Отын сатып алу үшін әлеуметтік көмек көрсету туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 08 мамырдағы N 91 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2013 жылы 22 мамырда N 4453 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 12 тамыздағы N 03-11/143 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 12.08.2014  N 03-11/143 хатымен).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" 2005 жылғы 8 шілдедегі және "Білім туралы" 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңдарына сәйкес Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қармақшы ауданының ауылдық елдi мекендерiнде тұратын және жұмыс iстейтiн мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына, ауылдық жерде жұмыс істейтін білім берудің педагог қызметкерлеріне тұрғын үй-жайларды жылыту үшін отын сатып алуға бюджет қаражаты есебiнен 3 (үш) айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде біржолғы ақшалай өтемақы түрінде әлеуметтiк көмек берілсін.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Қармақшы аудандық
мәслихатының кезектен тыс
15-сессиясының төрағасы                  Б. Нысанбаев
Қармақшы аудандық
мәслихатының хатшысы                     М. Наятұлы

О предоставлении социальной помощи на приобретение топлива
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 08 мая 2013 года N 91. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 22 мая 2013 года за N 4453. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 12 августа 2014 года N 03-11/143)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 12.08.2014 N 03-11/143).
В соответствии Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" от 8 июля 2005 года и "Об образовании" от 27 июля 2007 года и Кармакшинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Предоставить социальную помощь в виде единовременной денежной компенсации в размере 3 (трех) месячных расчетных показателей за счет бюджетных средств на приобретение топлива для отопления жилых помещений специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах, педагогическим работникам образования, работающим в сельской местности Кармакшинского района.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной
15-сессии Кармакшинского
районного маслихата                         Б. Нысанбаев
Секретарь Кармакшинского
районного маслихата                         М. Наятұлы