Маңғыстау облысындағы субсидиялауға жататын 2013 жылға арналған әлеуметтік мәні бар залалды маршруттар тізбесін бекіту туралы
Маңғыстау облысы мәслихатының 2013 жылғы 27 ақпандағы N 9/123 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 1 сәуірде N 2233 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
«Әлеуметтік мәні бар жолаушылар тасымалдауларын жүзеге асырумен байланысты тасымалдаушылардың залалдарын бюджет қаражаты есебінен субсидиялау қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 5 қыркүйектегі № 1014 қаулысының 11 - тармағына сәйкес облыстық мәслихат  ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Маңғыстау облысындағы субсидиялауға жататын 2013 жылға арналған әлеуметтік мәні бар залалды маршруттар тізбесі осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                         Ж. Дәрменов
Облыстық мәслихат
хатшысыБ.                               Жүсіпов
«КЕЛІСІЛДІ»
Маңғыстау облысының жолаушылар
көлігі және автомобиль жолдары
басқармасының бастығы
Ө. Бисақаев
27 ақпан 2013 ж.
Облыстық мәслихаттың
2013 жылғы 27 ақпандағы
№ 9/123 шешіміне қосымша
Автомобиль көлігімен жолаушылар тасымалындағы
әлеуметтік мәні бар залалды маршруттардың тізбесі
1. «Ақтау – Жетібай – Ақтау» маршруты
2. «Ақтау – Құрық – Ақтау» маршруты
3. «Ақтау – Форт- Шевченко – Ақтау» маршруты

Об утверждении перечня социально значимых убыточных маршрутов, подлежащих субсидированию в Мангистауской области на 2013 год
Решение Мангистауского областного маслихата от 27 февраля 2013 года N 9/123. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 01 апреля 2013 года за N 2233
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 11 постановления Правительства Республики Казахстан от 5 сентября 2011 года № 1014 «Об утверждении Правил субсидирования за счет бюджетных средств убытков перевозчиков, связанных с осуществлением социально значимых перевозок пассажиров» областной маслихат решил:
1. Утвердить перечень социально значимых убыточных маршрутов, подлежащих субсидированию, в Мангистауской области на 2013 год согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                     Ж. Дарменов
Секретарь областного
маслихата                               Б. Жусупов
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник управления пассажирского
транспорта и автомобильных
дорог Мангистауской области
У. Бисакаев
27 февраля 2013 г.
Приложение
к решению областного маслихата
от 27 февраля 2013 года № 9/123
Перечень социально значимых убыточных
маршрутов по перевозке пассажиров автомобильным транспортом
1. Маршрут «Актау – Жетыбай – Актау»
2. Маршрут «Актау – Курык – Актау»
3. Маршрут «Актау – Форт -Шевченко – Актау»