2013 жылға арналған Жаңақорған ауданының аумағында тұратын нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесін белгілеу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 13 қыркүйектегі N 450 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 4 қазанда N 4523 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 Заңының 31-бабының 2-тармағына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 149 Заңының 5-бабының 2-тармағына сәйкес Жаңақорған ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2013 жылға арналған Жаңақорған ауданының аумағында тұратын нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесі осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А. Ибрагимовке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Жаңақорған ауданының әкімі
С. Тауипбаев
Жаңақорған ауданы әкімдігінің
2013 жылғы "13" қыркүйектегі
N 450 қаулысына қосымша
2013 жылға арналған Жаңақорған ауданының аумағында тұратын нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесі
1. 21 жастан 29 жасқа дейінгі жастар.
2. 50 жастан асқан жұмыссыз тұлғалар.
3. Отбасында бірде-бір адам жұмыс істемейтін тұлғалар.
4. Ұзақ уақыт жұмыс істемейтін тұлғалар.
5. Техникалық және кәсіби білім беру оқу орындарының түлектері.

Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам, проживающих на территории Жанакорганского района на 2013 год
Постановление акимата Жанакорганского района Кызылординской области от 13 августа 2013 года N 450. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 4 октября 2013 года N 4523. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 149 "О занятости населения" акимат Жанакорганского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам, проживающих на территории Жанакорганского района на 2013 год согласно приложению к данному постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Ибрагимова А.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Жанакорганского района
С. Тауипбаев
Приложение к постановлению
акимата Жанакорганского района
от "13" сентября 2013 года N 450
Дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам, проживающих на территории Жанакорганского района на 2013 год
1. Молодежь в возрасте от 21 до 29 лет.
2. Безработные лица старше 50 лет.
3. Лица из семей, где нет ни одного работника.
4. Лица, длительное время более одного года не работающие.
5. Выпускники учебных заведений технического и профессионального образования.