"2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 19 желтоқсандағы кезекті 11-сессиясының N 73 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы N 141 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 25 желтоқсанда N 4563 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 08 сәуірдегі N 57 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші  жойылды - (Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 08.04.2014 N 57 хатымен).
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 19 желтоқсандағы кезекті 11-сессиясының N 73 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4380 нөмірімен тіркелген, аудандық "Қармақшы таңы" газетінің 2013 жылғы 25 қаңтарда жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет 123-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 5 834 224 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 849 464 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 77 170 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 22 309 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4 885 281 мың теңге;
2) шығындар – 5 889 394 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 94 438 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 111 649 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 17 211 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 17 527 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 17 527 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -167 135 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 167 135 мың теңге;
қарыздар түсімі – 111 649 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 17 211 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 72 697 мың теңге.";
4-1 тармақтың:
3)-тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"3) мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға – 16 313 мың теңге;";
6 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение очередной 11-сессии Кармакшинского районного маслихата от 19 декабря 2012 года N 73 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 25 декабря 2013 года N 141. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 25 декабря 2013 года за N 4563. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 08 апреля 2014 года N 57)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 08.04.2014 N 57).
В соответствии с кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кармакшинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение очередной 11-сессии Кармакшинского районного маслихата от 19 декабря 2012 года N 73 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4380, опубликовано в районном газете "Қармақшы таңы" от 25 января 2012 года ) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2013-2015 годы согласно приложениям 123 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 834 224 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 849 464 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 77 170 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 22 309 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4 885 281 тысяч тенге;
2) затраты – 5 889 394 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 94 438 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 111 649 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 17 211 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 17 527 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 17 527 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -167 135 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета   167 135 тысяч тенге;
поступление займов – 111 649 тысяч тенге;
погашение займов – 17 211 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 72 697 тысяч тенге.";
в пункте 4-1:
подпункт 3) изложить в следующей редакции:
"3) на реализацию мер социальной поддержки специалистов – 16 313 тысяч тенге;";
пункт 6 изложить в следующей редакции:

"6. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджет қаржысы есебінен мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға берілетін бюджеттік кредиттерге – 111 649 мың теңге қаралғаны ескерілсін.";
"2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 19 желтоқсандағы кезекті 11-сессиясының N 73 шешімінің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жазылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап пайда болған қатынастарға таралады.
Қармақшы аудандық
мәслихатының кезекті
24-сессиясының төрағасы                      М. Бекбаев
Қармақшы аудандық
мәслихат хатшысы
М. Наятұлы
Қармақшы аудандық мәслихатының
2013 жылғы "25" желтоқсандағы
кезекті 24 сессиясының
N 141 шешіміне 1-қосымша
Қармақшы аудандық мәслихатының
2012 жылғы "19" желтоқсандағы
кезекті 11-сессиясының N 73
шешіміне 1-қосымша
2013 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1.Кірістер

"6. Учесть, что в районном бюджете на 2013 год за счет средств республиканского бюджета предусмотрены бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов – 111 649 тысяч тенге.";
приложение 1 решения очередной 11 сессии Кармакшинского районного маслихата от 19 декабря 2012 года N 73 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" изложить согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2013 года.
Председатель очередной
24-сессии Кармакшинского
районного маслихата               М. Бекбаев
Секретарь Кармакшинского
районного маслихата               М. Наятулы
Приложение 1
к решению очередной 24 сессии
Кармакшинского районного маслихата
от "25" декабря 2013 года N 141
Приложение 1
к решению очередной 11 сессии
Кармакшинского районного маслихата
от "19" декабря 2012 года N 73
Районный бюджет на 2013 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1.Доходы