Қалалық мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 8/89 "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2013 жылғы 12 желтоқсандағы № 16/150 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 13 желтоқсанда № 2315 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңына және облыстық мәслихаттың 2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 13/189 «Облыстық мәслихаттың 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 7/77 «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы» шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2013 жылы 11 желтоқсанда № 2311 болып тіркелген) сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қалалық мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 8/89 «2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2012 жылғы 29 желтоқсанда № 2186 болып тіркелген, 2013 жылғы 1 қаңтардағы № 1-2 «Маңғыстау» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет 1 қосымшаға сәйкес, соның ішінде 2013 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 16 744 958,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 10 505 283,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 340 507,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 737 799,7 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5 161 368,2 мың теңге;
2) шығындар – 17 434 222,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 4 290 500,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 4 290 500,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 4 979 764,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 979 764,8 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 4 290 500,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 689 264,8 мың теңге.
Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2 тармақтағы:
2 абзацтағы «15,0» саны «15,6» санымен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение городского маслихата от 20 декабря 2012 года № 8/89 "О городском бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Актауского городского маслихата Мангистауской области от 12 декабря 2013 года № 16/150. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 13 декабря 2013 года № 2315
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением областного маслихата от 10 декабря 2013 года № 13/189 «О внесении изменений в решение областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 7/77 «Об областном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2311 от 11 декабря 2013 года), городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 20 декабря 2012 года № 8/89 «О городском бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2186 от 29 декабря 2012 года, опубликовано в газете «Огни Мангистау» от 1 января 2013 года № 1-2) следующие изменения:
Утвердить городской бюджет на 2013-2015 годы, согласно приложению 1, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 16 744 958,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10 505 283,1 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 340 507,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 737 799,7 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 161 368,2 тысяч тенге;
2) затраты – 17 434 222,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 4 290 500,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 4 290 500,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 4 979 764,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 979 764,8 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 4 290 500,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 689 264,8 тысяч тенге.
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
В пункте 2:
в абзаце 2 цифру «15,0» заменить цифрой «15,6»;