Ауыл, селолар, селолық округтер әкімдігіне кандидаттарға сайлау алдындағы жиналыстарды және таңдаушылармен кездесулерді өткізу үшін шарттық негізде берілетін үй-жайлар тізбесін бекіту туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 24 маусымдғы № 60 қаулысы. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 02 шілдеде № 2259 тіркелді. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 17 мамырдағы № 95 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды –Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы әкімдігінің 17.05.2017 № 95 қаулысымен (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 28-бабының 4 - тармағына, Қазақстан Республикасы Президентінің 2013 жылғы 24 сәуірдегі № 555 "Қазақстан Республикасының аудандық маңызы бар қалалары, ауылдық округтері, ауылдық округтің құрамына кірмейтін кенттері мен ауылдары әкімдерінің сайлауын өткізудің кейбір мәселелері туралы" Жарлығымен бекітілген Қазақстан Республикасының аудандық маңызы бар қалалары, ауылдық округтері, ауылдық округтің құрамына кірмейтін кенттері мен ауылдары әкімдерін қызметке сайлау, өкілеттігін тоқтату және қызметтен босату Қағидаларының 29-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Бейнеу ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қоса беріліп отырған қосымшаға сай Бейнеу ауданының ауыл, селолары, селолық округтері әкімдігіне кандидаттарға сайлау алдындағы жиналыстарды және таңдаушылармен кездесулерді өткізу үшін ақылы шарттық негізде берілетін үй - жайлар тізбесі бекітілсін.
2. Қосымшада көрсетілген үй жайлар бекітіліп берілген мемлекеттік заңды тұлғалар Бейнеу аудандық аумақтық сайлау комиссиясының жасаған кездесу кестесіне сай Бейнеу ауданының ауыл, селолары, селолық округтері әкімдігіне барлық кандидаттар үшін бірдей және тең болатын ақылы шарттық негізде үй - жайлар беруді қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалысын бақылау және оның аудандық әкімдіктің веб - сайтында міндетті түрде жариялануын қамтамасыз ету "Бейнеу ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысы Ү.Әмірхановаға жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі
Б. Әзірханов
Аудандық әкімдіктің
2013 жылғы 24 маусымдағы
№ 60 қаулысына қосымша
Ауыл, селолар, селолық округтер
әкімдігіне кандидаттарға сайлау алдындағы жиналыстарды және таңдаушылармен кездесулерді өткізу үшін шарттық негізде берілетін үй - жайлар тізбесі
Бейнеу селосы - Абыл атындағы мәдениет үйі
Боранқұл селосы - селолық мәдениет үйі
Ақжігіт селосы - селолық мәдениет үйі
Сарға селосы - селолық мәдениет үйі
Сыңғырлау селосы - селолық клуб
Төлеп селосы - селолық клуб
Есет селосы - селолық клуб
Сам селосы - селолық клуб
Тұрыш селосы - селолық клуб
Ноғайты селосы - селолық клуб
Тәжен ауылы - ауылдық клуб

Об утверждении списка помещений, предоставляемых кандидатам в акимы сел, сельских округов на договорной основе для проведения предвыборных собраний и встреч с выборщиками
Постановление акимата Бейнеуского района Мангистауской области от 24 июня 2013 года № 60. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 02 июля 2013 года № 2259. Утратило силу постановлением акимата Бейнеуского района Мангистауской области от 17 мая 2017 года № 95
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Бейнеуского района Мангистауской области от 17.05.2017 № 95(вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", с подпунктом 1) пункта 29 Правил избрания на должность, прекращения полномочий и освобождения от должности акимов городов районного значения, сельских округов, поселков и сел Республики Казахстан, не входящих в состав сельского округа, утвержденными Указом Президента Республики Казахстан "О некоторых вопросах проведения выборов акимов городов районного значения, сельских округов, поселков и сел Республики Казахстан, не входящих в состав сельского округа" от 24 апреля 2013 года № 555 акимат Бейнеуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить согласно приложению к настоящему постановлению список помещений, предоставляемых кандидатам в акимы сел, сельских округов Бейнеуского района на платной договорной основе для проведения предвыборных собраний и встреч с выборщиками.
2. Государственным юридическим лицам, за которыми закреплены указанные в приложении помещения, в соответствии с составленным Бейнеуской районной территориальной избирательной комиссией графиком встреч обеспечить предоставление помещений на единых и равных платных договорных условиях для всех кандидатов в акимы сел, сельских округов Бейнеуского района.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления и обеспечение в обязательном порядке его публикацию на веб - сайте районного акимата возложить на руководителя государственного учреждения "Аппарат акима Бейнеуского района" У.Амирхановой.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Б. Азирханов
Приложение
к постановлению акимата района
от 24 июня 2013 года № 60
Список помещений, предоставляемых кандидатам в акимы сел, сельских округов на договорной основе для проведения предвыборных собраний и встреч с выборщиками
Село Бейнеу - дом культуры имени Абыл
Село Боранкул - сельский дом культуры
Село Акжигит - сельский дом культуры
Село Сарга - сельский дом культуры
Село Сынгырлау - сельский клуб
Село Толеп - сельский клуб
Село Есет - сельский клуб
Село Сам - сельский клуб
Село Турыш - сельский клуб
Село Ногайты - сельский клуб
Село Тажен - сельский клуб