2013 жылға арналған Қармақшы ауданының аумағында тұратын нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесін белгілеу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 10 шілдедегі N 4 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 19 шілдеде N 4475 тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қармақшы ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 03 ақпандағы N 253 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қармақшы ауданы әкімдігінің 03.02.2014 N 253 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 5-бабының 2-тармағына сәйкес Қармақшы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2013 жылға арналған Қармақшы ауданының аумағында тұратын нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесі осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қармақшы ауданы әкімінің орынбасары Ә. Қошалақовқа жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкімінің уақытша
міндетін атқарушы                            Е. Қалиев
Қармақшы ауданы әкімдігінің
2013 жылғы "10" шілдедегі
N 4 қаулысына қосымша
2013 жылға арналған Қармақшы ауданының аумағында тұратын нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесі
1. 21 жастан 29 жасқа дейінгі жастар.
2. 50 жастан асқан жұмыссыз тұлғалар.
3. Отбасында бірде-бір адам жұмыс істемейтін тұлғалары.
4. Бір жылдан ұзақ уақыт жұмыс істемейтін тұлғалар.
5. Техникалық және кәсіби білім беру оқу орындарының түлектері.

Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам, проживающих на территории Кармакшинского района на 2013 год
Постановление Кармакшинского районного акимата Кызылординской области от 10 июля 2013 года N 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 19 июля 2013 года N 4475. Утратило силу постановлением Кармакшинского районного акимата Кызылординской области от 03 февраля 2014 года N 253
Сноска. Утратило силу постановлением Кармакшинского районного акимата Кызылординской области от 03.02.2014 N 253.
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат Кармакшинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам, проживающих на территории Кармакшинского района на 2013 год, согласно приложению к данному постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Кармакшинского района Кошалакова А.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Временно исполняющий
обязанности акима района                       Калиев Е.
Приложение к постановлению
акимата Кармакшинского района
N 4 от "10" июля 2013 года
Дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам, проживающих на территории Кармакшинского района на 2013 год
1. Молодежь в возрасте от 21 до 29 лет.
2. Безработные лица, старше 50 лет.
3. Лица из семей, где нет ни одного работника.
4. Лица, длительное время, более одного года не работавшие.
5. Выпускники учебных заведений технического и профессионального образования.