"2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы кезекті XII сессиясының N 96 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2013 жылғы 4 қарашадағы N 176 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 11 қарашада N 4535 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2014 жылғы 27 қаңтардағы N 03-11/15 хатымен)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 27.01.2014 N 03-11/15 хатымен).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексi" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексiне және "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Сырдария аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы кезекті ХІІ сессиясының N 96 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік Тіркеу тізілімінде 2013 жылғы 08 қаңтарда N 4381 болып тіркелген, 2013 жылғы 12 қаңтарда "Тіршілік тынысы" газетінің N 4 жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 1) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
"кірістер – 5 013 520 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 171 993 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 35 588 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 11 707 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 2 794 232 мың теңге";
1–тармақтың 2) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
"шығындар – 6 011 810 мың теңге";
1–тармақтың 3) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
"таза бюджеттік кредит беру – 97 123 мың теңге";
бюджеттік кредиттер - 109 053 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 11 930 мың теңге";
1–тармақтың 4) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
"қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 98 713 мың теңге,оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 98 713 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0";
1–тармақтың 5) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
"бюджет тапшылығы (профициті) – (- 1 194 126) мың теңге";
1–тармақтың 6) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
"бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 194 126 мың теңге".
Аталған шешімнің 1–қосымшасы осы шешімнің 1–қосымшасына сәйкес редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение очередной XII сессии районного маслихата от 20 декабря 2012 года N 96 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 4 ноября 2013 года N 176. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 11 ноября 2013 года за N 4535. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 27 января 2014 года N 03-11/15)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 27.01.2014 N 03-11/15).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Сырдарьинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение очередной ХІІ сессии районного маслихата от 20 декабря 2012 года N 96 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 08 января 2013 года N 4381, опубликовано в газете "Тіршілік тынысы" от 12 января 2013 года N 4) следующие изменения:
подпункт 1) пункта 1 изложить в следующей редакции:
"доходы – 5 013 520 тысяч тенге, в том числе:
по налоговым поступлениям – 2 171 993 тысяч тенге;
по неналоговым поступлениям – 35 588 тысяч тенге;
по поступлениям от продажи основного капитала – 11 707 тысяч тенге;
по поступлениям трансфертов – 2 794 232 тысяч тенге";
подпункт 2) пункта 1 изложить в следующей редакции:
"затраты – 6 011 810 тысяч тенге";
подпункт 3) пункта 1 изложить в следующей редакции:
"чистое бюджетное кредитование – 97 123 тысяч тенге";
бюджетные кредиты – 109 053 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 11 930 тысяч тенге";
подпункт 4) пункта 1 изложить в следующей редакции:
"сальдо от операций с финансовыми активами – 98 713 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 98 713 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0";
подпункт 5) пункта 1 изложить в следующей редакции:
"дефицит (профицит) бюджета – (- 1 194 126) тысяч тенге;
подпункт 6) пункта 1 изложить в следующей редакции:
"финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 194 126 тысяч тенге".
Приложение 1 к указанному решению изложить в редакции согласно  приложению 1 к настоящему решению.