Маңғыстау аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 7/63 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Маңғыстау облысы Маңғыстау ауданы мәслихатының 2013 жылғы 11 наурыздағы N 8/68 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 28 наурызда N 2231 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы» Заңына және Маңғыстау облыстық мәслихатының 2013 жылғы 27 ақпандағы № 9/116 «Облыстық мәслихаттың 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 7/77 «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы» шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2224 болып тіркелген) сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Маңғыстау аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 7/63 «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2013 жылғы 15 қаңтардағы № 2199 болып тіркелген, аудандық «Жаңа өмір» газетінің 2013 жылғы 30 қаңтардағы № 5-6 санында жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет 1 қосымшасына сәйкес, оның ішінде 2013 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 5 125 491 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша -3 358 152 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 9 269 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсімдер- 9 059 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 1 749 012 мың теңге;
2) шығындар – 5 217 743 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 101 335 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 108 979 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 7 644 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге.
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 193 587 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 193 587 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 54 527 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 7 644 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары - 146 704 мың теңге.
2 тармақ 1) тармақшадағы:
«12,4» саны «0» санымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
«100» саны «0» санымен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы:
«100» саны «51,4» санымен ауыстырылсын;
4) тармақшадағы:

О внесении изменений и дополнений в решение Мангистауского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 7/63 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Мангистауского районного маслихата от 11 марта 2013 года № 8/68. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 28 марта 2013 года № 2231
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с Бюджетным Кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-ІV, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Мангистауского областного маслихата от 27 февраля 2013 года № 9/116 «О внесении изменений в решение областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 7/77 «Об областном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2224) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мангистауского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 7/63 «О районном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2199 от 15 января 2013 года, опубликовано в районном газете «Жаңа өмір» от 30 января 2013 года № 5-6) следующие изменения и дополнения:
Утвердить районный бюджет на 2013-2015 годы согласно приложению 1 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 125 491 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям -3 358 152 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 9 269 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 9 059 тысяч тенге; поступлениям трансфертов – 1 749 012 тысячи тенге;
2) затраты – 5 217 743 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 101 335 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 108 979 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 7 644 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами- 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге.
5) дефицит (профицит) бюджета – 193 587 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита)
бюджета – 193 587 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 54 527 тысяч тенге;
погашение займов – 7 644 тысячи тенге;
использование остатков бюджетных средств - 146 704 тысячи тенге.
В пункте 2:
в подпункте 1):
цифру «12,4» заменить цифрой «0»;
в подпункте 2):
цифру «100» заменить цифрой «0»;
в подпункте 3):
цифру «100» заменить цифрой «51,4»;
в подпункте 4):

«12,4» саны «0» санымен ауыстырылсын.
Мынадай мазмұндағы 4 - 1 тармақпен толықтырылсын:
«4-1. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте мына көлемде облыстық бюджеттен мақсатты нысаналы трансферт қарастырылғаны ескерілсін:
47 621 мың теңге - ғимаратқа күрделі жөндеуге».
5 тармақта:
үшінші абзацтағы «295 000» саны «301 682» санымен ауыстырылсын.
мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
«24 041 мың теңге – Шетпе селосында 2 пәтерлік муниципалдық тұрғын үйдің құрылысын салуға;
201 969 мың теңге – Шетпе селосында 4 пәтерлік муниципалдық (коммуналдық, жалдамалы) тұрғын үйдің құрылысын салуға»;
6 тармақта:
«54 527» саны «108 979» санымен ауыстырылсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                         Р. Бекмұратов
Аудандық Мәслихат хатшысы               Т. Қылаңов
КЕЛІСІЛДІ:
«Маңғыстау аудандық экономика
және қаржы бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы
Шабикова Рима Нерражимқызы
11 наурыз 2013 ж.
Аудандық мәслихаттың
2013 жылғы 11 наурыздағы
№ 8/68 шешіміне
№ 1 қосымша
2013 жылға арналған аудандық бюджет
Сан
Сын
Іш-кі
сын
А т а у ы
Сомасы, мың теңге
I.Кірістер

цифру «12,4» заменить цифрой «0».
Дополнить пунктом 4-1 следующего содержания:
«4-1. Учесть, что в районном бюджете на 2013 год предусмотрены в следующем объеме целевые трансферты областного бюджета:
47 621 тысяча тенге - на капитальный ремонт здания».
В пункте 5:
в третьем абзаце цифру «295 000» заменить цифрой «301 682».
дополнить абзацем следующего содержания:
«24 041 тысяча тенге – на строительство 2 - х квартирного муниципального жилого дома в с.Шетпе;
«201 969 тысяч тенге - на строительство 4 - х квартирного муниципального (коммунального, арендного) жилого дома в с.Шетпе».
В пункте 6:
цифру «54 527» заменить цифрой «108 979».
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                     Р. Бекмуратов
Секретарь
районного маслихата                     Т. Кыланов
СОГЛАСОВАНО:
Шабикова Рима Нерражимовна
Начальник государственного учреждения
«Мангистауский районный отдел
экономики и финансов»
11 марта 2013 г.
Приложение № 1
к решению районного маслихата
от 11 марта 2013 года № 8/68
Районный бюджет на 2013 год
Кат.
Кл.
Пдк
Наименование
Сумма, тыс.тенге
I.Доходы

11 273
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
300
016
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
300
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
40 247
026
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
40 247
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
0
024
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
4 034
041
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
4 034
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
136 894
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
77 103
006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
77 103
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
48 992
009
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
1 636
010
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
1 962
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
34 508
001
Жергілікті деңгей мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 886
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
10 799
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 799
005
Телерадио хабарларын тарату арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі қызметтер
2 000
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
94 361
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылық және ветеринария бөлімі
73 885
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 102
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
64 783
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
11 841
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру

11 273
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
300
016
Обеспечение санитарии населенных пунктов
300
464
Отдел образования района (города областного значения)
40 247
026
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
40 247
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
0
024
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
4 034
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
4 034
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
136 894
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
77 103
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
77 103
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
48 992
009
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
1 636
010
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
1 962
006
Функционирование районных (городских) библиотек
34 508
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
10 886
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
10 799
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
8 799
005
Услуги по проведению государственной информационной политики через телерадиовещание
2 000
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
94 361
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
73 885
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
9 102
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
64 783
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
11 841
099
Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета