"2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 19 желтоқсандағы кезекті 11-сессиясының N 73 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 08 мамырдағы N 88 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 14 мамырда N 4444 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 08 сәуірдегі N 57 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші  жойылды - (Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 08.04.2014 N 57 хатымен).
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы N 95-IV кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШЕМІЗ:
1. "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 19 желтоқсандағы кезекті 11-сессиясының N 73 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4380 нөмірімен тіркелген, аудандық "Қармақшы таңы" газетінің 2013 жылғы 25 қаңтардағы N 7-8 санында жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет 123-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 5 762 434 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 858 406 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 974 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 13 341 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4 887 713 мың теңге;
2) шығындар – 5 827 131 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 76 263 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 93 474 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 17 211 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 8 000 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 8 000 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -148 960 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 148 960 мың теңге;
қарыздар түсімі – 93 474 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 17 211 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 72 697 мың теңге.";
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. 2013 жылғы аудан бюджеті кірістерінің құрамында ауданға бөлу нормативі жеке табыс салығы 100 пайыз, әлеуметтік салық 90 пайыз болып белгіленгені ескерілсін.";

О внесении изменений и дополнений в решение очередной 11-сессии Кармакшинского районного маслихата от 19 декабря 2012 года N 73 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 08 мая 2013 года N 88. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 14 мая 2013 года за N 4444. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 08 апреля 2014 года N 57)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 08.04.2014 N 57).
В соответствии с кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года N 95-IV "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кармакшинский районный маслихат РЕШИЛИ:
1. Внести в решение очередной 11-сессии Кармакшинского районного маслихата от 19 декабря 2012 года N 73 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4380, опубликовано в районном газете "Қармақшы таңы" от 25 января 2012 года N 7-8) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2013-2015 годы согласно приложениям 123 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 762 434 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 858 406 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2 974 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 13 341 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4 887 713 тысяч тенге;
2) затраты – 5 827 131 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 76 263 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 93 474 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 17 211 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 8 000 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 8 000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -148 960 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета       148 960 тысяч тенге;
поступление займов – 93 474 тысяч тенге;
погашение займов – 17 211 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 72 697 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Учесть, что в 2013 году нормативы распределения доходов в бюджет района установлены по индивидуальному подоходному налогу 100 процентов, по социальному налогу 90 процентов.";

4-тармақтың 4) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"4) Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген адамдарға коммуналдық қызметтердің ақысын төлеу үшін әлеуметтік көмекке – 37 392 мың теңге. Әлеуметтік көмек мөлшері ауылдық жерде тұратын азаматтар үшін 49208 теңге, қалалық жерде тұратын азаматтар үшін 103714 теңгені құрайды;";
4-тармақ мынадай мазмұндағы 10), 11) тармақшалармен толықтырылсын:
"10) елді мекендерді абаттандыруға – 246 608 мың теңге;
11) өңірге қажет мамандықтар бойынша әлеуметтік тұрғыдан халықтың осал тобы қатарынан білім алушы студенттерге әлеуметтік көмек көрсетуге – 5 691 мың теңге.";
4-2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"4-2. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджет қаржысы есебінен "Жұмыспен қамту – 2020" бағдарламасы шеңберіндегі іс-шараларды іске асыруға – 67 031 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттердің қаралғаны ескерілсін, оның ішінде:
1) жастар практикасына жіберілген қатысушыларға еңбекақы төлеуге – 20 900 мың теңге;
2) жалақыны ішінара субсидиялауға – 24 049 мың теңге;
3) кадр біліктілігін арттыру және қайта даярлауға – 9 438 мың теңге;
4) жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз етуге – 12 644 мың теңге.";
5-1-тармақ мынадай мазмұндағы 3) тармақшамен толықтырылсын:
"3) коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға, оның ішінде кезекте тұрғандарға тұрғын үй салуға – 11 200 мың теңге.";
мынадай мазмұндағы 7-3-тармақпен толықтырылсын:
"7-3. 2012 жылы облыстық бюджеттен бөлінген нысаналы даму трансферттердің пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) сомасын, олардың нысаналы мақсатын сақтай отырып, 2013 жылы төмендегі бағыттарға пайдаланылсын (түгел пайдаланылсын):
Қармақшы ауданы Жосалы кентінде әкімшілік ғимараты құрылысының мемлекеттік сараптамадан өткізілген жобалық-сметалық құжатын әзірлеу және құрылысына – 29 655 мың теңге;
Қармақшы ауданы Жосалы кентіндегі стадион құрылысын аяқтауға – 9 569 мың теңге.";
"2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 19 желтоқсандағы кезекті 11-сессиясының N 73 шешімінің 146-қосымшалары осы шешімнің 12,  3-қосымшаларына сәйкес жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы аудандық
мәслихатының кезектен тыс
15-сессиясының төрағасы                       Б. Нысанбаев
Қармақшы аудандық
мәслихат хатшысы                              М. Наятұлы
Қармақшы аудандық мәслихатының
2013 жылғы "8" мамырдағы
кезектен тыс 15-сессиясының
N 88 шешіміне 1-қосымша
Қармақшы аудандық мәслихатының
2012 жылғы "19" желтоқсандағы
кезекті 11-сессиясының N 73
шешіміне 1-қосымша
2013 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1.Кірістер

подпункт 4) пункта 4 изложить в следующей редакции:
"4) на выплату социальной помощи по оплате коммунальных услуг гражданам, проработавшим в годы Великой Отечественной войны в тылу не менее 6 месяцев - 37 392 тысяч тенге. Размер социальной помощи составляет 49 208 тенге для лиц, проживающих в сельской местности, 103 714 тенге для лиц, проживающих в городской местности;";
дополнить подпунктами 10), 11) пункта 4 следующего содержания:
"10) на благоустройство населенных пунктов – 246 608 тысяч тенге;
11) на оказание социальной помощи для обучения студентов из числа семей социально-уязвимых слоев населения по востребованным в регионе специальностям – 5 691 тысяч тенге.";
пункт 4-2 изложить в следующей редакции:
"4-2. Учесть, что в районном бюджете на 2013 год за счет средств республиканского бюджета предусмотрены целевые текущие трансферты на реализацию мероприятий в рамках Программы занятости 2020 – 67 031 тысяч тенге, в том числе:
1) на оплату труда участников, направленных на молодежную практику – 20 900 тысяч тенге;
2) на частичное субсидирование заработной платы – 24 049 тысяч тенге;
3) на переподготовку и повышение квалификации кадров – 9 438 тысяч тенге;
4) на обеспечение деятельности центров занятости населения – 12 644 тысяч тенге.";
дополнить подпунктом 3) пункта 5-1 следующего содержания:
"3) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда, в том числе на строительство жилья для очередников – 11 200 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 7-3 следующего содержания:
"7-3. Использовать (доиспользовать) в 2013 году, сохраняя его целевое назначение, неиспользованные (недоиспользованные) целевые трансферты на развитие, выделенные из областного бюджета в 2012 году на нижеследующие направления:
на разработку проектно-сметной документации с проведением государственной экспертизы строительства административного здания в кенте Жосалы Кармакшинского района и строительство – 29 655 тысяч тенге;
на завершение строительства стадиона в поселке Жосалы Кармакшинского района – 9 569 тысяч тенге.";
приложения 146 решения очередной 11 сессии Кармакшинского районного маслихата от 19 декабря 2012 года N 73 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" изложить согласно приложениям 123 к указанному решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель внеочередной
15-сессии Кармакшинского
районного маслихата                     Б. Нысанбаев
Секретарь Кармакшинского
районного маслихата                     М. Наятулы
Приложение 1
к решению внеочередной 15-сессии
Кармакшинского районного маслихата
от " 8 " мая 2013 года N 88
Приложение 1
к решению очередной 11 сессии
Кармакшинского районного маслихата
от "19" декабря 2012 года N 73
Районный бюджет на 2013 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1.Доходы