Құланды ауылы бойынша аймақтарға бөлу жобасын (схемасын) және жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемесіне түзету коэффициенттерін бекіту туралы
Қарақия аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 сәуірдегі N 8/97 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 07 маусымда N 2250 тіркелді.
Ескерту. Тақырыпта және бүкіл мәтін бойынша "ставкаларына", деген сөз "мөлшерлемесіне" деген сөзбен ауыстырылды - Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 28.10.2015 № 29/298 шешімімен(жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Тақырыптағы және бүкіл мәтін бойынша:
"селосы" деген сөздер "ауылы" деген сөздермен ауыстырылды - Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 26.08.2009 № 12/129 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексіне, Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Қарақия аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспесі жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 07.03.2018 № 16/184 шешімімен(алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Қоса беріліп отырған Құланды ауылы бойынша аймақтарға бөлу жобасы (схемасы) және жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемесіне түзету коэффициенттері бекітілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қарақия аудандық мәслихатының заңдылық, депутаттар өкілеттігі және әлеуметтік мәселелер жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (комиссия төрағасы Е. Таджибаев).
3. "Қарақия аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесімен (Н. Жубаназаров, келісім бойынша) осы шешім мемлекеттік тіркелгеннен кейін, оның интернет - ресурста жариялануын қамтамасыз етілсін.
4. Осы шешім Маңғыстау облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасының өкілеттігін
жүзеге асырушы,
мәслихат хатшысы
А. Мееров
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қарақия ауданы бойынша жер қатынастары
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің бастығы
А. Толегенов
2013 жыл 26 сәуір
"Қарақия ауданы бойынша салық басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің бастығы Б. Абилов
2013 жыл 26 сәуір
схеманы қағаз нұсқасынан қараңыз
Аймақтар
Аймаққа кіретін әкімшілік және басқа да құрылымдар
Орта коэффи-
циент
1
Ауыл (село) орталығы
1,5
2
Өнеркәсіптік жерлер
1,3
3
Ауыл шаруашылығына және басқа режимдегі қолданысқа арналған жерлер
1,0
Аймақтар сипаттамасы
1 аймақ: селитебтік аймақ;
2 аймақ: өнеркәсіптік жерлер;
3 аймақ: ауыл шаруашылығына және басқа режимдегі қолданысқа арналған жерлер.

Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки по селу Куланды"
Решение Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 26 апреля 2013 года N 8/97. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 07 июня 2013 года за N 2250.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Земельным кодексом Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, кодексом Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Каракиянский районный маслихат РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула - в редакции решения Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 07.03.2018 № 16/184(вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Утвердить прилагаемый проект (схему) зонирования земель и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки по селу Куланды.
2. Контроль над исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Каракиянского районного маслихата законности, полномочия депутатов и по социальным вопросам (председатель комиссии Е. Таджибаев).
3. Государственному учреждению " Аппарат Каракиянского районного маслихата " (Н. Жубаназаров, по согласованию) после государственной регистрации обеспечить опубликование настоящего решения на интернет - ресурсе.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в департаменте юстиции Мангистауской области и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий полномочия
председателя сессии,
секретарь маслихата
А. Мееров
"СОГЛАСОВАНО"
Начальник государственного учреждения
"Каракиянский районный отдел земельных
отношении" А. Толегенов
26 апреля 2013 года
Начальник государственного учреждения
"Налоговое управление по Каракиянскому
району" Б. Абилов
26 апреля 2013 года
схему смотрите в бумажном варианте
зоны
Административные и другие строения входящие в зону
Средний коэффи-
циент
1
Центр аула (села)
1,5
2
Производственные земли
1,3
3
Земли предназначенные для сельского хозяйства и других режимов
1,0
Характеристика зон
1 зона: селитебная зона;
2 зона: производственные земли;
3 зона: зона сельскохозяйственного назначения и иного режима использования.