2013 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 31 қазандағы N 476 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 20 қарашада N 4541 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6-бабы 4-тармағының 8-1)-тармақшасына сәйкес Жаңақорған ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес 2013 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Жаңақорған ауданы әкімінің орынбасары Қ. Бүркітбаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданы әкімінің
уақытша міндетін атқарушы
С. Идирисов
Жаңақорған ауданы әкімдігінің
2013 жылғы "31" қазандағы
N 476 қаулысына қосымша
2013 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
N
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту ұйымдарының әкiмшiлiк-аумақтық орналасуы
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту ұйымдарының тәрбиеленушiлер саны
Мектепке дейiнгi ұйымдарда қаржыландырудың жан басына шаққанда бiр айдағы мөлшерi (теңге)
Мектепке дейiнгi ұйымдар ата-аналарының бiр айдағы төлемақы мөлшерi (теңге)
Мемлекеттік мектепке дейінгі ұйымдардағы ата-ана төлем ақысының ай сайынғы мөлшері
(Алты еселенген айлық есептік көрсеткіштен артық емес)
Мемлекеттік білім беру тапсырысы бойынша қызмет алатын жекеменшік мектепке дейінгі ұйымдардағы ата-ана төлем ақысының ай сайынғы мөлшері
(Он еселенген айлық есептік көрсеткіштен артық емес)
1
Жаңақорған ауданы

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размеров подушевого финансирования и родительской платы на 2013 год
Постановление акимата Жанакорганского района Кызылординской области от 31 октября 2013 года N 476. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 20 ноября 2013 года N 4541. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат Жанакорганского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2013 год согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Жанакорганского района Буркитбаева К.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Временно исполняющий обязанности
акима Жанакорганского района
Идирисов С.
Приложение
к постановлению акимата
Жанакорганского района
от "31" октября 2013 года N 476
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2013 год
N
Административно-территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования в дошкольных организациях в месяц (тенге)
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
Размер родительской платы в государственных дошкольных организациях в месяц
(Не более шестикратного месячного расчетного показателя)
Размер родительской платы в частных дошкольных организациях, получающих услуги по государственному заказу в месяц
(Не более десятикратного месячного расчетного показателя)
1
Жанакорганский район