге, мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға 14 342 мың теңге бөлінгендігі ескерілсін.".
мынадай мазмұндағы "5-9" тармақпен толықтырылсын:
"5-9. Облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер есебінен Арал қаласының Мәдениет үйіне музыкалық аппаратура сатып алуға 2 553 мың теңге бөлінгендігі ескерілсін.".
"2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Арал аудандық мәслихатының 2012 жылғы 19 желтоқсандағы кезекті он бірінші сессиясының N 65 шешімінің 14-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жазылсын.

О внесении изменений и дополнений в решение Аральского районного маслихата от 19 декабря 2012 года N 65 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 3 сентября 2013 года N 120. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 20 сентября 2013 года за N 4516. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Аральского районного маслихата Кызылординской области от 27 марта 2014 года N 03-16/97)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Аральского районного маслихата Кызылординской области от 27.03.2014 N 03-16/97).
В соответствии с кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Аральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение очередной одиннадцатой сессии Аральского районного маслихата от 19 декабря 2012 года N 65 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4389, опубликовано в районной газете "Толқын" от 19 января 2013 года N 06) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей новой редакции:
"1) доходы – 7 327 133 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 072 599 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 12 286 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 49 946 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6 192 302 тысяч тенге;
2) затраты - 7 405 569 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 23 300 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 25 965 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2 665 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 60 000 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 60 000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства-0;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 161 736 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) – 161 736 тысяч тенге".
В пункте 5:
пункт 5-7) изложить в следующей редакции:
"5-7. Учесть, что выделены целевые текущие трансферты за счет средств республиканского бюджета 15 965 тысяч тенге на увеличение штатных единиц местных исполнительных органов, 14 342 тысяч тенге на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования.".
дополнить пунктом "5-9" следующего содержания:
"5-9. Учесть, что выделено 2 553 тысяч тенге текущих целевых трансфертов за счет средств из областного бюджета на выкуп музыкальной аппаратуры для Аральского городского Дома культуры.".
Приложения 14 решения очередной одиннадцатой сессии Аральского районного маслихата от 19 декабря 2012 года N 65 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" изложить согласно приложениям 1,  2 к настоящему решению.

2. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап пайда болған қатынастарға таралады.
Арал аудандық мәслихатының
кезектен тыс жиырмасыншы
сессиясының төрағасы                   Н. Жүсіп
Арал аудандық
мәслихатының хатшысы                   К. Данабай
2013 жылғы 3 қыркүйектегі N 120
Арал аудандық мәслихатының
кезектен тыс жиырмасыншы сессиясының
шешіміне 1-қосымша

2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения возникшие с 1 января 2013 года.
Председатель внеочередной
двадцатой сессии Аральского
районного маслихата                        Н. Жусуп
Секретарь Аральского
районного маслихата                        К. Данабай
Приложение 1
к решению внеочередной двадцатой
сессии Аральского районного маслихата
от "3" сентября 2013 года N 120
Приложение 1
к решению очередной одиннадцатой
сессии Аральского районного маслихата

1 180
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
4 046 038
003
Жалпы білім беру
3 954 156
006
Балаларға қосымша білім беру
91 882
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
119 662
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26 493
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттiк бiлiм беру мекемелер үшiн оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткiзу
27 349
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткізу
717
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
16 876
020
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
2 592
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
45 309
068
Халықтың компьютерлік сауаттылығын арттыруды қамтамасыз ету
326
05
Денсаулық сақтау
1 157
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
1 157
002
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
1 157
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
403 154
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
362 440
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
41 480
003
Қайтыс болған Совет Одағының батырларын, "Халық қаһармандарын", Социалистік Еңбек ерлерін, Даңқ Орденінің үш дәрежесімен және "Отан" орденімен марапатталған соғыс ардагерлері мен мүгедектерін жерлеу рәсімдері бойынша қызмет көрсету
21
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
8 853
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
10 893
006
Тұрғын үй көмегін көрсету
34 927
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
69 979
009
1999 жылғы 29 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
370
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2 955
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
32 390
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
133 559
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызметін көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету

1 180
464
Отдел образования района (города областного значения)
4 046 038
003
Общеобразовательное обучение
3 954 156
006
Дополнительное образование для детей
91 882
464
Отдел образования района (города областного значения)
119 662
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
26 493
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
27 349
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
717
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
16 876
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
2 592
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
45 309
068
Обеспечение повышения компьютерной грамотности населения
326
05
Здравоохранение
1 157
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1 157
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
1 157
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
403 154
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
362 440
002
Программа занятости
41 480
003
Оказание ритуальных услуг по захоронению умерших Героев Советского Союза, "Халық Қаһарманы", Героев Социалистического труда, награжденных Орденом Славы трех степеней и орденом "Отан" из числа участников и инвалидов войны
21
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
8 853
005
Государственная адресная социальная помощь
10 893
006
Жилищная помощь
34 927
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
69 979
009
Социальная поддержка граждан, награжденных орденами "Отан", "Даңқ", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
370
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2 955
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
32 390
016
Ежемесячное государственное пособие, назначаемое и выплачиваемое на детей до восемнадцати лет
133 559
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида