Түпқараған ауданының Баутин поселкесін "ауыл" санатына жатқызу туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2013 жылғы 02 шілдедегі № 189 қаулысы және Маңғыстау облысы мәслихатының 2013 жылғы 02 шілдедегі № 11/165 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінің 2013 жылғы 03 шілдеде № 2260 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Түпқараған аудандық мәслихаты мен Түпқараған ауданы әкімдігінің Түпқараған ауданының Баутин поселкесін «ауыл» санатына жатқызу туралы ұсынысын қарай келіп және «Қазақстан Республикасының әкімшілік - аумақтық құрылыcы туралы» 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы заңының 11-бабының 3) тармақшасына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТТІ және облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Түпқараған ауданының Баутин поселкесі «ауыл» санатына жатқызылсын.
2. Осы қаулы мен шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және олар алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                             А. Айдарбаев
Сессия төрағасы                         М. Ибағаров
Облыстық
мәслихат хатшысы                        Б. Жүсіпов

Об отнесении поселка Баутино Тупкараганского района к категории "село"
Постановление Мангистауского областного акимата от 02 июля 2013 года № 189 и решение Мангистауского областного маслихата от 02 июля 2013 года № 11/165. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 03 июля 2013 года за № 2260
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Рассмотрев предложение Тупкараганского районного маслихата и акимата Тупкараганского района об отнесении поселка Баутино Тупкараганского района к категории «село», и в соответствии с подпунктом 3) статьи 11 Закона Республики Казахстан «Об административно - территориальном устройстве Республики Казахстан» от 8 декабря 1993 года акимат области ПОСТАНОВИЛ и областной маслихат РЕШИЛ:
1. Отнести поселок Баутино Тупкараганского района к категории «село».
2. Настоящее постановление и решение вступают в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводятся в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования
Аким области                            А. Айдарбаев
Председатель сессии                     М. Ибагаров
Секретарь
областного маслихата                    Б. Жусупов