Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға облыстық бюджет қаражатынан ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерді субсидиялаудың кейбір мәселелері туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2013 жылғы 09 тамыздағы № 241 қаулысы. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 26 тамызда № 2287 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Маңғыстау облысы әкімі аппаратының басшысының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 08-37-2617 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Маңғыстау облысы әкімі аппаратының басшысының 25.12.2015 № 08-37-2617 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
«Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 наурыздағы № 221 қаулысына сәйкес, облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналар бекітілсін:
1) осы қаулының 1–қосымшасына сәйкес басым дақылдардың тізбесі және көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар - жағар май материалдары мен басқа да тауарлық - материалдық құндылықтардың құнын арзандатуға арналған субсидиялар нормалары;
2) осы қаулының 2–қосымшасына сәйкес субсидияланатын тыңайтқыш түрлері және өндірушілер сатқан тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограммына) арналған субсидиялар нормалары;
3) осы қаулының 3–қосымшасына сәйкес субсидияланатын тыңайтқыш түрлері және тыңайтқыш жеткізушіден және (немесе) шетелдік тыңайтқыш өндірушілерден сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограммына) арналған субсидиялар нормалары.
2. Субсидия берілу мерзімі - 2013 жыл, қаржыландыру көзі – Маңғыстау облысының ағымдағы қаржы жылының бюджеті болып анықталсын.
3. «Облыстық ауыл шаруашылығы басқармасы» мемлекеттік мекемесі (К. Ерғалиев):
осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын және Маңғыстау облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналасуын қамтамасыз етсін;
заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Ә.А. Шөжеғұловқа жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Облыс әкiмi                             А. Айдарбаев
«КЕЛІСІЛДІ»
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің
міндетін атқарушы
М.Т. Умирьяев
09 тамыз 2013 ж.
Маңғыстау облысының
қаржы басқармасының басшысы
М.Б. Альбекова
09 тамыз 2013 ж
Маңғыстау облысының экономика
және бюджеттік жоспарлау басқармасы
басшысының міндетін атқарушы
Ж.Ұ. Ұланова
09 тамыз 2013 ж.
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2013 жылғы 09 тамыздағы
№ 241 қаулысына 1 - қосымша
Басым дақылдардың тізбесі және көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар - жағар май материалдары мен басқа да тауарлық - материалдық құндылықтардың құнын арзандатуға арналған субсидиялар нормалары
р/б
Басым ауыл шаруашылығы дақылдарының атауы
1 гектарға арналған бюджеттік субсидияның нормалары, теңге
1.
Көкөніс және бақша дақылдары

О некоторых вопросах субсидирования сельхозтоваропроизводителей из средств областного бюджета на повышение урожайности и качества продукции растениеводства
Постановление акимата Мангистауской области от 09 августа 2013 года № 241. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 26 августа 2013 года за № 2287. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Руководителя аппарата акима Мангистауской области от 25 декабря 2015 года № 08-37-2617)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Руководителя аппарата акима Мангистауской области от 25.12.2015 № 08-37-2617).
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года № 221 «Об утверждении Правил субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства», акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить:
1) перечень приоритетных культур и нормы субсидий на удешевление стоимости горюче - смазочных материалов и других товарно - материальных ценностей, необходимых для проведения весенне - полевых и уборочных работ согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
2) виды субсидируемых удобрений и нормы субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, реализованных производителями согласно приложению 2 к настоящему постановлению;
3) виды субсидируемых удобрений и нормы субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у поставщика удобрений и (или) у иностранных производителей удобрений согласно приложению 3 к настоящему постановлению.
2. Определить сроком субсидирования – 2013 год, источником финансирования – бюджет Мангистауской области текущего финансового года.
3. Государственному учреждению «Областное управление сельского хозяйства» (К. Ергалиев):
обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в средствах массовой информации и размещение на интернет - ресурсе акимата Мангистауской области;
в установленном законодательством порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Чужегулова А.А.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                            А. Айдарбаев
«СОГЛАСОВАНО»
Исполняющий обязанности
министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
Умирьяев М.Т.
09 августа 2013 г.
Руководитель управления финансов
Мангистауской области
Альбекова М.Б.
09 августа 2013 г.
Исполняющий обязанности
руководителя управления экономики
и бюджетного планирования
Мангистауской области
Уланова Ж.У.
09 августа 2013 г.
Приложение 1
к постановлению акимата
Мангистауской области
от 09 августа 2013 года № 241
Перечень приоритетных культур и нормы субсидий на удешевление стоимости горюче - смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ
п/п
Наименование приоритетных сельскохозяйственных культур
Нормы бюджетных субсидий на 1 гектар, тенге
1.
Овощные и бахчевые

Тыңайтқыштардың (органикалық қоспағанда) құнын және ауыл шаруашылығы дақылдарын отандық өндірушілер өндірген (формуляциялаған) гербицидтермен өңдеуге жұмсалған шығындардың құнын арзандатуға арналған іс-шараларға қажетті қаражаттың көлемі 13 314 000 теңге (он үш миллион үш жүз он төрт мың теңге).

Объем финансовых средств на реализацию мероприятий по удешевлению стоимости удобрений (за исключением органических) и стоимости затрат на обработку сельскохозяйственных культур гербицидами, произведенными (формулированными) отечественными производителями, составляет 13 314 000 тенге (тринадцать миллионов триста четырнадцать тысяч тенге).