2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2013 жылғы 12 желтоқсандағы № 23/195 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 28 желтоқсанда № 2329 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына және Маңғыстау облыстық мәслихаттың 2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 13/188 «2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2323 болып тіркелген) сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджет қосымшаға сәйкес бекітілсін, оның ішінде 2014 жылға келесідей көлемдерде:
1) кірістер – 17 891 471 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 11 699 638 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 187 062 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 30 108 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 5 974 663 мың теңге;
2) шығындар – 18 383 515 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 492 045 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 492 045 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 24.11.2014 № 34/267 (жарияланғаннан кейін 10 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2014 жылға қала бюджетінің кірістерді бөлу нормативтері мына мөлшерде белгіленсін:
1) төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы – 50,4 пайыз;
2) төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы – 100 пайыз;
3) төлем көзінен салық салынатын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы – 100 пайыз;
4) төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы – 100 пайыз;
5) әлеуметтік салық – 50,4 пайыз.
Ескерту. 2-тармаққа өзгерістер енгізілді - Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 24.11.2014 № 34/267 (жарияланғаннан кейін 10 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

О городском бюджете на 2014-2016 годы
Решение маслихата города Жанаозен Мангистауской области от 12 декабря 2013 года № 23/195. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 28 декабря 2013 года № 2329
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением областного маслихата от 10 декабря 2013 года № 13/188 «Об областном бюджете на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2323), городской маслихат РЕШИЛ:
1.Утвердить городской бюджет на 2014-2016 годы согласно приложению, в том числе на 2014 год, в следующих объемах:
1) доходы – 17 891 471 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 11 699 638 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 187 062 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 30 108 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 5 974 663 тысячи тенге;
2) затраты – 18 383 515 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 492 045 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –  492 045 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 24.11.2014 № 34/267(вводится в действие через 10 дней после опубликование).
2. Установить на 2014 год нормативы распределения доходов в бюджет города в следующих размерах:
1) индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты – 50,4 процентов;
2) индивидуальный подоходный налог с доходов, необлагаемых у источника выплаты – 100 процентов;
3) индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, облагаемых у источника выплаты – 100 процентов;
4) индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, необлагаемых у источника выплаты – 100 процентов;
5) социальный налог – 50,4 процентов.
Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенными решением Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 24.11.2014 № 34/267(вводится в действие через 10 дней после опубликование).

3. 2014 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер және кредиттер көзделгені ескерілсін, олардың қолдану тәртібі қала әкімдігінің қаулысының негізінде анықталады:
мектепке дейінгі білім ұйымдарында білім алу мемлекеттік тапсырысты іске асыру;
негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыру;
үшдеңгейлік жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру;
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы шеңберінде еңбекақыны ішінара субсидиялау;
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы шеңберінде жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету;
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы шеңберінде жастар тәжірибесі;
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы шеңберінде кадрдың біліктілігін арттыру және қайта даярлау;
Жаңаөзен қаласында кәсіпкерлікті қолдау;
Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде жобаларды іске асыру үшін кредиттер бойынша пайыздық ставканы субсидиялау;
Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде жаңа өндірістерді дамытуға гранттар беру;
Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды ағымдағы жайластыру;
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру;
Моноқалалардағы кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесуге кредит беру.
«Жұмыспен қамту 2020 Жол картасы» бағдарламасы шеңберінде кадрдың кәсіби біліктілігін арттыру;
2014 жылдың 1 сәуірінен бастап жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындар қызметкерлері, сондай-ақ мемлекеттік мекеменің мемлекеттік қызметкерлері болып табылмайтын қызметкерлерінің лауазымдық жалақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін 10 пайыз көлемінде ай сайынғы үстемеақы төлеу.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 15.09.2014 № 32/254 (жарияланғаннан кейін 10 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. 2014 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттері көзделгені ескерілсін, олардың қолдану тәртібі қала әкімдігінің қаулысының негізінде анықталады:
білім объектілерін дамыту;
сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту;
коммуналдық шаруашылығын дамыту;
жылу-энергетикалық жүйені дамыту;
моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру.
5. Құқық беруге:
1) біржолғы әлеуметтік көмек:
мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына, қалалық мәслихаттың шешіміне сәйкес;

3. Учесть что в городском бюджете на 2014 год предусмотрены целевые текущие трансферты и кредиты из республиканского бюджета, порядок использования которых определяется на основании постановления акимата города:
реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования;
повышение доплат труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе;
частичное субидирование заработной платы в рамках Программы занятости 2020;
обеспечение деятельности центров занятости населения в рамках Программы занятости 2020;
молодежная практика в рамках Программы занятости 2020;
переподготовка и повышение квалификации кадров в рамках Программы занятости 2020;
поддержка предпринимательства города Жанаозен;
субсидирование процентной ставки по кредитам для реализации проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы;
предоставление грантов на развитие новых производств в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы;
текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы;
ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020;
кредитование на содействие развитию предпринимательства в моногородах;
повышение профессиональной квалификации кадров в рамках программы «Дорожная карта занятости 2020»;
выплата ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов в размере 10 процентов с 1 апреля 2014 года.
Сноска. Пункт 3 - в редакции решения Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 15.09.2014 № 32/254(вводится в действие через 10 дней после опубликование).
4. Учесть что в городском бюджете на 2014 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета, порядок использования которых определяется на основании постановления акимата города:
развитие объектов образования;
развитие системы водоснабжения и водоотведения;
развитие коммунального хозяйства;
развитие теплоэнергетической системы;
реализация бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы.
5. Представить право:
1) единовременную социальную помощь:
нуждающим отдельным категориям граждан, на основании решения городского маслихата;

2) Қазақстан Республикасының мемлекеттік мерекелері мен атаулы күндер құрметіне біржолғы әлеуметтік көмек:
Наурыз мерекесіне (22 наурыз):
«Алтын алқа», «Күміс алқа» алқаларымен марапатталған көп балалы аналарға 2 айлық есептік көрсеткіш көлемінде;
Ұлы Жеңіс күніне (9 мамыр):
Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне 100 000 теңге көлемінде;
Жеңілдіктері мен кепілдіктері жағынан Ұлы Отан соғысының мүгедектеріне теңестірілген тұлғаларға 60 000 теңге көлемінде;
жеңілдіктері мен кепілдіктері жағынан Ұлы Отан соғысының қатысушыларына теңестірілген тұлғаларға 50 000 теңге көлемінде;
Ұлы Отан соғысы жылдарында қаза болған ардагерлерінің қайта тұрмыс құрмаған жесірлеріне 40 000 теңге көлемінде;
Ұлы Отан соғысы кезіндегі қажырлы еңбегі үшін орден, медальдарімен марапатталған және де марапатталмаған, 1941 жылғы 22 маусым мен 1945 жылғы 9 мамыр аралығында алты айдан кем емес жұмыс істегендер (қызмет еткендер) және тыл еңбеккерлеріне 10 000 теңге көлемінде;
1988-1989 жылдардағы Чернобыль АЭС-індегі апаттың зардаптарын жоюға қатысқандарға 20 000 теңге көлемінде;
Ұлы Отан соғысының қатысушыларына теңестірілгендердің басқа да санаттарының адамдарына 10 000 теңге көлемінде;
Конституция күніне (30 тамыз):
асыраушысынан айырылу жағдайына байланысты мемлекеттік арнаулы жәрдем ақы алушыларға (балаларға) 8 айлық есептік көрсеткіш көлемінде;
Қазақстан Республикасы алдында сіңірген ерекше еңбегі үшін зейнетақы тағайындалған тұлғаларға 60 айлық есептік көрсеткіш көлемінде;
Маңғыстау облысы алдында сіңірген ерекше еңбегі үшін дербес зейнетақы тағайындалған тұлғаларға 36 айлық есептік көрсеткіш көлемінде;
Мүгедектер күніне (6 қазан):
I, II, III топтағы мүгедектер, 16 жастан 18 жасқа дейінгі мүгедек балалар және 16 жасқа дейінгі мүгедек балаларға 5 айлық есептік көрсеткіш көлемінде;
Қарттар күніне (1 қазан):
жасы бойынша мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы алушылар және 70 жастан жоғары зейнеткерлерге 2 айлық есептік көрсеткіш көлемінде;
3) жалпы білім беру мектептердің түлектеріне Қазақстан Республикасының мемлекеттік жоғары оқу орындарында оқу ақысын және ай сайынғы шәкіртақысын төлеу үшін әлеуметтік көмек;
4) 18 жасқа дейінгі үйде оқитын мүгедек балаларға ай сайын 5 айлық есептік көрсеткіш көлемінде;
5) тоқсан сайынғы әлеуметтік көмек:
мүгедектігіне байланысты мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы алушылар өтініш жасаған айынан бастап ай сайын 0,5 айлық есептік көрсеткіштен кем емес көлемінде;

2) единовременную социальную помощь в честь государственных праздников Республики Казахстан и знаменательных дат:
исключен решением Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 06.05.2014 № 27/230(вводится в действие через 10 дней после опубликование).
исключен решением Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 06.05.2014 № 27/230(вводится в действие через 10 дней после опубликование).
ко дню праздника Наурыз (22 марта):
многодетным матерям, награжденные подвесками «Алтын алқа», «Күміс алқа» 2-х месячных расчетных показателей;
ко Дню Победы (9 мая):
участникам и инвалидам Великой Отечественной войны в размере 100 000 тенге;
лицам, приравненным по льготам и гарантиям к инвалидам Великой Отечественной войны в размере 60 000 тенге;
лицам, приравненным по льготам и гарантиям к участникам Великой Отечественной войны в размере 50 000 теңге;
вдовам погибших войнам в годы Великой Отечественной войны, не вспупившие в повторный брак в размере 40 000 тенге;
труженникам тыла как награжденным орденами и медалями за самоотверженный труд, так и не награжденными в годы Великой Отечественной войны проработавшим не менее 6 месяцев в период с 22 июня 1941 года по 9 мая 1945 годы в размере 10 000 тенге;
участникам леквидации Чернобыльской АЭС в 1988-1989 годах в размере 20 000 тенге;
идентифицированным участникам Великой Отечественной войны к другим категориям людей в размере 10 000 тенге;
ко дню Конституции (30 августа):
получателям государственных социальных пособий по потере кормильца (на детей) в размере 8 месячных расчетных показателей;
лицам, которым назначены пенсий за особые заслуги перед Республикой Казахстан 60 месячных расчетных показателей;
лицам, которым было назначена персональная пенсия за особые заслуги перед Мангистауской областью 36 месячных расчетных показателей;
ко дню инвалидов (6 октября):
инвалиды I, II, III групп, дети инвалиды до 16 лет и дети инвалиды с 16 до 18 лет в размере 5-х месячных расчетных показателей;
ко Дню пожилых людей (1 октября):
получателям социального государственного пособия по возрасту и пенсионерам по возрасту старшие 70 лет 2-х месячных расчетных показателей;
3) социальная помощь выпускникам общеобразовательных школ для оплаты обучения и ежемесячной стипендий в государственных высших учебных заведениях Республики Казахстан;
4) социальную помощь детям инвалидам до 18-ти лет, обучающимся на дому ежемесячно в размере 5-ти месячных расчетных показателей;
5) ежеквартальную социальную помощь:
для получателей государственного социального пособия по инвалидности, предоставляется с месяца подачи заявления ежемесячно в размере не менее 0,5 месячных расчетных показателей;

6) мемлекеттік зейнетақы, жәрдемақы берілмеген кезде әлеуметтік мәні бар аурулардың болуы: онкологиялық, мамандандырылған туберкулезге қарсы медициналық ұйымнан шыққандарға, иммун тапшылығы вирусын жұқтырған тұлғаларға, табыстарын есепке алмай жылына бір рет 26 айлық есептік көрсеткіш көлемінде;
7) табиғи зілзаланың немесе өрттің салдарынан зиян келтірілген тұлғаларға табысы есепке алмай әлеуметтік көмек, өмірлік қиын жағдай туындаған кезден бастап 6 айдан кешіктірілмей жылына бір рет 50 айлық есептік көрсеткіш көлемінде;
8) ауылды елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына отын сатып алуға 12 100 теңге көлемінде әлеуметтік көмекке;
9) ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласының азаматтық қызметшілеріне бюджет қаражаты есебінен қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің жалақыларымен және ставкаларымен салыстырғанда кемінде жиырма бес процентке жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкалар белгіленсін.
10) алынып тасталды - Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 24.11.2014 № 34/267 (жарияланғаннан кейін 10 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Ескерту. 5-тармаққа өзгерістер енгізілді - Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 06.05.2014 №27/230(жарияланғаннан кейін 10 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6. Жергілікті атқарушы органның резерві қоры 26 154 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 6-тармаққа өзгерістер енгізілді - Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 06.05.2014 №27/230(жарияланғаннан кейін 10 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
7. 4-қосымшаға сәйкес бюджеттік бағдарламаларға бөлінген, бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға бағытталған 2014 жылға арналған қалалық бюджеттің бюджеттік даму бағдарламалардың тізбесі бекітілсін.
8. 5-қосымшаға сәйкес 2014 жылға арналған қалалық бюджетті арқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламаның тізбесі бекітілсін.
9. 6-қосымшаға сәйкес 2014 жылға арналған әрбір кенттiң, ауылдың, ауылдық округтің бюджеттік бағдарламалардың тізбесі бекітілсін.
10. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                         І. Кеңесов
Қалалық
Мәслихат хатшысы                        С. Мыңбай
«КЕЛІСІЛДІ»
«Жаңаөзен қалалық экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Н. Ғұмарова

6) социальная помощь лицам, имеющих социально-значимые заболевания: онкологические, вписанным из специализированной противотуберкулезной медицинской организаций, заразившихся вирусом иммунодефицита, при отсутствии государственной пенсий, пособий, бес учета доходов, в размере 26-ти месячных расчетных показателей;
7) социальную помощь лицам, пострадавшим вследствие стихийного бедствия или пожара, не позднее 6-ти месяцев с момента наступления трудной жизненной ситуации, без учета доходов, в размере 50-ти месячных расчетных показателей;
8) социальную помощь в размере 12 100 тенге на приобретение топлива специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии проживающим и работающим в сельских населенных пунктах;
9) установить гражданским служащим здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии работающим в сельской местности за счет бюджетных средств повышенные не менее чем на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих занимающихся этими видами деятельности в городских условиях;
10) исключен решением Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 24.11.2014 № 34/267(вводится в действие через 10 дней после опубликование).
Сноска. Пункт 5 с изменениями, внесенными решением Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 06.05.2014 № 27/230(вводится в действие через 10 дней после опубликование).
6. Утвердить резерв местного исполнительного органа в сумме   26 154 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 с изменениями, внесенными решением Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 06.05.2014 № 27/230(вводится в действие через 10 дней после опубликование).
7. Утвердить перечень городских бюджетных программ развития на 2014 год, направленных на реализацию инвестиционных проектов (программ), согласно приложению 4.
8. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения городского бюджета в 2014 году, согласно приложению 5.
9. Утвердить перечень бюджетных программ в разрезе поселка, села, сельского округа на 2014 год, согласно приложению 6.
10. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии                     И. Кенесов
Секретарь
городского маслихата                    С. Мынбай
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник государственного
учреждения «Жанаозенский
городской отдел экономики и
бюджетного планирования»
Н. Гумарова

1 241 484
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
802 221
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
801 743
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
348 840
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
11 677
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
34 390
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
2 659
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
292 277
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
8 039
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
18 748
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
12 867
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
14 998
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
48 426
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 926
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
6 896
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
0
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
0
485
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
478
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
478
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
4 695684
Теңге селосы әкімінің аппараты
4 652
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
4 652
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
4 652
Қызылсай селосы әкімінің аппараты
4 392
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
4 392
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
4 392
Рахат кенті әкімінің аппараты
33 682
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
33 682
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
33 682

1 241 484
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
802 221
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
801 743
002
Программа занятости
348 840
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
11 677
005
Государственная адресная социальная помощь
34 390
006
Оказание жилищной помощи
2 659
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
292 277
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
8 039
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
18 748
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
12 867
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
14 998
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
48 426
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 926
021
Капитальные расходы государственного органа
6 896
464
Отдел образования района (города областного значения)
0
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
0
485
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
478
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
478
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
4 695 684
Аппарат акима села Тенге
4 652
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
4 652
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
4 652
Аппарат акима села Кызылсай
4 392
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
4 392
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
4 392
Аппарат акима поселка Рахат
33 682
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
33 682
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
33 682

085
Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
085
Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
Қалалық мәслихаттың 2013 жылғы
12 желтоқсандағы № 23/195 шешіміне
5 қосымша
2014 жылға арналған қалалық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламаның тізбесі
Ф.топ
Әкімші
Бағ
Атауы
1
2
04
Білім беру
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
003
Жалпы білім беру
Қалалық мәслихаттың 2013 жылғы
12 желтоқсандағы № 23/195 шешіміне
6 қосымша
2014 жылға арналған әрбір кенттiң, ауылдың, ауылдық округтің бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Ескерту. 6-қосымша жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 15.09.2014 № 32/254 (жарияланғаннан кейін 10 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Ф.топ
Әкімші
Бағ
Атауы
1
2
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер
Теңге селосы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
Қызылсай селосы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
Рахат кенті әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
04
Білім беру
Теңге селосы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
004
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
Қызылсай селосы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
004
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
Рахат кенті әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
Теңге селосы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
Қызылсай селосы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
Рахат кенті әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
Теңге селосы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
Қызылсай селосы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік
Теңге селосы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
Қызылсай селосы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
13
Басқалар
Теңге селосы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
040
«Өңірлерді дамыту» Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
Қызылсай селосы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
040
«Өңірлерді дамыту» Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
Рахат кенті әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
040
«Өңірлерді дамыту» Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру

085
Реализация бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
467
Отдел строительства района (города областного значения)
085
Реализация бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
Приложение 5
к решению городского маслихата
от 12 декабря 2013 года № 23/195
Перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения городского бюджета в 2014 году
Ф.гр.
Адм.
Прог.
Наименование
1
2
04
Образование
464
Отдел образования района (города областного значения)
003
Общеобразовательное обучение
Приложение 6
к решению городского маслихата
от 12 декабря 2013 года № 23/195
Перечень бюджетных программ в разрезе аула (села), аульного (сельского) округа на 2013 год
Сноска. Приложение 6 в редакции решения Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 15.09.2014 № 32/254 (вводится в действие через 10 дней после опубликование).
Ф.гр.
Адм.
Прог.
Наименование
1
2
01
Государственные услуги общего характера
Аппарат акима села Тенге
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
022
Капитальные расходы государственного органа
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
Аппарат акима села Кызылсай
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
022
Капитальные расходы государственного органа
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
Аппарат акима поселка Рахат
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
022
Капитальные расходы государственного органа
04
Образование
Аппарат акима села Тенге
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
Аппарат акима села Кызылсай
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
Аппарат акима поселка Рахат
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
Аппарат акима села Тенге
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
Аппарат акима поселка Кызылсай
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
Аппарат акима поселка Рахат
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
Аппарат акима села Тенге
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
Аппарат акима села Кызылсай
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
Аппарат акима села Тенге
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
Аппарат акима села Кызылсай
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
13
Прочие
Аппарат акима села Тенге
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
Аппарат акима села Кызылсай
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
Аппарат акима поселка Рахат
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»