"2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 19 желтоқсандағы кезекті 11-сессиясының N 73 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 5 желтоқсандағы N 137 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 10 желтоқсанда N 4553 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 08 сәуірдегі N 57 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші  жойылды - (Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 08.04.2014 N 57 хатымен).
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 19 желтоқсандағы кезекті 11-сессиясының N 73 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4380 нөмірімен тіркелген, аудандық "Қармақшы таңы" газетінің 2013 жылғы 25 қаңтарда жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1), 2) тармақшалар мынадай редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 5 831 732 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 849 464 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 77 170 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 22 309 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4 882 789 мың теңге;
2) шығындар – 5 886 902 мың теңге;";
4-тармақтың:
10), 11)-тармақшалары мынадай редакцияда жазылсын:
"10) елді мекендерді абаттандыруға – 284 283 мың теңге;
11) өңірге қажет мамандықтар бойынша әлеуметтік тұрғыдан халықтың осал тобы қатарынан білім алушы студенттерге әлеуметтік көмек көрсетуге – 5 629 мың теңге.";
4-1 тармақтың:
2), 6), 7)-тармақшалары мынадай редакцияда жазылсын:
"2) арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге – 5 190 мың теңге;";
"6) үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге – 15 000 мың теңге;
7) қорғаншыларға (қамқоршыларға) жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап-бағу үшін ай сайын ақша қаражатын төлеуге – 11 622 мың теңге;";
4-3 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"4-3. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджет қаржысы есебінен "Өңiрлердi дамыту" бағдарламасы шеңберiнде өңiрлердiң экономикалық дамытуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды iске асыруға – 42 558 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттің қаралғаны ескерілсін.";
"2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 19 желтоқсандағы кезекті 11-сессиясының N 73 шешімінің 16-қосымшалары осы шешімнің 1,  2-қосымшаларына сәйкес жазылсын.

О внесении изменений в решение очередной 11-сессии Кармакшинского районного маслихата от 19 декабря 2012 года N 73 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 5 декабря 2013 года N 137. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 10 декабря 2013 года за N 4553. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 08 апреля 2014 года N 57)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 08.04.2014 N 57).
В соответствии с кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кармакшинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение очередной 11-сессии Кармакшинского районного маслихата от 19 декабря 2012 года N 73 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4380, опубликовано в районном газете "Қармақшы таңы" от 25 января 2012 года) следующие изменения:
в пункте 1:
подпункты 1), 2) изложить в следующей редакции:
"1) доходы – 5 831 732 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 849 464 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 77 170 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 22 309 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 4 882 789 тысяч тенге;
2) затраты – 5 886 902 тысяч тенге;";
в пункте 4:
подпункты 10), 11) изложить в следующей редакции:
10) на благоустройство населенных пунктов – 284 283 тысяч тенге;
11) на оказание социальной помощи для обучения студентов из числа семей социально-уязвимых слоев населения по востребованным в регионе специальностям – 5 629 тысяч тенге.";
в пункте 4-1:
подпункты 2), 6), 7) изложить в следующей редакции:
"2) на введение стандартов специальных социальных услуг – 5 190 тысяч тенге;";
"6) на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому – 15 000 тысяч тенге;
7) на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей – 11 622 тысяч тенге;";
пункт 4-3 изложить в следующей редакции:
"4-3. Учесть, что в районном бюджете на 2013 год за счет средств республиканского бюджета предусмотрены целевые текущие трансферты на реализацию мер по содействию экономическому развитию
регионов в рамках Программы "Развитие регионов" - 42 558 тысяч тенге.";
приложения 16 решения очередной 11 сессии Кармакшинского районного маслихата от 19 декабря 2012 года N 73 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" изложить согласно приложениям 12 к настоящему решению.