Аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 8/79 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Мұнайлы ауданы мәслихатының 2013 жылғы 12 наурыздағы № 10/107 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 27 наурызда N 2229 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңына және Маңғыстау облыстық мәслихатының «Облыстық мәслихаттың 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 7/77 «2013–2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы» 2013 жылғы 27 ақпандағы № 9/116 (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 2224 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 8/79 «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 2013 жылғы 10 қаңтарда № 2191 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
2013 жылға арналған аудандық бюджет қоса беріліп отырған 1 - қосымшаға сәйкес мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 7 227 735 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 394 462 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 100 054 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 243 607 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 4 489 611 мың теңге.
2) шығындар – 7 451 602 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 363 039 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 392 829 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 29 790 мың теңге;
4)қаржы активтері мен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 586 907 мың теңге;
6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 586 907 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 251 860 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 29 790 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 364 837 мың теңге».
шешімнің 2 және 3 қосымшалар осы шешімнің 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, жаңа редакцияда жазылсын.
2 - тармақта:
1) тармақшадағы «100» саны «87,9» санымен ауыстырылсын;
4) тармақшадағы «100» саны «81,9» санымен ауыстырылсын.
4 тармақ мынадай жаңа абзацтармен толықтырылсын:
Маңғыстау селосындағы төрт 12 - пәтерлік екі қабатты коммуналдық тұрғын үйлер құрылысына ЖСҚ (жобалық-сметалық құжаттамасын) байламалау (инженерлік желілер);

О внесении изменений в решение районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 8/79 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Мунайлинского района Мангистауской области от 12 марта 2013 года N 10/107. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 27 марта 2013 года N 2229
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением областного маслихата от 27 февраля 2013 года № 9/116 «О внесении изменений в решение областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 7/77 «Об областном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2224) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 8/79 «О районном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 10 января 2013 года за № 2191) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
Утвердить районный бюджет на 2013 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы – 7 227 735  тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 394 462 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 100 054 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 243 607 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 4 489 611 тысяч тенге;
2) затраты – 7 451 602  тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 363 039 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 392 829 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 29 790 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 586 907 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 586 907  тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 251 860 тысяч тенге;
погашение займов – 29 790 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 364 837 тысяч тенге».
приложения 2 и 3 изложить в новой редакции согласно приложениям 2 и 3 к настоящему решению;
в пункте 2:
в подпункте 1) цифру «100» заменить цифрой «87,9»;
в подпункте 4) цифру «100» заменить цифрой «81,9».
пункт 4 дополнить следующим новым абзацами:
привязка ПСД (проектно - сметной документации) на строительство четырех 12-квартирных двухэтажных коммунальных жилых домов в селе Мангистау (инженерные сети);

Маңғыстау селосындағы 4 екі қабатты 12 - пәтерлік коммуналдық тұрғын үйлер құрылысының (жобалық - сметалық құжаттамасын) ЖСҚ қайта байластыру (2 кезек, аумағын абаттандыру, сыртқы инженерлік желілер);
Маңғыстау селосынан төрт 12 - пәтерлік екі қабатты коммуналдық тұрғын үйлерді қайта байламалау құрылысына (жобалық - сметалық құжаттамасын) ЖСҚ (1 кезең);
Маңғыстау селосынан екі 24 - пәтерлік төрт қабатты коммуналдық тұрғын үйлер қайта байламалау құрылысына (жобалық - сметалық құжаттамасын) ЖСҚ;

перепривязка ПСД (проектно - сметной документации) на строительство 4 - х 12 - квартирных двухэтажных коммунальных жилых домов в селе Мангистау (2 очередь, наружные инженерные сети с благоустройством территорий);
перепривязка ПСД (проектно - сметной документации) строительство четырех 12 - квартирных двухэтажных коммунальных жилых  домов в селе  Мангистау (1 очередь);
привязка ПСД (проектно - сметной документации) на строительство  двух 24-квартирных четырехэтажных коммунальных жилых домов в селе  Мангистау.

14 952
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
14 642
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
310
Батыр селолық округ әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
13 171
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
12 941
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
230
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
28 585
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23 550
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
4 605
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
430
2
Қорғаныс
12 067
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
12 067
005
Жалпыға бiрдей әскери мiндеттi атқару шеңберiндегі iс-шаралар
12 067
3
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
5 350
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5 350
021
Елдi мекендерде жол жүрісі қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
5 350
4
Білім беру
5 614 528
Маңғыстау селосы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
62 076
004
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
24 655
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
13 021
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
24 400
Қызылтөбе селолық округ әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
108 433
004
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
340
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
8 053
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
100 040
Баянды селосы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
9 760
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
9 760
Атамекен селолық округ әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
36 600
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
36 600
Басқұдық селолық округ әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты

14 952
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
14 642
022
Капитальные расходы государственного органа
310
Аппарат акима сельского округа Батыр
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
13 171
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
12 941
022
Капитальные расходы государственного органа
230
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
28 585
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
23 550
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего
в коммунальную собственность
4 605
015
Капитальные расходы государственного органа
430
2
Оборона
12 067
122
Аппарат акима района (города областного значения)
12 067
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
12 067
3
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
5 350
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5 350
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
5 350
4
Образование
5 614 528
Аппарат акима села Мангистау
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
62 076
004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
24 655
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно
в аульной (сельской) местности
13 021
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
24 400
Аппарат акима сельского округа Кызылтобе
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
108 433
004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
340
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно
в аульной (сельской) местности
8 053
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
100 040
Аппарат акима сельского округа Баянды
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
9 760
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
9 760
Аппарат акима сельского округа Атамекен
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
36 600
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
36 600
Аппарат акима сельского округа Баскудык
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа