Түпқараған ауданы бойынша 2013 жылға халықтың нысаналы топтарына жататын адамдардың қосымша тізбесін белгілеу туралы
Маңғыстау облысы Түпқараған ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 13 мамырдағы № 113 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2013 жылғы 31 мамырда № 2247 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31 бабы және «Халықты жұмыспен қамту туралы»  Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149 Заңының 5 бабының 2 тармағына, 7 бабының 2) тармақшасына сәйкес, Түпқараған ауданының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Түпқараған ауданы бойынша 2013 жылға халықтың нысаналы  топтарына жататын адамдардың қосымша тізбесі белгіленсін:
1) жиырма бір жастан жиырма тоғыз жасқа дейінгі жастар;
2) елу жастан асқан жұмыссыз әйелдер;
3) елу бес жастан асқан жұмыссыз ерлер;
4) ұзақ уақыт бойы (бір жылдан астам) жұмыс жасамаған адамдар.
2. «Түпқараған аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік  бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары   Т.А.Алтынғалиевқа жүктелсiн.
4. Осы  қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкiмi                                   Т.Т.Асауов
«КЕЛІСІЛДІ»
«Түпқараған аудандық жұмыспен
қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Жарылгапова Оразгуль Бекиевна
«13» мамыр 2013 жыл

Об установлении на 2013 год дополнительного перечня лиц,относящихся к целевым группам населения по Тупкараганскому району
Постановление акимата Тупкараганского района Мангистауской области от 13 мая 2013 года № 113. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 31 мая 2013 года № 2247
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и пунктом 2 статьи 5, подпунктом 2) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 149 «О занятости населения» Тупкараганский районный акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить на 2013 год дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам населения по Тупкараганскому району:
1) молодежь в возрасте от двадцати одного года до двадцати девяти лет;
2) безработные женщины старше пятидесяти лет;
3) безработные мужчины старше пятидесяти пяти лет;
4) лица не работавшие длительное время (более одного года).
2. Государственному учреждению «Тупкараганский районный отдел занятости и социальных программ» принять необходимые меры, вытекающие из данного постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Т.А.Алтынгалиева.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                   Т.Т.Асауов
«СОГЛАСОВАНО»
Руководитель государственного учреждения
«Тупкараганский районный отдел занятости
и социальных программ»
Жарылгапова Оразгуль Бекиевна
«13» мая 2013 года