"Қарақия ауданының Болашақ селолық округін құру туралы" Маңғыстау облысы әкімдігінің 2012 жылғы 5 желтоқсандағы № 308 қаулысына және Маңғыстау облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 7/82 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 344 қаулысы және Маңғыстау облыстық мәслихатының 2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 13/204 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 10 қаңтарда № 2334 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қарақия аудандық мәслихаты мен Қарақия ауданы әкімдігінің Қарақия ауданының Болашақ ауылдық округін құру туралы ұсынысын қарай келіп, «Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «Қарақия ауданының Болашақ селолық округін құру туралы» Маңғыстау облысы әкімдігінің 2012 жылғы 5 желтоқсандағы № 308 қаулысына және Маңғыстау облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 7/82 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2195 болып тіркелген, 2013 жылғы 19 қаңтарда «Маңғыстау» газетінде жарияланған) төмендегідей өзгерістер енгізілсін:
1 және 2-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
«1. Қарақия ауданында әрқайсысының халық саны кемінде 50 адамды құрайтын Болашақ және Бопай станциялары негізінде Болашақ және Бопай ауылдары құрылсын.
Әрқайсысының халық саны 50 адамнан кем Бестөрткүл, Құрмаш, Тайғыр разъездері Болашақ ауылының құрамында есепке алынсын.
Әрқайсысының халық саны 50 адамнан кем Ақбөбек, Бастау разъездері Бопай ауылының құрамында есепке алынсын.
2. Осы қаулы мен шешімнің қосымшасына сәйкес Болашақ және Бопай ауылдарының негізінде Қарақия ауданында жалпы аумағы 15043,26 га құрайтын және орталығы Болашақ ауылы болатын Болашақ ауылдық округі құрылсын.».
2. Осы қаулы мен шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және олар алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                             А. Айдарбаев
Сессия төрағасы                         Р. Борашов
Облыстық
мәслихат хатшысы                        Б. Жүсіпов

О внесении изменений в постановление акимата Мангистауской области от 5 декабря 2012 года № 308 и решение Мангистауского областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 7/82 "Об образовании сельского округа Болашак Каракиянского района"
Постановление акимата Мангистауской области от 10 декабря 2013 года № 344 и решение маслихата Мангистауской области от 10 декабря 2013 года № 13/204. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 10 января 2014 года № 2334
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Рассмотрев предложение Каракиянского районного маслихата и акимата Каракиянского района об образовании сельского округа Болашак Каракиянского района, и в соответствии с Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно - территориальном устройстве Республики Казахстан», акимат области ПОСТАНОВИЛ и областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в постановление акимата Мангистауской области от 5 декабря 2012 года № 308 и решение Мангистауского областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 7/82 «Об образовании сельского округа Болашак Каракиянского района» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2195, опубликовано 19 января 2013 года в газете «Огни Мангистау») следующие изменения:
пункты 1 и 2 изложить в следующей редакции:
«1. Образовать в Каракиянском районе села Болашак и Бопай на базе станций Болашак и Бопай, в которых численность населения составляет не менее 50 человек в каждом.
Разъезды Бесторткул, Курмаш, Тайгыр, с населением менее 50 человек в каждом, учитывать в составе села Болашак.
Разъезды Акбобек, Бастау, с населением менее 50 человек в каждом, учитывать в составе села Бопай.
2. На основании сел Болашак и Бопай в Каракиянском районе образовать сельский округ Болашак с центром в селе Болашак общей площадью 15043,26 га согласно приложению к данному постановлению и решению.».
2. Настоящее постановление и решение вступают в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводятся в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Аким области                            А. Айдарбаев
Председатель сессии                     Р. Борашов
Секретарь
областного маслихата                    Б. Жусупов