Қалалық мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 8/89 "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2013 жылғы 23 тамыздағы № 14/138 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 09 қыркүйекте № 2291 тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет кодексінің 109 бабы 5 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына және облыстық мәслихаттың 2013 жылғы 16 тамыздағы № 12/172 «Облыстық мәслихаттың 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 7/77 «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы» шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2013 жылы 26 тамызда № 2288 болып тіркелген) сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қалалық мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 8/89 «2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2012 жылғы 29 желтоқсанда № 2186 болып тіркелген, 2013 жылғы 1 қаңтардағы № 1-2 «Маңғыстау» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет 1 қосымшаға сәйкес, соның ішінде 2013 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 17 023 007,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 10 401 294,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 553 221 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 629 074 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5 439 418 мың теңге;
2) шығындар – 17 712 272,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 6 147 500 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 6 147 500 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 6 836 764,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 836 764,8 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 6 147 500 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 689 264,8 мың теңге.
Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2 тармақтағы:

О внесении изменений и дополнения в решение городского маслихата от 20 декабря 2012 года № 8/89 "О городском бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Актауского городского маслихата Мангистауской области от 23 августа 2013 года № 14/138. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 09 сентября 2013 года № 2291
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением областного маслихата от 16 августа 2013 года № 12/172 «О внесении изменений в решение областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 7/77 «Об областном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2288 от 26 августа 2013 года), городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 20 декабря 2012 года № 8/89 «О городском бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2186 от 29 декабря 2012 года, опубликовано в газете «Огни Мангистау» от 1 января 2013 года № 1-2) следующие изменения и дополнение:
Утвердить городской бюджет на 2013-2015 годы, согласно приложению 1, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 17 023 007,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10 401 294,8 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 553 221 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 629 074 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 439 418 тысяч тенге;
2) затраты – 17 712 272,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 6 147 500 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 6 147 500 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 6 836 764,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 836 764,8 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 6 147 500 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 689 264,8 тысяч тенге.
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
В пункте 2:

2 абзацтағы «12,9» саны «15,0» санымен ауыстырылсын;
3 абзацтағы «13,0» саны «15,0» санымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы 5 абзацпен толықтырылсын:
«Төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы – 100 пайыз»;
4 қосымшада:
07.467.073 бюджеттік бағдарламасы келесі мазмұндағы жаңа редакцияда жазылсын: «Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді салу және (немесе) реконструкциялау».
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                         Бүркітбаев А.
Мәслихат хатшысы                        М. Молдағұлов
«КЕЛІСІЛДІ»
«Ақтау қалалық экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің басшысы
А. Ким
2013 жыл 23 тамыз
Қалалық мәслихаттың
2013 жылғы 23 тамыздағы
№ 14/138 шешіміне
1-қосымша
2013 жылға арналған Ақтау қаласының бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы

в абзаце 2 цифру «12,9» заменить цифрой «15,0»;
в абзаце 3 цифру «13,0» заменить цифрой «15,0»;
дополнить абзацем 5 следующего содержания:
«индивидуальный подоходный налог с доходов, не облагаемых у источника выплаты – 100 процентов»;
в приложении 4:
бюджетную программу 07.467.073 изложить в новой редакции следующего содержания: «Строительство и реконструкция объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020».
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                     А. Буркитбаев
Секретарь маслихата                     М. Молдагулов
«СОГЛАСОВАНО»
Руководитель государственного
учреждения «Актауский
городской отдел экономики и
бюджетного планирования»
А. Ким
23 августа 2013 года
Приложение 1
к решению городского маслихата
от 23 августа 2013 года № 14/138
Бюджет города Актау на 2013 год
категория
Сумма тыс. тенге
класс
подкласс
Наименование