"2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 19 желтоқсандағы кезекті 11-сессиясының N 73 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 28 тамыздағы N 119 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 3 қыркүйекте N 4505 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 08 сәуірдегі N 57 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші  жойылды - (Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 08.04.2014 N 57 хатымен).
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы N 95-IV кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 19 желтоқсандағы кезекті 11-сессиясының N 73 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4380 нөмірімен тіркелген, аудандық "Қармақшы таңы" газетінің 2013 жылғы 25 қаңтарда 7-8 санында жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
1), 2) тармақшалар мынадай редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 5 765 796 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 858 943 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 75 580 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 14 415 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4 816 858 мың теңге;
2) шығындар – 5 830 493 мың теңге;";
4 тармақ мынадай мазмұндағы 13), 14) тармақшалармен толықтырылсын:
"13) Қармақшы ауданы Жосалы кентіндегі N 121 орта мектебінің бу қазандығы ғимаратына күрделі жөндеу жұмыстарын жүргізуге – 9 635 мың теңге;
14) Қармақшы ауданы Жаңажол ауылдық округіндегі мәдениет үйі ғимаратын жылумен жабдықтау жүйесін қайта жаңғырту арқылы күрделі жөндеу жұмыстарын жүргізуге – 43 419 мың теңге.";
4-1 тармақтың 10) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"10) жергілікті атқарушы органдардың штат бірліктерін ұлғайтуға – 9 801 мың теңге.";
5-тармақтың 1) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"1) Жосалы кентіндегі әкімшілік ғимараттың құрылысына – 165 100 мың теңге;";
"2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 19 желтоқсандағы кезекті 11-сессиясының N 73 шешімінің 146-қосымшалары осы шешімнің 12,  3-қосымшаларына сәйкес жазылсын.

О внесении изменений и дополнений в решение очередной 11-сессии Кармакшинского районного маслихата от 19 декабря 2012 года N 73 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 28 августа 2013 года N 119. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 3 сентября 2013 года за N 4505. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 08 апреля 2014 года N 57)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 08.04.2014 N 57).
В соответствии с кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года N 95-IV "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кармакшинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение очередной 11-сессии Кармакшинского районного маслихата от 19 декабря 2012 года N 73 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4380, опубликовано в районном газете "Қармақшы таңы" от 25 января 2012 года N 7-8) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
подпункты 1), 2) изложить в следующей редакции:
"1) доходы – 5 765 796 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 858 943 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 75 580 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 14 415 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 4 816 858 тысяч тенге;
2) затраты – 5 830 493 тысяч тенге;";
дополнить подпунктами 13), 14) пункта 4 следующего содержания:
"13) на проведение капитального ремонта здания котельной средней школы N 121 поселка Жосалы Кармакшинского района – 9 635 тысяч тенге;
14) на проведение капитального ремонта здания Дома культуры с реконструкцией системы теплоснабжения в сельском округе Жанажол Кармакшинского района – 43 419 тысяч тенге.";
подпункт 10) пункта 4-1 изложить в следующей редакции:
"10) на увеличение штатной численности местных исполнительных органов – 9 801 тысяч тенге.";
подпункт 1) пункта 5 изложить в следующей редакции:
"1) на строительство административного здания в поселке Жосалы – 165 100 тысяч тенге;";
приложения 146 решения очередной 11 сессии Кармакшинского районного маслихата от 19 декабря 2012 года N 73 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" изложить согласно приложениям 123 к указанному решению.