Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 6/74 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Қарақия ауданы мәслихатының 2013 жылғы 05 наурыздағы № 7/79 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2013 жылғы 28 наурызда № 2230 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы» Заңына және облыстық мәслихаттың 2013 жылғы 27 ақпандағы № 9/116 «Облыстық мәслихаттың 2012 жылғы 07 желтоқсандағы № 7/77 «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2224 болып тіркелген) шешіміне сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 6/74 «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2013 жылғы 15 қаңтарда № 2198 болып тіркелген, «Қарақия» газетінің 2013 жылғы 30 қаңтарда № 5 (516) санында жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
2013 жылға арналған аудандық бюджет 1 қосымшаға сәйкес мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 6 581 177 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 4 983 616 мың теңге;
салықтық емес түсімдер
бойынша – 21 071 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан
түсетін түсімдер – 7 154 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 1 569 336 мың теңге.
2) шығындар – 6 626 263 мың теңге.
3) таза бюджеттік кредиттеу – 164 452 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 176 739 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 12 287 мың теңге.
4) қаржы активтерімен
операциялар бойынша сальдо – 2 000 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 2 000 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін
сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге.
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 211 538 мың теңге.
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 211 538 мың теңге;
қарыздар түсімі – 132 421 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 12 287 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 91 404 мың теңге.
5 тармақта «2 315 429» саны «2 351 785» санымен ауыстырылсын.
Көрсетілген шешіммен бекітілген 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап пайда болған қатынастарға таралады.
Сессия төрағасы                               Н. Челеева
Аудандық мәслихат хатшысының
өкілеттігін жүзеге асырушы                    Қ. Көшенов
«КЕЛІСІЛДІ»
«Қарақия аудандық экономика
және қаржы бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы
А. Әбдіхалықова
05 наурыз 2013 жыл
Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы
05 наурыздағы № 7/79 шешіміне
№ 1 қосымша
Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы
20 желтоқсандағы № 6/74 шешіміне
№ 1 қосымша
2013 жылға арналған аудандық бюджет
Сан Сын ІшкСын Атауы сомасы, мың теңге
1 2 3
1.КІРІСТЕР

О внесении изменений в решение районного маслихата от 20 декабря 2012 года № 6/74 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Каракиянского районного маслихата от 05 марта 2013 года № 7/79. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 28 марта 2013 года № 2230
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением областного маслихата от 27 февраля 2013 года № 9/116 «О внесений изменений в решение областного маслихата от 07 декабря 2012 года № 7/77 «Об областном бюджете на 2013 - 2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2224) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 20 декабря 2012 года № 6/74 «О районном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2198 от 15 января 2013 года, опубликовано в газете «Каракия» от 30 января 2013 года № 5 (516)) следующие изменения:
Утвердить районный бюджет на 2013 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы – 6 581 177 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 4 983 616 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 21 071 тысяч тенге;
поступлениям от продажи
основного капитала – 7 154 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1 569 336 тысяч тенге.
2) затраты – 6 626 263 тысяч тенге.
3) чистое бюджетное кредитование – 164 452 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 176 739 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 12 287 тысяч тенге.
4) сальдо по операциям
с финансовыми активами – 2 000 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 2 000 тысячи тенге;
поступление от продажи
финансовых активов государства – 0 тенге.
5) дефицит (профицит) бюджета – 211 538 тысяч тенге.
6) финансирование дефицита
(использование профицита) бюджета – 211 538 тысяч тенге;
поступление займов – 132 421 тысяч тенге;
погашение займов – 12 287 тысяч тенге;
используемые остатки
бюджетных средств – 91 404 тысяч тенге.
В пункте 5 цифры «2 315 429» заменить цифрами «2 351 785».
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                     Н.Челеева
Исполняющий полномочия
секретаря районного маслихата           К.Кушенов
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник Государственного
учреждения «Каракиянского районного
отдела экономики и финансов»
А.Абдикаликова
5 марта 2013 года
Приложение № 1
к решению районного маслихата
от 05 марта 2013 года № 7/79
Приложение № 1
к решению районного маслихата
от 20 декабря 2012 года № 6/74
Районный бюджет на 2013 год
Кат клас подклас Наименование cумма, тысяч тенге
1
2 3
1.ДОХОДЫ

395 807
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
14 000
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
172 365
479
Тұрғын үй инспекциясы бөлімі
6 470
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 470
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік
116 932
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село) ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
51 092
006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
51 092
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
39 998
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 562
006
Аудандық (қалалық) кітапханалардың жұмыс істеуі
20 278
009
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
4 348
010
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
4 810
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
25 842
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 744
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
10 588
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
510
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
60 511
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
15 364
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
15 364
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) жер қатынастары бөлімі
8 821
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 821
474
Ауданның (облыстың маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылық және ветеринария бөлімі
36 326
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылық және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 432
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
2 000
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
25 894
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
16 087
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
16 087
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер

395 807
005
Развитие коммунального хозяйства
14 000
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
172 365
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
6 470
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
6 470
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
116 932
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
51 092
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
51 092
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
39 998
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
10 562
006
Функционирование районных (городских) библиотек
20 278
009
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
4 348
010
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
4 810
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
25 842
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
14 744
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
10 588
006
Капитальные расходы государственного органа
510
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
60 511
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
15 364
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
15 364
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
8 821
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
8 821
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
36 326
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
8 432
007
Организация отлова и уничтожение бродячих собак и кошек
2 000
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
25 894
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
16 087
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
16 087
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)