Қарақия аудандық мәслихатының кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 тамыздағы № 12/129 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2013 жылғы 03 қазанда № 2301 тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына, «Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне ономастика мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2013 жылғы 21 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Келтірілген тізбесіне сәйкес Қарақия аудандық мәслихатының кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қарақия аудандық мәслихатының заңдылық, депутаттар өкілеттігі және әлеуметтік мәселелер жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (комиссия төрағасы Е. Таджибаев).
3. «Қарақия аудандық мәслихатының аппараты» мемлекеттік мекемесі (А. Мееров) осы шешім мемлекеттік тіркелгеннен кейін, оның интернет - ресурста жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім Маңғыстау облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасының өкілеттігін
жүзеге асырушы, аудандық
мәслихаттың хатшысы                     А. Мееров
Қарақия аудандық мәслихатының
2013 жылғы 26 тамыздағы
№ 12/129 шешіміне қосымша
Қарақия аудандық мәслихатының кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің тізбесі
1. «Құрық селосы бойынша жер учаскелері құнының базалық ставкасына түзету коэффициенттері және бағалық аймақтарға бөлу шекаралары туралы» Қарақия аудандық мәслихатының 2008 жылғы 20 ақпандағы № 5/37 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2008 жылғы 19 наурызда № 11-4-54 болып тіркелген, «Қарақия» газетінде 2008 жылғы 22 сәуірде № 16(242) жарияланған) шешіміне:
Қазақ тіліндегі мәтіннің тақырыптағы және бүкіл мәтін бойынша «селосы» деген сөздер «ауылы» деген сөздермен ауыстырылсын;
2. «Жетібай және Мұнайшы кенттері бойынша жер учаскелері құнының базалық ставкаларына түзету кэффициенттері және бағалық аймақтарға бөлу жобасы (схемасы) туралы» Қарақия аудандық мәслихатының 2009 жылғы 06 ақпандағы № 13/110 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2009 жылғы 27 ақпанда № 11-4-73 болып тіркелген, «Қарақия» газетінде 2009 жылғы 11 наурызда № 11 (297) жарияланған) шешіміне:
тақырыптағы және бүкіл мәтін бойынша «кентін», «кенті», «кенттері», деген сөздер тиісінше «ауылын», «ауылы», «ауылдары» деген сөздермен ауыстырылсын;

О внесении изменений в некоторые решения маслихата Каракиянского района
Решение маслихата Каракиянского района Мангистауской области от 26 августа 2013 года № 12/129. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 03 октября 2013 года № 2301
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии c Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Законом Республики Казахстан от 21 января 2013 года «О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам ономастики» районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести изменения в некоторые решения маслихата Каракиянского района согласно прилагаемому перечню.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Каракиянского районного маслихата законности, полномочия депутатов и по социальным вопросам (председатель комиссии Е. Таджибаев).
3. Государственному учреждению «Аппарат Каракиянского районного маслихата» (А. Мееров) после государственной регистрации обеспечить опубликование настоящего решения на интернет - ресурсе.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в департаменте юстиции Мангистауской области и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Осуществляющий полномочия
председателя сессии,
секретарь районного маслихата           А. Мееров
Приложение к решению
маслихата Каракиянского района
от 26 августа 2013 года № 12/129
Перечень изменений в некоторые решения маслихата
Каракиянского района
1. В решение маслихата Каракиянского района от 20 февраля 2008 года № 5/37 «О поправочных коэффициентах к базовым ставкам платы за земельные участки и зонирование территории по селу Курык» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11-4-54 от 19 марта 2008 года, опубликовано в газете «Каракия» от 22 апреля 2008 года № 16 (242)):
По всему тексту внесены изменения на казахском языке, текст на русском языке не изменяется;
2. В решение маслихата Каракиянского района от 06 февраля 2009 года № 13/110 «О поправочных коэффициентах к базовым ставкам платы за земельные участки и проектах (схем) зонирование земель по поселкам Жетыбай и Мунайшы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11-4-73 от 27 февраля 2009 года, опубликовано в газете «Каракия» от 10 марта 2009 года № 11 (297)):
В оглавлении и по всему тексту слова «поселкам», «поселок», «поселки», заменить соответственно словами «селам», «село», «сел»;

3. «Салық салу мақсатында Жетібай және Мұнайшы кенттері аумақтарын аймақтарға бөлу схемасы және жер салығының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері туралы» Қарақия аудандық мәслихатының 2009 жылғы 06 ақпандағы № 13/111 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2009 жылғы 03 наурызда № 11-4-75 болып тіркелген, «Қарақия» газетінде 2009 жылғы 11 наурызда № 11 (297) жарияланған) шешіміне:
тақырыптағы және бүкіл мәтін бойынша «кентін», «кенті», «кенттері», деген сөздер тиісінше «ауылын», «ауылы», «ауылдары» деген сөздермен ауыстырылсын;
4. «Құланды селосы бойынша аймақтарға бөлу жобасын (схемасын) және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы» Қарақия аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 сәуірдегі № 8/97 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2013 жылғы 07 маусымда № 2250 болып тіркелген, «Қарақия» газетінде 2013 жылғы 20 маусымда № 25 (536) жарияланған) шешіміне:
Қазақ тіліндегі мәтіннің тақырыптағы және бүкіл мәтін бойынша «селосы» деген сөздер «ауылы» деген сөздермен ауыстырылсын.

3. В решение маслихата Каракиянского района от 06 февраля 2009 года № 13/111 «О поправочных коэффициентах к базовым ставкам платы за земельные участки и схема зонирования земель в целях налогооблажения по поселкам Жетыбай и Мунайшы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11-4-75 от 03 марта 2009 года, опубликовано в газете «Каракия» от 10 марта 2009 года № 11 (297)):
В оглавлении и по всему тексту слова «поселкам», «поселок», «поселки», заменить соответственно словами «селам», «село», «сел»;
4. В решение маслихата Каракиянского района от 26 апреля 2013 года № 8/97 «Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки по селу Куланды» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2250 от 07 июня 2013 года, опубликовано в газете «Каракия» от 20 июня 2013 года № 25 (536)):
По всему тексту внесены изменения на казахском языке, текст на русском языке не изменяется.